Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:42 26.09.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема :)нови [re: The Last Unicorn]  
Автор Firefox (неопитомена)
Публикувано25.09.01 14:40



Поемайки риска да пусна кранчето на розовата боза в този форум... Ама просто не знаеш колко се радвам, че се записах в тоя шибан факултет, в тая гадна специалност точно в онзи ден и час...
:)

Болка! Ясно?! Много болка!!!


Тема Re: Не извинявай, но не си ме разбрал...нови [re: Firefox]  
Автор Пивo (Екстремист)
Публикувано25.09.01 14:48



И аз искам много неща ама уви... Много ми се лети със силата на мисълта, но е възможно само в посока надолу...

Желаното и възможното са две множества чието пресечено множество е силно ограничено. И все пак стойностите вътре в него са неограничен брой !

Както виждаш, на ника ми пише "екстремист" .. Бъди по-малко такава. Много добре те разбирам все пак. Разбирам, че искаш ВСИЧКИ СВЕТОВЕ. НО дори в тях само единици могат да правят определени неща и НИКОЙ не може да направи ВСИЧКО което си пожелае.

The state is the great fiction by which everybody tries to live at the
expense of everybody else


Тема Re: Abe vie ludi li ste?!...не съвсем :)нови [re: Firefox]  
Автор Anelim (Вещица)
Публикувано25.09.01 19:02



В никакъв случай не съм имала намерението да раздавам щедро безценни съвети от позицията си на най-опитна, знаеща, можеща, разбираща и т.н. Бях на противоположния край от подобна мисъл, когато написах първия си поустинг, а също така и когато изразих съгласие с написаното от Davie. Много добре съзнавам, че не притежавам върховен житейски опит, а пък от лекцийки така ми е писнало, остава и сама да почна да водя такива! Единственото, което целях беше да изразя подкрепа и разбиране. По свой собствен начин, чрез моите разсъждения и мисли, така както аз виждам, чувствам и разбирам нещата. Чрез думи, които на мен биха помогнали да се почувствам по-добре и да се замисля, особено когато знам, че са искрени. Не мога да се съглася, че животът е скучен и тъп. Вярно - това е единственият Свят, който ни е предоставен, но в него има толкова много неща, които за цял човешки живот не могат да се опитат, че да ми омръзне това би означавало, че аз самата не живея по по-вълнуващ и интересен начин, а не че самият живот не предоставя такива възможности. Всъщност, вчера след казаното от Amber в един от поустингите му по темата, се замислих над следната ситуация: Представи си, че пред теб изниква Портал към един друг Свят, изпълнен с приключения и битки, където всичко е напълно реално и се случва наистина - магия, звън на мечове и неземни пейзажи....покрай теб с бясна скорост преминават стада от еднорози, някъде високо в небето оттеква оглушителният рев на дракони и свистенето на мощните им крила...има и грифони, и орки, и сирени, и рицари в бляскави ризници, и беловласи старци в златотъкани плащове носещи богато украсени жезли. Изобщо всичко за което човек си помисли. Да, обаче, както казах е истинско и следователно всеки момент един поглед накриво от гореспоменатия тип Старци или пък някоя огнена струя могат да сложат край на жалкия ни живот. А забъркаме ли се веднъж с Тъмните Сили, връщане назад няма, ще ни сполети преследване без миг на отдих и покой, тотално обсебване на мислите и сънищата ни с мрак, безумие и страхове...дори лудост. Ето още един макар и по-любопитен, все така сигурен начин да полудееш, като изключим споменатия от теб - от скука и еднообразие. Та питам се, дали ако ми се предостави такава възможност - да мина през Портала - ще го направя? Имайки предвид всичко това? За мой срам ме обзе колебание . Рискът наистина си струва, но бих се замислила все пак - а ти как смяташ? Още повече, че за да преживееш 100 процентовото приключение и там ще трябва да минат години прекарани в бачкане в местната кръчма и изпълняване на сума ти досадни и омразни задължения.
Хората затова са измислили тези Алтернативни Светове - за да могат да се разнообразяват когато им писне от нашия. Това обаче не значи, че той е напълно и изцяло за пернебрегване



Тема Re: За Амбернови [re: The Last Unicorn]  
Авторnotintolose (Нерегистриран)
Публикувано25.09.01 19:33



Аре само не ми казвай какво иска всеки човек,а?Ядене и топло легло.Как пък не.Ако ти искаш това ходи си изяж вечерята и си лягай.Аз съм се предал и не искам само това.Помисли тези които не са стигнали до моето ниво какво искат.А дойде ли деня в който да искам само топло легло и ядене...Не.Този ден няма да дойде.Аз винаги ще искам нещо повече.Дори това да е малка проява на нежност от някой(по-добре от някоя).Когато стигнеш до там,че да не знаеш какво правиш на тази планета и да нямаш желание да живееш,тогава говори.Знаеш ли как се чувствам?Не.И не ти пожелавам да разбереш.Ти не можеш да знаеш какво искат другите.Ако продължаваш да твърдиш,че знаеш просто ще изглеждаш глупаво.А ти вярваш ли на хората?Аз вече не.И знаеш ли когато разбереш,че любимият ти човек не те допуска до себе си,защото така му е по -удобно и ти ще спреш да им вярваш.



I`m BORN TO WALK ALONE!!!



Тема Re: Abe vie ludi li ste?!нови [re: Firefox]  
Авторnotintolose (Нерегистриран)
Публикувано25.09.01 19:51



Кво им е лошото на квартвлните закусвални.В нашата правят супер вкусни банички..И мисля,че всичкото това,което ти си казала повечето от нас го знаят,но някак ми се струва безсмислено да крещя срещу вселената,че не е честно



Тема Re: NE wi li e pisnalo?нови [re: lady Marian]  
Автор nobody_ (член)
Публикувано25.09.01 19:57




Pozdravi.



Тема Голяма работа?!нови [re: lady Marian]  
Автор Jill (ifny)
Публикувано25.09.01 23:28



Леле Lady....

... ти им пусна кокал и каква стана тя!

Абе! Хора! За два дена успяхте да разнищите световния прогрес и човешката психология! Честно, проследих цялата история, но накрая все пак успяхте да ме изненадате. Защо всеки си мисли, че е по добър от другите и се поставя в позицията на всезнайкото? И защо все това лицемерно: "аз не искам да давам съвети", "не знам точно" и т.н. Ми като никой не иска да дава съвети да не го прави..., ама наистина ме ядосахте.

Дайте да си говорим за фентъзи!
(Признавам обаче, че тази тема не беше чак толкова безполезна. Май срещнах и някои интересни мнения, но ще си ги запазя за себе си)

Ама наистина за кои се мислите, по дяволите?
Всички твои по-добри дела
във вода да се запишат

Редактирано от Jill на 25.09.01 23:39.



Тема Re: според някоинови [re: Пивo]  
Автор Jill (ifny)
Публикувано25.09.01 23:36



ми кат' не си съгласен 'що ми го пишеш???

Всички твои по-добри дела
във вода да се запишат!


Тема Re: Голяма работа?!нови [re: Jill]  
Авторnotintolose (Нерегистриран)
Публикувано26.09.01 01:47



Xaxaxaxaxaaxa.За какво говориш,а какво правиш.Нищо лично ама ти кой/коя си че да съдиш другите.



Тема Re: За Амбернови [re: notintolose]  
Автор The Last Unicorn (defender)
Публикувано26.09.01 09:51



Аре само не ми казвай че НЕ искаш да ядеш или да спиш....
Нито за миг не съм споменала, че човек иска САМО това...
Но ВСЕКИ го иска...
И ако може това да е отплата за един куп неуютности (най-меко казано), толкова по-добре...
Аз знам много добре какво правя на тази планета и ако нямах желание да живея, вярвай ми, едва ли щях да живея...
Но каквото и да ми се е случвало (повярвай ми, не като да не съм имала неприятности) никога и за миг не ми е минавала мисълта да спра да живея. Защото всеки миг е ценен. И зная, че сред мрака, затулил днес света, все още има някъде голям и светъл Път...
Не знам какво ти се е случило (мога само да предполагам) и не знам как се чустваш. И не твърдя, че знам...
Предполагам, че ти е гадно. И на мен ми е било гадно. И на всички ни е било.
И какво от това?
В такива моменти, това, което мен лично ме крепи е мисълта, че ИМА ОЩЕ НЕЩО...
ТАМ НЯКЪДЕ...

...All along the Champs-Elysies the chestnuts were foaming white...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.