Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:31 28.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: виж какво Дейви...нови [re: Amber]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано28.08.01 03:41



Ми никой не те кара да пишеш по всяка тема! Аз вече където видя тема, по която си писал и ти взимам да я одбягвам, превърнал си се в проказа, от сума време не съм чел някой твой смислен поустинг.

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: Защо четете фентъзи?нови [re: Дeйви]  
АвторJack (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 06:11



Fantasy - to e otrajenie na na6iq swqt bez dim i radiaciq , bez problemi za piteinata woda i toka i parnoto i smetkite, i bez tazi skapana d^rjawa!
4ete6 go za li4no udowolstwie - a koito ne go hareswa , da si tro6i glawata
B^di zawinagi mlad




Тема Това енови [re: De_Vor]  
АвторДeйви (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 09:35



Това имах предвид и аз, но ме сдъвкаха .



Тема [usmihvam se]Мирнови [re: Amber]  
АвторДeйви (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 09:51



Човешкото обяснение ми хареса повече от другите досега
Не знам защо приемаш толкова лично всяка тема. Не очаквам див ентусиазъм от никого и съжалявам, ако така е прозвучало. А и защо не си препрочетеш 'човешкото обяснение' - наистина е хубаво. Дай и ти шанс на останалите...
И Amber, чувството за хумор е нещо, което безкрайно много ценя, но явно съм свикнала на доста по-изтънчено и интелигентно такова. Дай да не си подхвърляме злостни забележки и всичко ще бъде наред. Сигурна съм, че ще оценя и твоето чувство за хумор, ако не го покриваш всеки път така старателно със злост и самомение.
Категорично не искам да те засегна, така че подавам држелюбно ръка



Тема Re: Разочарованиенови [re: Дeйви]  
Автор burli (умрял от скука)
Публикувано28.08.01 10:53



Не му се връзвай на Амбър просто е в цикъл като излезе ще му мине, а можеби не, но важното е да не ти пука



Тема Re: Защо четете фентъзи?нови [re: Дeйви]  
Автор burli (умрял от скука)
Публикувано28.08.01 11:03



Иска му се на човек..................
Много важно, а и да е важно няма значение
Въображението няма граници, а като гушнеш чимширите само това ти остава затова е по добре да си предварително подготвен.



Тема Re: виж какво Дейви...нови [re: Amber]  
Авторmoralless (Нерегистриран)
Публикувано29.08.01 00:02



kaf moral be batka



Тема Re: [usmihvam se]Мирнови [re: Дeйви]  
Авторmoralless (Нерегистриран)
Публикувано29.08.01 00:12



mnogo byrzo se otkazvash.smyrt na fashizma-svoboda na naroda



Тема Гаден?нови [re: Amber]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано29.08.01 10:47



Не ми се видя никак даже гаден!

I sometime fancy myself an evil which exists to oppose other evils!


Тема Re: Защо четете фентъзи?нови [re: Дeйви]  
Автор hexadezimal (формат: вирус)
Публикувано30.08.01 20:38



Eh, Deivi! Edno vreme i az qdoh anatemi po povod priburzani razqsneniq ot "Koleloto".... Gorkata ti! Stranno e 4e v zqlata tema, sustoq6ta se ot 68 postinga (do moe vreme) nqma nito edno dobro i seriozno podneseno mnenie... "Mi za6toto mi haresva" ???? Lo6o, Sedlarov, lo6o! Tova e forum na horata 4etq6ti fentuzi i fantastika, a ne klub ot semeistvoto na 10-15 i Laf da stava :)))! NQma da se pravq na mama ili tatko, a mrazq da 4eta takiva... Neseriozno e nqkak si...
I az v na4aloto go smqtah za zabavlenie, no postepenno takiva knigki kato Konan ili Kova4niza na senkite, ili Edingsovite eposi zapo4nah da gi otbqgvam.... Dage i Goodkind vliza v gornite. Okazva se 4e na purvo mqsto za men e Ambur kato nai-dobriq vid fentuzi.... A ne6toto koeto adski mi dostavq udovolstvie e smesizata megdu Sci-fi i fentazi... kakto nqkoi be6e spomenal... Ne6to takova e "Snegnata kraliza" for example... S te4enie na vremeto prostopodnesenite sugeti i suvsem qvnata bitka megdu dobro i zlo zapo4naha da me draznqt i da mi naivee... S vsi4ki proizti4a6ti magii, me4ove, herkulesovzi razni i qzdene na drakoni ako 6te6. I zapo4nah da tursq po-slognite i zavoalirano zaburkani ne6ta.... Ako 6te6 i WOT e hubavo, bez 2,3 knigki oba4e... No e sravnitelno dobro.
Ta taka e pri men...
Pozdravi, M.

"Гледа той децата строго, ама много строго, много,
та дано изпитат срам от това, и то голям!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.