Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:00 29.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: великият отговорнови [re: De_Vor]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано16.08.01 01:38



Е да, но те е победил моя човек, а това е все едно да те бия. Разбира се, той само те е бил, а аз щях да те смажа. А колкото до предизвикателството, да, бих дошъл само за да те попилея, но то няма интрига! Не ми е интересно просто!



Тема Re: още нещонови [re: Amber]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано16.08.01 09:34



Приемам съвета на едно интелигентно създание: Оттеглям се.

TANSTAAFL


Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: peril]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано16.08.01 09:35





TANSTAAFL


Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: Usama Bin Laden]  
Авторperil (Нерегистриран)
Публикувано16.08.01 10:13



...дори и така да беше...въпросът ти е липса на добри обноски...
..а иначе...просто познавам приятелките му...и знам какви са....
но не това беше темата на разговора...идеята ми е : като не си запозната с фактите...недей да говориш...
..но сега не искам това нашето да стане глупав спор ..и заяждане..така че нека приключим с това. Става ли?!



Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: Kopo]  
Авторperil (Нерегистриран)
Публикувано16.08.01 10:15







Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: Usama Bin Laden]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано16.08.01 18:18



Хей, аз съм сянки, оставете ми поне сенките. Един е господар на бурите - друг пък бил пророка на Зелазни, трета - Принцесата на мрака /много интригуващо, трябва да признаь, не е зле да обменим малко опит/.

Misty morning, clauds in the sky.
Without a worning a wizzard cross by.


Тема Re: великият отговорнови [re: Amber]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано16.08.01 18:23



мдаааааа

от много хора взех да чувам че си само "силен " на думи , но когато дойде времето за действие си подвиваш опашката. не разчитай на факта , че съм загубил един двубой, с теб ще е различно( ако някога играем, а до тогава мисля да зарежа тази тема).

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: peril]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано16.08.01 18:47



Знаете ли, прекарах последния половин час заровен в тази словестна диария и вече ми се гади. това ли емястото, където трябва да показвамеколко мръсни долни и гадни можем да бъдем и колко добре можем да се заяждаме един с друг, показвайки нашата непресъхваща интелектуалност?! Аз пък си мислех, че това е един от малкото оазиси, в които мога да си почивам и намеря покой, без да ми се налага сезаяждам с някого. Не ми е ясно защо изобщо се обръща внимание на човек като него и защо се пада до неговото ниво, доставяйки му по такъв начин удоволствие? Опитвате се даго накарате да си отвори очите ли. По-скоро можеш да извадиш очите на човек, който не иска да прогледне, отколкото да му ги отвориш. Оставете го да бъде такъв какъвто си е, това си е негова съдба, желание, избор както щете го наречете, а ако ви дразни - просто извърнете погледа си от него и го оставете сам.Не можете да го промените, а най много да станете като него. Как ли? Ами просто прочетете всичко написано и ще разберете как!

Misty morning, clauds in the sky.
Without a worning a wizzard cross by.


Тема Re: великият отговорнови [re: De_Vor]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано18.08.01 01:38



Ti mai neshto ne zacepwash, zatowa shte ti go kazha w praw tekst: Syglasen sym da zarezhem temata, zashtoto chisto i prosto ne si mi interesen weche kato basketbolist. A za opashkata ne znam, niamam takowa neshto. Mai samo zhiwotinchetata kato teb, deto gi trese ludo shube, si imat. "na dumi"... eto towa toweto e goloslowno, ama karai wzeh ti swikwam weche.



Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: cянkи]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано18.08.01 01:45



Koeto za posleden pyt mi pokazwa, che sym praw. Eto, ti si obyrnal wnimanie samo na grubata chast na izkazwaniata, a wypreki, che na pone 2 mesta sym kazal kakwa e osnownata mi cel, nishto ne pishesh po wyprosa.
I izobshto ne sym trygnal da tyrsia udowolstwie, nai-malkoto, zashtoto ne bih namesil imeto na Zelazny w patardiata. A i oswen towa, za k'wo mi e da se zaiazhdam s was, niama trypka. Wse edno da trepesh mishki s lazerno orydie!

"I am a lonesome spitfire, walking on the burning road of ideals..."




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.