Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:08 29.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: още нещонови [re: Kopo]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано09.08.01 17:37



почти нищо не знам за fccf, споменах го само защото постингите на Pip0 бяха изтрити. за Амбър- само това му лице съм виждал туй че... много е лесно да се правиш на нещо , което не си и ти се иска да бъдеш оn-line

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: още нещонови [re: cянkи]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано09.08.01 17:52



Стараят се.

TANSTAAFL


Тема Reзначи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: Amber]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано09.08.01 21:06



хихихи
Прости О Велики
моето недостойно вмешателство в твойте словоизлияния

но как точно мериш /и с какво/ кой колко точно е фен на Зелазни или Хрониките??? /защото споредмен 2-те неща се различават :)/
не за друго ами за да се самоизмеря и да се класифицирам

Only you will make the brightness dark @-`--,--


Тема Re: Reзначи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор Usama Bin Laden (FBI №1)
Публикувано09.08.01 22:01



ей педераст такъв незанимавай единствения и истински фен на Амбър тука с такива въпроси

God is dead.Nietzche
-Nietzche is dead.God



Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: Usama Bin Laden]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано09.08.01 22:23



/хихихи лигоооооооооооо не пренасяй лафа от един в друг клуб :Р че пак ви почвам :)/

Добре бе маце
тоя "истински фен" нали за това го питам да со отъркам карай него току виж съм прилепила нещо по фенско ... знм ли ;)
... пък може поне рецептата да ми даде

Only you will make the brightness dark @-`--,--


Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор Usama Bin Laden (FBI №1)
Публикувано09.08.01 22:31



аз я псувам тя ми се лензи
после аз съм бил лигата :)))))
е сега - ние сме просто сенки , как искаш да станеш истински фен като си просто сянка а ?
нестава така принцесо :)

God is dead.Nietzche
-Nietzche is dead.God



Тема Re: още нещонови [re: Kopo]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 01:43



Misi bate :))) Pripomni si go sledwashtia pyt dokato te prawia na salata sporeiki po niakoia tema!

"I am a lonesome spitfire, walking on the burning road of hell..."



Тема Re: Чаровната Амбернови [re: Snohomish]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 01:53



Chaowen sym priznawam, a i drugo mogat da go potwyrdiat. Zowia se ekspert, zashtoto sym go proweriawal neednokratno, a i za swedenie obicham da cheta mislite na awtora po redica problemi i wyzgledite mu za literaturata narawno s poizwedeniata mu.
Sega neshto i za twoeto izkazwane. Triabwa da si razbral, che ne mozhe da se otgowori na wyprosite ti tuk, nai-malkoto niama wreme i tyrpenie. Triabwa da ti e iasno, che ako sym takyw kakywto me izkarwash niama da promenish nishto s postinga si. No wse pak pishesh, s koeto po kakwo se ralichawash ot kalypa w koito iskash da me nabutash: edin praznoglawec, koito semo gowori za ednoto nishto. Taka che mozhe da se naprawi skromnia izwod che ti si nikoi. Idwash obizhdash bez da si naprawish truda da nauchish neshto poweche za drugite, w chastnost men. A kazhi mi koi se izlaga sega?...



Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 01:56



Kato shte se otwariame i az da kazha neshto: Izwiniawai, ama sym te wizhdal i ne mi se shte da se otyrkwame!



Тема Re: още нещонови [re: Amber]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано10.08.01 08:54



Батковото, нещо в подбора на думи ме кара да си мисля, че според теб е имало предишен път, когато си ме правил на салата. Би ли ми припомнил кога е било това събитие, моля?

TANSTAAFL



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.