Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:35 27.05.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема NE wi li e pisnalo?нови  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано22.09.01 19:36



Adski dosadno e da se razmotawa6 naokolo, i ni6to da ne se slu4wa :-(
Misleh da postna tazi tema s anonimen nik.... no si pomislih - za6to? ot kogo ima da se kriq? Za6to prosto ne si izleq kakwoto mi e na du6ata? Mislq si, 4e 6te me pomislite za luda, 4e 6te mi kajete - wyrwi da si izliwa6 du6ewnite otpadyci drugade....
E, pone sym spokoina, 4e w kluba tuk nqma kirilica i po4ti nikoi nqma da 4ete ;-)
A az prosto imam nujda da napi6a towa!

Gledahme Knight's tale, kakto moje bi ste razberali..... Gledah go i se kefeh na max....
4ustwam se ujasno.4ustwam se pylen sduh!
Znaete li, 4e wsqka sutrin az izlizam ot wky6ti i otiwam na rabota?
Znaete li, 4e we4er se pribiram skapana i zaspiwam?
Znaete li, 4e ne iskam da prekaram jiwota si po TOZI NA4iN!!!!
Edno wreme si 4etqh w 4as po matematika i ne mi puka6e.... no ne moga da 4eta w rabotata.....
4ustwam se kato w kapan...
Sega mi predstoi da otida na kupon, na koito ne mi se hodi, s hora, s koito ne mi se komunikira, na mqsto, na koeto ne mi se stupwa.....
NE ISKAM!
Iskam da tyrsa pyt kym Haosa s Rubina na sprawedliwostta w zadniqt djob... Iskam da mlatq drakoni, da pe4elq turniri, da tyrsq Graala!
Iskam bargata na Awalon da me srie w myglite....
Napuwam wsqka fibra w tqloto si i s cqlata si du6a se opitwam da syzdam zamyk na hylma....
...I s wsqka kra4ka mi se struwa wse po-realen....
...sled koeto iz4ezwa w mygla.....
Kra4ka... nebeto e sinio... Kra4ka.... stani zeleno... Kra4ka... stani zeleno... Kra4ka... Sinio e :-(
ne stawa...
Sy6to kato po6tata w Bruklin: ot tuk, ne moje6 da otide6 tam.....
Prozorecyt e zatworen...
W garderobyt ima samo drehi...
Wratata w stenata iz4ezna.....

4ustwam se zatworena
4ustwam se prsredstwena
4ustwam se gadno, malko, ni6to ne zna4e6to kajgode w gaden, golqm, ni6to ne zna4e6t kajgode........

I dumi nqmam... dumite otlitat
Du6ata mi wyw plamyci gori...
Zabrawqm 6to sa zna4eli za mene
i 4est i Slawa i Lubow dori....

Opitwam se da pomnq, da se budq
Subujdane? Synqt me e obzel...
Pogly6ta me wyw siwite si lapi...
kym gibel tuk duhyt mi e poel...

Az iskam Slawa, iskam 4est, Dostoinstwo
Za6to ne sym na mqsto w tozi swqt?
Za6to ne moga sebe si da byda?
..... a dumite iz4ezwat i boliat.....

I sometime fancy myself an evil which exists to oppose other evils!


Тема Re: NE wi li e pisnalo?нови [re: lady Marian]  
Автор DragonLord Valheru (непознат )
Публикувано22.09.01 20:25



Razbiram te. Iska6 da se mahne6. Dotegnalo ti e. I na men. I az iskam v nqkoq studena no6t da doide Belgarath i da me povede sre6tu trolloci i Otstupnici,da buda izbranit da spre valheru,da imam drakon,da buda drakon...



Тема Re: NE wi li e pisnalo?нови [re: lady Marian]  
Автор Tanis (Lance Wars Hero)
Публикувано22.09.01 20:55



Mda... makar che tova e povedenie na chisto vmaniachen chovek, i az te razbiram. I na men mi e pisnalo ot sivoto ejednevie. I az se chuvstvam taka...

Tanis Half-Elven
Tanthalas Quisif nan-Pah
Hero of the Lance
| aquarius@priest.com |


Тема Re: NE wi li e pisnalo?нови [re: lady Marian]  
Авторnotintolose (Нерегистриран)
Публикувано22.09.01 21:17



spoko!vseki e minal po tozi pyt.Nameri ne6to za koeto da se hvanesh,otvori sebe si za drugite i gi ostavi te da se otvorqt za teb.Ne te poznavam,no znam 4e te boli.Ne znam dali imash priqtel(imam predvid mom4e,gadje i t.n.)no spokoino mojesh da se opresh na nego.Ako go ima bydi sigurna,4e i nego go boli zaradi teb,ako ne potyrsi go.A v karaq na krai6tata "Who wants to live forever"



Тема Amiiiiнови [re: lady Marian]  
Автор paganel (непознал)
Публикувано22.09.01 21:36



kofti ti e rabotata? Ne mojesh li da si namerish po-leka?
Kofti ti e kompaniqta? Smeni q!
Iskash da ubiwash drakoni... mmm az trepq redowno.. kato leja i si fatnaziram... i oshte po-redowno... kato igraq MUD :)
Samo che MUDa (a i wsichki igri) sa golqmo gubene na wreme... zatowa pyk sa super nachin da go gubish (pone za mnogo hora).
Mmm jiwota te blyska qko... ili swikwai ili go promenqi... inache shte si ostane samo gyrch.

Gravity is a habbit hard to shake off!


Тема Re: NE wi li e pisnalo?нови [re: lady Marian]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано23.09.01 00:14



Daaa, syshtoto e i pri men, izlizam noshtem i poglezhdam kym zwezdite, tam sa i drakonite, i bitkite, i trolite w razlichni formi no e syshtoto, gledayki noshtnoto nebe wizhdam prozoreca, prez koyto tryabwa da preminem w tezi bezbroyni i razlichni swetowe, a posle wlizayki otnowo i poglezhdayki monitora na PC-to, wizhdam kak tozi prozorec se zatwarya. Da imash chuwstwoto, che si stoyal na praga i da wizhdash kak wratata se zahlopwa pod nosa ti. Nyama yonni dwigateli, nyama tahionni generatori, izchezwat mistichnite floti na drewni rasi i wsichko se poglyshta ot edna simwolna realnost, surogat na edna wyzmozhna i zhelana deystwitelnost.
Nyakoga edin chowek mi zadade wyprosa 'Dobre, zashto izobshto e nuzhno horata da otiwat w kosmosa?' i togawa osyznah, che prosto nyama kakwo da mu otgoworya, nyamam obosnowka, ako ne chuwstwash priwlichaneto, ako ne chuwash elektromagnitniyat shum na slyncata, ako ne te zawladyawa tishinata otwyd 'horizonta na sybitiyata' ne mozhesh da razberesh tozi impuls, tozi powik kym bezkraya.

Не ми се връзвай.


Тема Re: NE wi li e pisnalo?нови [re: DragonLord Valheru]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано23.09.01 02:15



:-)
да спре valheru?
Що си мисля, че ТИ си valheru?
:-)мерси, все пак

I sometime fancy myself an evil which exists to oppose other evils!

Редактирано от lady Marian на 23.09.01 02:35.



Тема Re: NE wi li e pisnalo?нови [re: Tanis]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано23.09.01 02:16



:-)
Вманиачен?
Идея си нямаш колко си прав.....
и... благодаря за разбирането!

I sometime fancy myself an evil which exists to oppose other evils!

Редактирано от lady Marian на 23.09.01 02:17.



Тема Re: NE wi li e pisnalo?нови [re: notintolose]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано23.09.01 02:28



:-)
Държа се здраво за каквото докопам...Даже може да се каже, че със зъби и нокти драпам!
А приятелят ми е едно от най-ценните неща, които имам....
Понякога му се дразня, понякога си мисля, че го мразя, понякога ми иде да го изхвърля през прозореца....
Но в повечето случаи просто си го обичам :-)
Той не чете книги като тези, които аз чета, не е кой знае какъв фен на всичките тези "рицарски" истории или поне не ги схваща по същият начин като мен, но много се старае и винаги проявява разбиране.
Но честно казано, колкото и да се старае, точно за такива неща ми е трудно да говоря с него....Просто ми се струва, че не ги чуства по същият начин като мен...
Знам, че ме обича и иска да ми помогне, но докато за всичко друго мога да говоря с него, за това... наистина ми е трудно....

Иначе мисля, че съм доста отворена за другите и правя всичко възможно да отворя тях за мен....

Благодаря ти :-)

I sometime fancy myself an evil which exists to oppose other evils!


Тема Re: Amiiiiнови [re: paganel]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано23.09.01 02:30



Не е до конкретната работа, нито до конкретната компания...
ИИ принципно нямам нищо против драконите, като цяло, но професията така повелява :-)
Благодаря и на теб :-)

I sometime fancy myself an evil which exists to oppose other evils!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.