Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:52 28.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Здравейте момчета...нови  
Автор Kaмъk (хвърлен)
Публикувано16.09.01 02:07



яко има възрастни мъже - явно не се обаждат... Не ви казах здравейте, като влязох за първи път, ама нейсе - нямаше смисъл - being preoccupied with something huge (за вас говоря де - голяма караница голямо нещо)
Та здравейте сега, не вярвам вече да спрете да се карате, ама клуба ми харесва и мисля да остана... (не че някой може даме изгони де:)
Няма да изказвам мнение по много бройните обиди които се носят във въздуха, ама що не го карате малко по спокойно - Спокойният тон вбесява много повече (ако разбирате какво искам да кажа) Та така... Ако нещо съществува, но не му се обръща внимание, то то не съществува... И всичко си идва в реда на нещата....

Та да предположим че няма обиди...

Студ, сняг, виелица, а той гол до кръста - жъне.


Тема А бе то...нови [re: Kaмъk]  
Автор Amirlin (Фантазьорка)
Публикувано16.09.01 15:11



явно момчетата няма да се обадят, а на момичетата едно ЗДРАСТИ, няма ли! И наметни си нещо, че в тоя студ!
"Февруари месец, една жега, сняг до кръста, а аз прекопавам доматите" го знам аз, ама и така е хубаво! И това твоя снимка ли е или на Джонатан Дейвидсън?

"Тръгни с мен и се забавлявай! Галактиката е много интересно място!"


Тема Re: Здравейте момчета... [re: Kaмъk]  
Автор Anelim (Вещица)
Публикувано16.09.01 15:52



Още един поздрав от женската половина в клуба!
И аз не съм привърженик на обидите и винаги избягвам да употребявам такива. От време на време, обаче, изправен пред твърде сложен за разгадаване събеседник се случва човек да се отклони малко от главната тема на разговора
.
Дано за в бъдеще мирните беседи да преобладават над не дотам приятелските, миролюбиви (и обосновани) изказвания!



Тема Не се обърнах...нови [re: Amirlin]  
Автор Kaмъk (хвърлен)
Публикувано16.09.01 19:31



към жените, защото те не се поддават на всеобщата лудост засега Ама здравейте и на вас

Моя си е снимката - напомня ми за времето от преди една седмица, щото вчера се подстригах... 3см коса Въобще не се харесвам, ама няма начин

Отговор и на двете мнения

Студ, сняг, виелица, а той гол до кръста - жъне.


Тема Re: Здравейте момчета...нови [re: Kaмъk]  
Автор Gandalf (толкинист)
Публикувано17.09.01 00:39



Клуба не беше такъв. Просто се появи по едно и също време с Valheru и Shaidar_Haran. Макар, че трябва да им се признае посъживиха клуба, спростотиите си. :) (имам в предвид простотии не като мнения а като начин на изказване)

Избери отново


Тема Re: Здравейте момчета...нови [re: Gandalf]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано17.09.01 01:13



МДАААА!
Темата на Valheru ми допадна, въпреки ,че мнението му не беше кой знае колко оригинално изказано, но писах там с кеф. Не че и по другите теми на тия хубостници не писах с кеф де!
Блях, мъже, кой бърза да пораства?

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: Здравейте момчета...нови [re: Kaмъk]  
Автор burli (умрял от скука)
Публикувано17.09.01 11:25



Ами добре дошел значи пък ще видим кво шъ излезе:)))



Тема Re: Здравейте момчета...нови [re: Kaмъk]  
Автор Draco (Огън и жупел)
Публикувано17.09.01 15:06



То хубаво, че темата е "Здравейте момчета...", ама защо такава полова дискриминация? Или това се отнася само за ОНЕЗИ момчета, а
Е здрасти ти и от мен де

Nihil tam munitum quod non expugnari pecuna possit


Тема Re: Здравейте момчета...нови [re: De_Vor]  
АвторValheru (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 17:27



Be verno trqbva da prestanem. V sffworld za takiva ne6ta glavata otrqzvat.



Тема Re: Здравейте момчета...нови [re: Kaмъk]  
Автор hendy_gretel (jedi-master)
Публикувано17.09.01 19:54



здрасти :)))


няма пък


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.