Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:08 04.07.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Abe vie ludi li ste?!нови [re: Amber]  
Автор The Last Unicorn (defender)
Публикувано26.09.01 12:51



Your grany's bushes :-PPPPPPPPPPPPPPPPPP

...All along the Champs-Elysies the chestnuts were foaming white...


Тема Re: Не извинявай, но не си ме разбрал...нови [re: Firefox]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано26.09.01 12:53



Malko triabwa da namalish golemite dumi. Hich da ne e , tuk ne e miastoto , kydeto mozhesh da izshashkash naroda s genialnost i gywkaw ezik (mmm, s poslednoto mozhe i da uspeesh, imam predwid tongue :)
Iskala wsichki wseleni, kakwo shte gi prawish? Nishto! Da, znam, che mozhesh da mi flushnesh edin goliam nadyhan otgowor... koito po syshtestwo shte byde wyzduh pod naliagane. malko mi prilicha na towa da iskash 1000 pasti , a da mozhesh da iziadesh samo 2. Zashto sa ti togawa 1000. Chista proba myrliashtina!
Dokato ne wlezesh samo w harmonia sys sebe si, nishto niama da ti stiga. A che ne si ia postignala si lichi ot... mnogo neshta.
I nakraia sywet. Kato tolkowa iskash neshto, koeto e absoliutno nepoznato, samoibii se. nikoi ne nzae kak e tam otwyd. tamyn shte razberesh, i dano ti e interesno!



Тема Пожеланият въздух... :)нови [re: Amber]  
Автор Firefox (неопитомена)
Публикувано26.09.01 13:01



Да мога. Но няма. И нямаше да бъде просто пара, макар че... Бе те и локомотивите "просто пара" ги е движела, та...
Искам всички пасти, не за да ги изплюскам всичките, а за да си ИЗБЕРА 2-те които ще искам да изям...
А хармонията - мерси! Източноазиатски глупости за примиряване на духа с калта и лайната на този свят! Само че, знаеш ли, азиатците никога не са имали Ренесанс, а ние още летим!

Болка! Ясно?! Много болка!!!


Тема Re: Хех, Шамбаримен...нови [re: Firefox]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано26.09.01 13:01



Tozi, koito samo prendira, che ne se strahuwa ot nishto e glupak! Tozi, koito ne se strahuwa ot nishto e pylen oligofren!



Тема Re: Голяма работа?!нови [re: notintolose]  
Автор Jill (ifny)
Публикувано26.09.01 13:03



Никого не съдя, ако искаш да знаеш!

Такава осъдителна реч бях ви намислила, но си казах, че въобще нямам намерение да падам до това ниво и съществено я съкратих.

Така че мога да разбера защо всички са изпаднали в блаженното състояние "аз съм най-великия и знам всичко", "дай да оплюем всеки, който не е на нашето мнение" и т.н. И на мен ми се е случвало. Обаче страшно ме ядосахте и трябваше да се разкрещя на някого. Т'ва е!

Всички твои по-добри дела
във вода да се запишат!


Тема Re: Хех, Шамбаримен...нови [re: The Last Unicorn]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано26.09.01 13:03



Sys sigurnost shte swyrshish w krychmata "Pri kyrwawia...", w dobria sluchai kato trup...



Тема Re: Хех, Шамбаримен...нови [re: Amber]  
Автор The Last Unicorn (defender)
Публикувано26.09.01 13:08



Няма, защото както вече споменах, това се развива не другаде, а в личната ми самосъздадена вселена.
И тъй като е създадена от мен и за мен, аз съм главен герой..
хехе
никой не си трепе главните герои :-РРРРРРРР
най-малкото пък аз!

...All along the Champs-Elysies the chestnuts were foaming white...


Тема Това ще прозвучи малко гадно...нови [re: Amber]  
Автор Firefox (неопитомена)
Публикувано26.09.01 13:13



Аз живея за себе си. Заетите с крайностите на света да се оправят.
Знам какво е болка и не е точно молка... нито пък малка. Дете казваш - може, но не го вярвам. Както казах веднъж - аз съм вечно дете, което никога не е било такова.
Шибана гъвкавост?! :) Шибаната гъвкавост ти трябва именно когато "те действат", вярвай ми! :))) И когато утре ни се наложи да я сменим... аз не искам нещо да ми се "налага", нито утре, нито никога! Което не трябва да значи, че изживявам като някаква Фокси Терсенето и правя на всеки и всичко напук ("Те ш`ми кажат! Люуууус 10 метра встрани!), но също така скъпи ми принце, дори и робството предпочитам сама да си избера.

А за самоубийството :), хех... "За щастие избегнах самоубийството, но често мислех за това." (Луди години). Има време, нека поживея едно 1000 - 10 000 или повече годинки, пък ще видим. Хубавото е, че като верен приятел, Онази винаги ще е готова да ме посрещне, независимо по кое време на денонощието и де изтърся...

Болка! Ясно?! Много болка!!!


Тема Re: Пожеланият въздух... :)нови [re: Firefox]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано26.09.01 15:59



maliiii, 3000 che i poweche godini smelo zacherknati ot nai-nowata nadezhda na FMi... Drakoni razprawiash?



Тема Re: NE wi li e pisnalo?нови [re: hendy_gretel]  
Авторlscra (Нерегистриран)
Публикувано26.09.01 16:01



Nai-dobre da Ne govorite.
Ne.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.