Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 04.07.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Amber za Zelazny:  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 02:19



Sotty za latinicata...
Ta: Iskam da kazha na tezi tyi narecheni "golemi fenowe", che niamat sram i uwazhenie kym Zelazny i tworchestwoto mu kato goworiat za takiwa ogromni temi po tozi nachin. Kapaciteti? Ima samo edin istinski ekspert, drigite ste samo banda zhalki amatiori, koito prosto se plyzgat po powyrhnostta na neshtata. Towa, koeto kazwam sega ne iskam da e obida, no uwazhaemi dami i gospoda, ne ste si zasluzhili uwazhenieto mi s nishto. Mozhe da kazhete, che koi sym az, che da wi puka. Az li? Az sym prosto prorokyt Zelazniew. Tochka!
Taka, che molia wi (predstawiate li si Amber wi moli!) ne se izlagaite s glupostite, koito prikazwaite, kolkoto i da se radwate, che ste namerili sebepodobni, samo az znam kolko sa cenni istinskite fenowe. Pishete kakto onzi nepriatnik Lazy, prostranno, shitoko i argumentiraki se.
Sled tazi dylga rech wi pozhelawam prekrasni stihowe i tiha ludost za wsichki was!

Amber



Тема Re: Amber za Zelazny:нови [re: Amber]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано01.08.01 03:54



които сее ветрове, жъне бури!!! малко като дон кихот- благороден замисъл, но непрактични средства. говоря така защото си мисля, че Аmber ми обясни подбудите си достатъчно ясно.

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: Amber za Zelazny:нови [re: Amber]  
Автор Johny Cage (Lonely One)
Публикувано01.08.01 09:13



Ostava i da dokazesh, 4e si proroka Zelazniev, zashtoto predpolagam znaesh kakvo se slu4va s nerealiziranite proroci:PP
Johny Cage

------------------------------------------------
DOOM Will Never Die, Just The Players


Тема ot San4o Pansaнови [re: Johny Cage]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано01.08.01 13:29



4e ti kak oshte ne si go razbral tova ami i se izlagash da pitash koi e proroka?

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: Amber za Zelazny:нови [re: Amber]  
Автор lady Marian ((defender))
Публикувано04.08.01 10:31



Извинявай, но как можеш да говориш за "срам и уважение към Зелазни" и да се наричаш "пророкът Зелазниев"

Вярно е, че се прекали със споменаването на това име, вярно е, че сума ти народ (вкл. аз, за което горко се кая!) ръсиха какви ли не глупости, дето ако ги чуе Роджър в гроба ще се обърне, ама не е хубаво така да се нахвърляме върху хората!

Но че се опорочи много идеята съм съгласна.
Хайде сега всички дружно да отворим кой - гардероб, кой - долап, кой - чекмеджето на нощното шкафче, да запалим по една свещ в храма на Принца, Който Винаги Ще Е, Последният Защитник на Камелот, Единственият истински пророк на Самият Себе Си, най- покорно да Му се извиним и повече да не спекулираме по какъв да е начин с името Му. Става ли?

Lady Мarian of Amber
Reality is for those who can not handle fantasy


Тема Re: Amber za Zelazny:нови [re: lady Marian]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано04.08.01 11:46



Много добре и вярно казано! И аз скоро мислех да драсна нещо подобно, но ти вече го направи и то много по-добре отколкото аз бих могъл. Зелазни бе велик. Нека не го очерняме, показвайки, че ние, феновете му можем да бъдем толокова... грозни в приказките и мислите си.

Misty morning, clauds in the sky.
Without a worning a wizzard cross by.


Тема dewoiko mlada...нови [re: lady Marian]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 02:48



Слушай сега какво, целта не е да се бутам за признание. За мен е важно само мнението на близките ми приятели, другите нямат значение. Но ако е необходимо да пусна няколко силни думи, за да ви накарам да спрете с гавите по адрес на Зелазни (защото това несериозно отношение си е точно гавра) нямате ядове, също както не бих се поколебал да сритам няколко задника (или поне умра пробвайки се) по същата причина.



Тема Re: Amber za Zelazny:нови [re: cянkи]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 02:50



По добре се ограничи с правенето на баници... или с яденето им. Тъкмо ще ти е пълна устата да не говориш много. А за ръцете все ще измислим нещо.



Тема Re: dewoiko mlada...нови [re: Amber]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано05.08.01 04:09



и кой ти дава право да сриташ няколко задника? самият зелазни? от доста време я дъфчем тая тема с теб и още не можеш да ме убедиш , че наистина имаш знанията, за които притендираш. от това ,че пазиш това, което знаеш само за тесен кръг приятели, май Зелазни нищо не печели. нямаше ли и лаф за пророка без последовате ли ?

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: Amber za Zelazny:нови [re: Amber]  
АвторDe4ko (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 07:06



Moeto mnenie 4e kato mqsto za rysene na nepodsileni s dokazatelstva tezi i mnenia ne hubavo da se obigdame izviniavam se na vsi4ki za obidite po adres na drugaria moderator.Namesvam se v tazi tema zashtoto mislia 4e sym 4el po4ti vsi4ko izdadeno na bylgarski ot Zelazni i iskam da kaga na vsi4ki da ne se syrdqt na "proroka " zashtoto tova e lubimia mu avtor.Za sygelenie toi e sviknal da govori mnogo i da napada tova mu e haraktera.Dokolkoto za avtora toj e edin ot lubimite mi tova, koeto mi haresva v negovite proizvedeniq e smisliniq i uvlekatelen suget kakto i dobre izgradenite obrazi na vsi4ki geroi.

"Nothing is as bad as it seems"



Тема младежо старнови [re: Amber]  
Автор lady Marian ((defender))
Публикувано05.08.01 10:07



Не виждам смисъл от злостни нападки, след като в крайна сметка искаме едно и също!!!!
Колкото до задниците... има ли смисъл?
Гаври винаги ще има, каквото и да правиш.
Аз уважавам въпросния не по-малко от теб но не мисля, че трябва да се показва Пътя на хора, които НЕ ИСКАТ да го видят.
Остави лудите де се налудуват.
В крайна сметка в няколко празни приказки няма нищо лошо, когато не са злонамерени.

Lady Мarian of Amber
Reality is for those who can not handle fantasy


Тема Re: Amber za Zelazny:нови [re: Amber]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано05.08.01 18:46



Седя си и си чудя как да ти отговоря, че самотния неврон в центъра на главата ти да приеме информацията. Чесно да ти кажа не мога да сляза на толкова ниско ниво на комуникации, за да ме разбереш. Само за едно се моля - дано по-малко хора знаят че си фен на Зелазни. Авторът не заслужава такава антиреклама. И понеже познавам такива хора като теб, т.е. надути пуяци с излишна агресивност и прекомерно самочувствие без никакво покритие, които непрекъснато се заяждат и чакат някой да им отвърне, за да им стане кеф, ще ти кажа, че повече изобщо няма да се занимавам с теб. Ще те изтрая някак си, нали по принцип съм кротък човек. Пък ако мноооогооо държиш да ми кажеш нещо - все ще се разберем някакси. Но на теб вероятно няма да ти хареса, а аз ще наруша един от своите принципи.
На всички останали, които четат тази бележка се извинявам за загубеното време.

Misty morning, clauds in the sky.
Without a worning a wizzard cross by.


Тема Re: dewoiko mlada...нови [re: Amber]  
Авторmoralless (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 19:11



vinagi sym gotov da pomogna sys sritvaneto na zadnici,no mi se sturva 4e tozi spor e izlishen i osobeno glupav ostavi gi toq bani4arq i pa4ata da si govorqt.NISHTO OT PROGRESA NA TOZI SVQT NE E POSTIGNATO S EDINOMISLIE



Тема Re: dewoiko mlada...нови [re: moralless]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано05.08.01 19:54



Позната ли ти е приказката за краставите магарета? Сякаш един аmber ни беше малко. Уморих се да се разправям с идиоти. Що не се съберете вие двамата и не заживеете щастливо и най вече надалече?

Misty morning, clauds in the sky.
Without a worning a wizzard cross by.


Тема Re: dewoiko mlada...нови [re: moralless]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано05.08.01 22:53



мдаааааааа. извинявай ама на аборигени като теб не трябва да им се дават достъп до компютри и книги. не ти прави чест да пишеш тук и да влизаш в канала #fantastika.

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: dewoiko mlada...нови [re: cянkи]  
Авторmoralless (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 23:25



are SORRY hora ama mnogo me podraznihte



Тема Re: младежо старнови [re: lady Marian]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано06.08.01 02:58



Ako wseki koito beshe w zabluzhdenie beshe ostawian da prawi kakwoto si iska, mislia che niamashe da ti haresa sweta, w koito shtiahme da zhiweem. Taka che ako stawa wypros za istinata, shte ia pokazha pyk ako shte i "nezainteresowanite" da minat prez ogyn i zhupel!



Тема Re: dewoiko mlada...нови [re: De_Vor]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано06.08.01 03:01



Wizh sega. Da ti kazha otkroweno ne mi puka koi kakwo si misli za men, dali sym imam znanie i prochie. Kato wi gledam si predstawiam edna ogromna priliwna wylna, koito nastiga horata katereshti se po edin sklon. Malko sa se spasili, a tozi na wyrha gleda naweshtite se, koito wmesto da mlyknat i da si pomognat samo rewat, pliuiat i se mychat da zamyknat sys sebe si w smyrtta tezi, koito mogat da se spasiat!



Тема Re: dewoiko mlada...нови [re: cянkи]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано06.08.01 03:02



Shtom ti e pisnalo da goworish s idioti, spri da se bleshtish w ogledaloto.



Тема Re: dewoiko mlada...нови [re: De_Vor]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано06.08.01 03:04



bahti i nadutoto. Ti sine maichin, ot kolko wreme pishesh tuki wlizash tam, che pretendirash da si neshto?!
Ia po-dobre si gledai Dow Jhones...



Тема Re: dewoiko mlada...нови [re: moralless]  
Автор lady Marian ((defender))
Публикувано06.08.01 10:03



Абе то и ти ни поиздразни и обиди, но хайде да не влизаме в подробности!

Lady Мarian of Amber
Reality is for those who can not handle fantasy


Тема Re: младежо старнови [re: Amber]  
Автор lady Marian ((defender))
Публикувано06.08.01 10:09



Истината е нещо много ценно, но не можеш да убедиш всички, не и с заплахи и обиди.
Вземете една истина, топла или студена, прижбавете и нещо пикантно и я поднесете в удобен за смилане вид. Ще останете учудени от резултата!!!

Lady Мarian of Amber
Reality is for those who can not handle fantasy


Тема Re: младежо старнови [re: lady Marian]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано08.08.01 02:23



Drugote otdawna sa ubedeni, ostanali sa samo tezi, pri koito wyrwiat samo ritnicite i zaplahite :)



Тема Re: младежо старнови [re: Amber]  
Автор lady Marian ((defender))
Публикувано08.08.01 10:31



С други думи тези, които не си заслужават усилията!!!

Lady Мarian of Amber
Reality is for those who can not handle fantasy


Тема Re: младежо старнови [re: lady Marian]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 00:53



"С желязна тояга ще ги управляваме" - откровения на Матея. Което идев да рече, че на всички ще им се отворят очите по един или друг начин :)


"I am a lonesome spitfire, walking on the burning road of ideals..."



Тема Re: dewoiko mlada...нови [re: Amber]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано09.08.01 05:20



научи се да пишеш Dow Johns, следя и Nasdaq

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема още нещонови [re: De_Vor]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано09.08.01 05:30



от малко време те знам , но вече съм си направил изводи що за човек си!
явно Pip0 беше прав, жалко че fccf му изтри постингите

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Чаровната Амбернови [re: Amber]  
АвторSnohomish (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 13:51



Мабер я кажи, кой ти даде правото да се зовеш експерт по Зелазни? Кетап за тая работа имаш ли? чел ли си всичко на Зелазни на Английкси? а анализите на творбите му?за мен си чист въздух под налягане дето само бучи за да стане център на внимание.
тъй както ти чета постингите виждам един комплексар дето са му избили чивийте и сега си търси да си го изкара на някого. по добре отиди и се посаветвай са някой доктор, вместо да занимаваш всички тук с личните си проблеми.

и що за прякор е Амбер? това си е женско име, или ти си по-скоро кехлибарчо?



Тема Re: още нещонови [re: De_Vor]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано09.08.01 15:53



Не си прави грешни изводи.
И Амбърчето и Охлюва наживо са приятни и добре възпитани хлапета.

TANSTAAFL


Тема Re: още нещонови [re: Kopo]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано09.08.01 16:49



Ама не им личи off-живо.

Misty morning, clauds in the sky.
Without a worning a wizzard cross by.


Тема Re: още нещонови [re: Kopo]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано09.08.01 17:37



почти нищо не знам за fccf, споменах го само защото постингите на Pip0 бяха изтрити. за Амбър- само това му лице съм виждал туй че... много е лесно да се правиш на нещо , което не си и ти се иска да бъдеш оn-line

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: още нещонови [re: cянkи]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано09.08.01 17:52



Стараят се.

TANSTAAFL


Тема Reзначи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: Amber]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано09.08.01 21:06



хихихи
Прости О Велики
моето недостойно вмешателство в твойте словоизлияния

но как точно мериш /и с какво/ кой колко точно е фен на Зелазни или Хрониките??? /защото споредмен 2-те неща се различават :)/
не за друго ами за да се самоизмеря и да се класифицирам

Only you will make the brightness dark @-`--,--


Тема Re: Reзначи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор Usama Bin Laden (FBI №1)
Публикувано09.08.01 22:01



ей педераст такъв незанимавай единствения и истински фен на Амбър тука с такива въпроси

God is dead.Nietzche
-Nietzche is dead.God



Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: Usama Bin Laden]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано09.08.01 22:23



/хихихи лигоооооооооооо не пренасяй лафа от един в друг клуб :Р че пак ви почвам :)/

Добре бе маце
тоя "истински фен" нали за това го питам да со отъркам карай него току виж съм прилепила нещо по фенско ... знм ли ;)
... пък може поне рецептата да ми даде

Only you will make the brightness dark @-`--,--


Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор Usama Bin Laden (FBI №1)
Публикувано09.08.01 22:31



аз я псувам тя ми се лензи
после аз съм бил лигата :)))))
е сега - ние сме просто сенки , как искаш да станеш истински фен като си просто сянка а ?
нестава така принцесо :)

God is dead.Nietzche
-Nietzche is dead.God



Тема Re: още нещонови [re: Kopo]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 01:43



Misi bate :))) Pripomni si go sledwashtia pyt dokato te prawia na salata sporeiki po niakoia tema!

"I am a lonesome spitfire, walking on the burning road of hell..."



Тема Re: Чаровната Амбернови [re: Snohomish]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 01:53



Chaowen sym priznawam, a i drugo mogat da go potwyrdiat. Zowia se ekspert, zashtoto sym go proweriawal neednokratno, a i za swedenie obicham da cheta mislite na awtora po redica problemi i wyzgledite mu za literaturata narawno s poizwedeniata mu.
Sega neshto i za twoeto izkazwane. Triabwa da si razbral, che ne mozhe da se otgowori na wyprosite ti tuk, nai-malkoto niama wreme i tyrpenie. Triabwa da ti e iasno, che ako sym takyw kakywto me izkarwash niama da promenish nishto s postinga si. No wse pak pishesh, s koeto po kakwo se ralichawash ot kalypa w koito iskash da me nabutash: edin praznoglawec, koito semo gowori za ednoto nishto. Taka che mozhe da se naprawi skromnia izwod che ti si nikoi. Idwash obizhdash bez da si naprawish truda da nauchish neshto poweche za drugite, w chastnost men. A kazhi mi koi se izlaga sega?...



Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 01:56



Kato shte se otwariame i az da kazha neshto: Izwiniawai, ama sym te wizhdal i ne mi se shte da se otyrkwame!



Тема Re: още нещонови [re: Amber]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано10.08.01 08:54



Батковото, нещо в подбора на думи ме кара да си мисля, че според теб е имало предишен път, когато си ме правил на салата. Би ли ми припомнил кога е било това събитие, моля?

TANSTAAFL


Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: Amber]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано10.08.01 19:47



хаахаааааааааааа Амбър
извинен си
добре че ме подсети и аз съм се виждала
и тебе също :) знам, че си падаш по глупавите СПОКОЙНО

И не за такова отъркване ставаше въпрос ... но щом така си го разбрал ....
което ме кара даси мисля, че се опитваш по доста глупав начин да се измъкнеш от първият ми въпрос
Но все още бих желала дами отговориш на него

Only you will make the brightness dark @-`--,--


Тема Re: още нещонови [re: Kopo]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано11.08.01 02:05



Mi eto wizhdash li, tolkowa beshe grogi sled spora, che imash blokazh na pametta. Nishto, razprawiat, che amneziata se lekuwa. :)



Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано11.08.01 02:22



Da go kazha taka. Wie me imate za sebichno, naduto kopele, koeto e s bezpokrito samochuwstwie. I wse pak pochwate da mi naliwata mozyk w glawata, makar, che znate che niama da se poluchi. Ot towa mozhe da se naprawi samo edin izwod. Che deistwitelno ste takiwa, za kakwoti wi misli wyprosnoto sebichno kopele i napylno zasluzhawate negowoto otnoshenie kym sebe si.



Тема Re: още нещонови [re: Amber]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано11.08.01 13:37



Sinko, "grogi" sam bil samo sled tegka shvatka s dobrija duh na alkohola.
Ot prodalgitelno sporene mi izsahva ustata, no ne mi se gubjat momenti.

TANSTAAFL


Тема Re: още нещонови [re: Kopo]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано12.08.01 01:36



Detko, ima sporowe i sporowe... Ama dobre e spadnala cicinata, a?



Тема Re: още нещонови [re: Amber]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано12.08.01 12:28



Ti si znaesh, men me e sram, che sam izpolzal fizicheski argumenti srestu nedoraslek kato teb.

TANSTAAFL


Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Авторperil (Нерегистриран)
Публикувано12.08.01 13:48



izwini me, che se nameswam...NO Amber opredeleno ne si pada po glupawite...taka che ne gowori..bez da znaesh...!!!!..ne iskah da go kazwam, no twyrde mnogo se wyzmutih..!!!!!



Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: Amber]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано12.08.01 17:56



И аз да ти го кажа друго яче :)
изявлението ти /темата/ хич не ми харесва не смятам, че някой има право да осъжда фенове на това и онова и да твърди, че той е най-добрия, великия, единственият просветен итн. /хи хи а замислял ли си се как Зелазни би отговорил на подобно изказване ??? /

аз лично нищо не съм мислила за тебе /и незнам каво точно "копеле" си ти/ ... затова и пуснах провокиращ въпрос, за да знам какво да мисля
отговорите ти мисля говорят достатъчно .....................

P.S.
Пак не ми отговори на въпроса :)

Only you will make the brightness dark @-`--,--


Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: peril]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано12.08.01 18:02



и ти си извинена
/не знам по какви си пада Амбър а и честно казано не ме интересува :)/

и аз не исках да го казвам
и бях твърде много възмутена, че говори без да знае ........

Only you will make the brightness dark @-`--,--


Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: Amber]  
Автор lady Marian ((defender))
Публикувано13.08.01 11:15



Май на теб много ти се иска да те имаме за "sebichno, naduto kopele, koeto e s bezpokrito samochuwstwie" и не ми е много ясно защо....
Аз пък на пук те нямам за "sebichno, naduto kopele, koeto e s bezpokrito samochuwstwie" и държа да го отбележа!

Lady Мarian of Amber
Reality is for those who can not handle fantasy


Тема Re: Чаровната Амбернови [re: Amber]  
АвторSnohomish (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 15:27



Май те настъпах по мазола. и така не ми стана ясно как така си единственият експерт по Зелазни наоколо. Бил си проверявал и къде? четял си бил мислите на Зелазни, а? тва е доста нахално и безпочвено. мозе и да четеш книгите на Зелазни с кеф и да ги разбираш за себе си, но не се натяквай като нещо по-знаещ от околните. има достатъчно хора , които не пишат във форума и не влизат в чата, но четат Зелазни и можеби знаят повече от всеки писал тук.


позволявам си да пиша, защото нямам претенции да съм експерт по някои автор , а и мерак да се правя на такъв. просто е възмутително и нелепо да говориш такива неща. не е мястото тук да товариш хората с личните си проблеми! и все още държа да отговориш на въпросите ми, само тук мога да получа отговор от тебе. или да чакам да си публикуваш анализите на Зелазни официално. такъв талант като тебе не трябва да се заносва. може и Бард да ти се навият.


постингът ти говори достатъчно за теб. както и някои отговори тук. така че не е у мен вината , че съм си съставил такова мнение. все пак от другият ми източник на информация си мисля , че може и да се оправиш някои ден. а до тогава терапия с психоаналитик няма да е никак зле.



Тема Re: още нещонови [re: Amber]  
Автор Usama Bin Laden (FBI №1)
Публикувано13.08.01 20:42



освен че показваш колко си отчайващо комплексиран , не съм те видял нищо друго да правиш първо във фантастиката и сега във Фентази , още по-малко да си "направил някой на салата"

God is dead.Nietzche
-Nietzche is dead.God



Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: Amber]  
Автор Usama Bin Laden (FBI №1)
Публикувано13.08.01 20:44



е предполагам това за себечното копеле ти го е казала майка ти преди да те изрита от вас
и съм напълно съгласен с нея , както и с психиатъра ти

God is dead.Nietzche
-Nietzche is dead.God



Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: peril]  
Автор Usama Bin Laden (FBI №1)
Публикувано13.08.01 20:45



да не би ти да си "не глупавата " ?

God is dead.Nietzche
-Nietzche is dead.God



Тема Re: още нещонови [re: Kopo]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 01:40



А още пвече те е срам, че тоя недораслек ти нанесе такъв въргал :)



Тема Re: Чаровната Амбернови [re: Snohomish]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 01:49



Как да говоря на човек, който не уважава собствения си език и прави правописни грешки като първолак!



Тема великият отговорнови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 02:31



Значи, темата беше пусната с цел да се пресекат темите за Зелазни, в които нищо смислено не се коментираше, а се говореха пълни глупости (отречете!). Лично аз смятам това за обида срещу името на автора, чиито книги се профанизираха до степен: мен ме кефи; а мен не. Мнението ми беше остро до крайност, с единствена цел да привлече вниманието дори и на глуповaтите сред вас, които веднага взеха да скачат.
Аз не искам да ме харесвате, така че спокойно можете да си пропуснете коментарите за това какво мислите за мен. Казвам още веднъж, правейки това, вие ставате точно такива каквито се мъчите да изкарате мен и потвърждавате мнението ми, че напъло заслужавате да ви се говори така.
А колкото за това защо съм толкова уверен, че знам толкова много... Тук не става дума за някаква нетърпимост и съперничество, не! Просто на фона на общата сивота... е, хайде да не почвам пак. В края на краищата няма да си губя времето с вас цяла вечност!

"I am a lonesome spitfire, walking on the burning road of ideals..."



Тема Re: още нещонови [re: Usama Bin Laden]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 02:39



Ами защото не си гледал навярно, криейки се от остатъците от салата, хвърчаща от подобните тебе неудачници. Странно как точно най-големите комплексари обвиняват другите в това. Комик нещастен!



Тема Re: великият отговорнови [re: Amber]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано14.08.01 04:53



Аз ти казах отдавна. И все пак прекаляваш--общата сивота- пълни глупости. Хубаво ти го е казал Snohomish-време е да погледнеш по- далеч от носа си. освен ПЗ и Eфремемов има фенове(знаещи фенове) и другаде. Време е да излезеш от "дупката" си и да разбереш , че не си единствен в тоя свят(колкото и да не ти се иска) и винаги ще се намери някои по-добър от тебе. А и не винаги ще имаш жъзмозност да се покриеш в ПЗ

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Вярнонови [re: Amber]  
Автор Usama Bin Laden (FBI №1)
Публикувано14.08.01 09:33



Как все обвиняваш другите за личните си проблеми и си го изкарваш тука и се правиш на велик , но не си нищо повече от едно от многото лайна по тия места

God is dead.Nietzche
-Nietzche is dead.God



Тема Re: още нещонови [re: Amber]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано14.08.01 10:03



Амбърче, напомними тая реплика офлайн, но първо остави снимка за спомен на мама.

TANSTAAFL


Тема Re: великият отговорнови [re: Amber]  
Автор lady Marian ((defender))
Публикувано14.08.01 11:38





Много се вживяваш...
Не че е лошо!

I sometime fancy myself an evil which exists to oppose other evils!


Тема Re: още нещонови [re: Kopo]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано15.08.01 01:56



Що, после моята майка трябва да прати снимката на твоята, за да знае жената кой е хубостникът, подредил така сина й ли?
:)))



Тема Re: Вярнонови [re: Usama Bin Laden]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано15.08.01 02:00



Ами тогава ти си тоалетната дето ги събира всичките, няма друг начин!



Тема Re: великият отговорнови [re: De_Vor]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано15.08.01 02:23



Значи, ако си още болен от това, че се оказах много по-добър от теб на баскет, sorry (в смисъл, sorry, че си толкова слаб). Никъде не съм се крил и както казах ПОНЕ 100 ПЪТИ радвам се на истинските пичове и фенове (за идиотите ключовата дума). Сивотата беше метафора, която май не можа да зацепиш, ама вече ти свикнах!
Ако това, в което живея наричаш дупка, начи всички сме свършили, защото планетата да е дупка?! (опа, т'ва може пак да не го зацепиш, ама карай). Как да е, толкова внимание ти стига :)



Тема Re: великият отговорнови [re: lady Marian]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано15.08.01 02:25



Ето ти нещо, в което вярвам и което може да ви даде повод да сочите пак с пръст укоротелно: Аз цял съм изтъкан от чест и приципи!

"I am a lonesome spitfire, walking on the burning road of ideals..."



Тема Re: великият отговорнови [re: Amber]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано15.08.01 02:31



Никога не сме играли за да се блъскаш в гърдите като победител. Ела във Варна нали не се криеш? Само не ми скачай с онова "имам да уча"- ако беше толкова на зор нямаше да планираш онова качване в планината на 10/08. Дупката беше метафора, ама и ти явно толкова рабираш от метафори. Оставам с впечатлението , че си само голям на думи пък на дела нещо никак те няма.

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: великият отговорнови [re: Amber]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано15.08.01 02:33



Amber ,

BS man!

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: още нещонови [re: Amber]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано15.08.01 12:09



Имах предвид, че дейстително (съвсем сериозно) обмислям идеята за употреба на физическо насилие върху твоята персона.

TANSTAAFL


Тема Re: още нещонови [re: Kopo]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано16.08.01 01:28



Докачлив, докачлив, докачлив :)))))
Значи, имаме победител: Amber - първият успял да изкара другия извън нерви!
Не съм ли просто върха :)



Тема Re: великият отговорнови [re: De_Vor]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано16.08.01 01:38



Е да, но те е победил моя човек, а това е все едно да те бия. Разбира се, той само те е бил, а аз щях да те смажа. А колкото до предизвикателството, да, бих дошъл само за да те попилея, но то няма интрига! Не ми е интересно просто!



Тема Re: още нещонови [re: Amber]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано16.08.01 09:34



Приемам съвета на едно интелигентно създание: Оттеглям се.

TANSTAAFL


Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: peril]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано16.08.01 09:35





TANSTAAFL


Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: Usama Bin Laden]  
Авторperil (Нерегистриран)
Публикувано16.08.01 10:13



...дори и така да беше...въпросът ти е липса на добри обноски...
..а иначе...просто познавам приятелките му...и знам какви са....
но не това беше темата на разговора...идеята ми е : като не си запозната с фактите...недей да говориш...
..но сега не искам това нашето да стане глупав спор ..и заяждане..така че нека приключим с това. Става ли?!



Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: Kopo]  
Авторperil (Нерегистриран)
Публикувано16.08.01 10:15







Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: Usama Bin Laden]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано16.08.01 18:18



Хей, аз съм сянки, оставете ми поне сенките. Един е господар на бурите - друг пък бил пророка на Зелазни, трета - Принцесата на мрака /много интригуващо, трябва да признаь, не е зле да обменим малко опит/.

Misty morning, clauds in the sky.
Without a worning a wizzard cross by.


Тема Re: великият отговорнови [re: Amber]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано16.08.01 18:23



мдаааааа

от много хора взех да чувам че си само "силен " на думи , но когато дойде времето за действие си подвиваш опашката. не разчитай на факта , че съм загубил един двубой, с теб ще е различно( ако някога играем, а до тогава мисля да зарежа тази тема).

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: peril]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано16.08.01 18:47



Знаете ли, прекарах последния половин час заровен в тази словестна диария и вече ми се гади. това ли емястото, където трябва да показвамеколко мръсни долни и гадни можем да бъдем и колко добре можем да се заяждаме един с друг, показвайки нашата непресъхваща интелектуалност?! Аз пък си мислех, че това е един от малкото оазиси, в които мога да си почивам и намеря покой, без да ми се налага сезаяждам с някого. Не ми е ясно защо изобщо се обръща внимание на човек като него и защо се пада до неговото ниво, доставяйки му по такъв начин удоволствие? Опитвате се даго накарате да си отвори очите ли. По-скоро можеш да извадиш очите на човек, който не иска да прогледне, отколкото да му ги отвориш. Оставете го да бъде такъв какъвто си е, това си е негова съдба, желание, избор както щете го наречете, а ако ви дразни - просто извърнете погледа си от него и го оставете сам.Не можете да го промените, а най много да станете като него. Как ли? Ами просто прочетете всичко написано и ще разберете как!

Misty morning, clauds in the sky.
Without a worning a wizzard cross by.


Тема Re: великият отговорнови [re: De_Vor]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано18.08.01 01:38



Ti mai neshto ne zacepwash, zatowa shte ti go kazha w praw tekst: Syglasen sym da zarezhem temata, zashtoto chisto i prosto ne si mi interesen weche kato basketbolist. A za opashkata ne znam, niamam takowa neshto. Mai samo zhiwotinchetata kato teb, deto gi trese ludo shube, si imat. "na dumi"... eto towa toweto e goloslowno, ama karai wzeh ti swikwam weche.



Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: cянkи]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано18.08.01 01:45



Koeto za posleden pyt mi pokazwa, che sym praw. Eto, ti si obyrnal wnimanie samo na grubata chast na izkazwaniata, a wypreki, che na pone 2 mesta sym kazal kakwa e osnownata mi cel, nishto ne pishesh po wyprosa.
I izobshto ne sym trygnal da tyrsia udowolstwie, nai-malkoto, zashtoto ne bih namesil imeto na Zelazny w patardiata. A i oswen towa, za k'wo mi e da se zaiazhdam s was, niama trypka. Wse edno da trepesh mishki s lazerno orydie!

"I am a lonesome spitfire, walking on the burning road of ideals..."



Тема Re: великият отговорнови [re: Amber]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано18.08.01 04:59



No comment.

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: Amber]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано18.08.01 05:01



Amber, BS man!

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Авторperil (Нерегистриран)
Публикувано19.08.01 15:50



hm..dobre..:)



Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: De_Vor]  
Авторmoralless (Нерегистриран)
Публикувано27.08.01 23:42



ne znam za kvo staa vypros ama na sledva6tata sre6ta 6e doida s BFG-to i togava..........



Тема Re: още нещонови [re: Amber]  
АвторMapтин Aмбъpckи (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 04:46



О, да. Именно от върха се пада най-болезнено :")...

Мартин Амбърски



Тема Re: Amber za Zelazny и всичко останалонови [re: Amber]  
Авторnousha (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 05:55



Говориха ми много за тези "форуми" и аз останах с впечатлението,че това са своего рода места за обмяна на мнения и впечатления.Днес влязох и видях размяна на обиди.По теми,за които много отдавна е казано "de gustibus non (est) disputandum",или "за вкусовете не се спори".Много се радвам,че има толкова фенове на един от любимите ми писатели,но честно казано,не се интересувам кой колко голям фен е.Няма критерии за такава категоризация.Никой,наистина никой не може да знае какво ТОЧНО е искал да каже авторът,а има ли и такова фундаментално значение?Кой от вас е обичал натрапените в часовете по литература "авторът е искал да каже...."Това е то литературата-всеки чете едно произведение по свой начин.Хубаво е да се обменят тези виждания,но защо да си ги налагаме?И в кой фен клуб членовете се събират,за да се карат?????
Хора,които ги интересува само "мнението на най-близките"(приблизителен цитат) защо пишат в такива форуми??
Аз не съм разбирачка и експертка по Зелазни,а само страстен любител,фен,ако предпочитате.И като такава,след като търпеливо изчетох всичко написано в тази тема,се замислих колко време и нерви са изгубени на вятъра.Никой никого не е убедил....А можехме да говорим за нещо толкова по-вълнуващо...Когато за пръв път прочетох "Коридорът на огледалата" и разбрах,че Зелазни е починал,толкова исках да говоря с някой за идеите,които са буквално "наблъскани" в този разказ...и никога не ми е идвало на ум да се мисля за "нещо повече" от тези,които не са го чели или не знаят "Хрониките " наизуст.
Толкова.Поговорих си и аз.
Сега да задам и аз два въпроса-казват,че в спора се ражда истината.Как мислите, дали се има предвид ожесточена размяна на шамари,обиди,замервания с пантофи,посуда и други подръчни средства до пълно изтощение/унищожение на една от страните?Че тука само още с томовете на Зелазни не е започнало замерване.Добре,че в България не са ги издавали с твърда корица....
И още-Като сложили кофа вино пред магарето,то не искало да пие.Щото е магаре,казал Иванчо.Та аз не виждам никакъв начин да убедите магарето да си промени мнението.Дайте да си изпием пиенето и една наздравица за прекрасните произведения на Зелазни и бъдещите блестящи писатели



Тема Re: Amber za Zelazny и всичко останалонови [re: Amber]  
Автор nousha (непознат )
Публикувано28.08.01 05:59



...их,ама че съм и аз...забравих да ви пожелая нещо хубаво-както казва един мой приятел,желая ви безсмъртие и силата да бъде с вас!!!!!!!!!



Тема Re:значи тука вече VIP имало ... и недостойни даженови [re: Amber]  
АвторClarissa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 06:01




Syvsem ne te mislq za sebeichno kopele .. Daje spored men si golqm sladur :")). I ne moga da razbera zashto vsichki drugi se vprqgat tolkova :PPP
All The Best Clarissa Queen Of Amber



Тема Re: Amber za Zelazny и всичко останалонови [re: nousha]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано28.08.01 18:43



Имам Хрониките събрани в един том на АНглииски-1300 страници, 2 кг. Смятаи ако стане бой

Благодаря за включването!

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: Amber za Zelazny и всичко останалонови [re: nousha]  
Авторmoralless (Нерегистриран)
Публикувано29.08.01 02:51



IDEI!!!bil nablyskan s idei.i KVO ot tva,a?!?Zelazny e myrtyv!!!trup pytnik i t.n i kvo
mojem da stoim s godini i da si 4eshem ezicite kvo she napravi toq ili drugiq i KVO?!?ami ni6to!6toto ti li 6e napi6e6 prodyljenieto ili az ili koito i da e drug.NE!!!ami kakyv e smisyla da si pravim vqtyr na ustite?az ne vijdam takyv.A sega dva otgovora-boi edva li 6e stane 6toto pove4eto predpo4itat da stoqt pred kompovete,a ne da izlqzat na ulicata,kakto i da e.A magareto ne pie,ne 6toto e skapano dylgouho sy6testvo,a 6toto prosto predpo4ita rakiq:)))ne se zaqjdam prosto taka mislq



Тема Re: Amber za Zelazny и всичко останалонови [re: De_Vor]  
Автор hendy_gretel (jedi-master)
Публикувано29.08.01 13:04



внушителна заплаха...на негово място бих се позамислила....

rot


няма пък

Тема Re: Amber za Zelazny и всичко останалонови [re: hendy_gretel]  
АвторClarissa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.01 03:14



Opredeleno :"))
Chak si e za strah :P



Тема Re: още нещонови [re: Mapтин Aмбъpckи]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано31.08.01 01:08



Колко хубаво, че още не съм падал. А ти, дете?



Тема Re: Amber za Zelazny и всичко останалонови [re: nousha]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано31.08.01 01:22



Като за начало да те светна, че в спора на се ражда истината, защото стават и аборти, а просто се уточняват отношенията.
Аз на твое място щя да се срамувам, че пиша без да съм обърнал внимание защо точно е написана. Вземи прочети "Великата истина", за да не се обяснявам пак.
A пиша, защото смятам, че достатъчно уважавам Зелазни, за да го защитя, когато смятам, че го обиждат. Ти не би ли?



Тема Re: Amber za Zelazny и всичко останалонови [re: De_Vor]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано31.08.01 01:25



Броят на страниците ще бъде по-малък от този на шевовете, които ще ти правят!



Тема Re: Amber za Zelazny и всичко останалонови [re: De_Vor]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано31.08.01 10:46



1258 страници, ако трябва да бъдем точни. ;-)

Ама е с меки корици :-(
Имам го, но не бих се била с него! Ще се повреди!
По-скоро ще си взема рапирата и ще видите вие !!!!!!!!
Ако още малко ме ядосате с глупости, няма да гледам кой е прав и кой - крив!
Така ще ви подбарам от тук до довечера, че после само ще се молите никога да не са ви идвали всичките тия простотии на ум!

I sometime fancy myself an evil which exists to oppose other evils!

Редактирано от lady Marian на 31.08.01 10:51.



Тема Re: Amber za Zelazny и всичко останалонови [re: Amber]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано31.08.01 17:16



Куче, което лае не хапе! На всички им е писнало от празнословенето ти!

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Смешникнови [re: Amber]  
Автор Lazy (отчужден)
Публикувано01.09.01 17:45



Абе идеята ти по принцип е добра, ама ти самият кога си написал нещо смислено за Зелазни? Само будиш насмешка с този призив, защото трябва към самият себе си да го насочиш първо. Е, сигурен съм, че много обичаш Зелазни, ама да разираш творчеството му е нещо съвсем различно. Аз лично не съм много убеден, че си голям познавач. Сигурен съм дори, че не си чел всичко от него. Да поговорим например за "Psychoshop"? Не вярвам, че ти е във възможностите...



Тема Re: Amber za Zelazny и всичко останалонови [re: nousha]  
Автор Kzint (zabat)
Публикувано01.09.01 23:28



Мога ли да те цитирам при първа възможност?
Благодаря.

(_)]+(_)] =


Тема Re: Amber za Zelazny и всичко останалонови [re: De_Vor]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано02.09.01 01:24



I ti ot sigurnostta na dalechnia si zadnik, prawish obobshtenia. Dawai, smeshko!



Тема Re: Amber za Zelazny и всичко останалонови [re: lady Marian]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано02.09.01 01:31



Shpaga? Towa e goliama duma, kogato goworish na wtorata shpaga na SU :)



Тема Re: Смешникнови [re: Lazy]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано02.09.01 01:39



Praw si ne oga a goworia za knigi, koito ne sa izlezli na bylgarski - wizhdash li kolko sym toleranten.
Za towa, che ne sym napisal nishto zapomniasto se potemata. Da, taka e. No towa e poradi fakta, che iskam da e nasitna dobro, a sega niamam wreme, a spored plana, shte sa mi neobhodimi 2-3 sedmici, za da stane kakto go wizhdam. No shte byde!!!



Тема Re: Amber za Zelazny и всичко останалонови [re: Amber]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано02.09.01 02:47



Ти се скри , когато имахме възможност да премерим сили. Избяга в Балкана.

А след тази тема мисля ,че само ти стана за посмешиште.

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: Amber za Zelazny:нови [re: cянkи]  
АвторAman (Нерегистриран)
Публикувано02.09.01 03:12



Kato ne znaesh angliyski, zashto se izlagash? Shto ne se pridqrjash kqm rodniya ezik i tolkova. I stiga veche s teya obidi, zayajdaniya i gluposti...

Misty morning, clauds in the sky.
Without a worning a wizzard cross by.


--------
Aman



Тема Re: Смешникнови [re: Amber]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано02.09.01 03:45



Толерантен, ха BS. Явно ти е неудобно да си признаеш ,че нищо на Залезни не си чел в оригинал и това може да разлюлее трона ти на "Абсолютният Експерт по Зелазни".

Мдааа, предполагам че след публикуването на твоя труд никой вече няма да смее да обсъжда Зелазни, а и обсъздането на Зелазни ще стане без предметно? Какво следва след това? Превод на труда ти на чужди езици и световно признание? What a sight!

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: Amber za Zelazny и всичко останалонови [re: Amber]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано02.09.01 12:38



Рапира бе!

I sometime fancy myself an evil which exists to oppose other evils!


Тема Re: Amber za Zelazny:нови [re: Aman]  
Автор тъп, нo yпopит (заплес)
Публикувано02.09.01 14:04



Искрено ти благодаря за уточнението, но то вече бе направено. И аз викам стига, ама на някои хора това им прави удоволствие и изглежда, че им е жизнено необходимо.

извинявам се за правописните грешки, останалото е липса на вкус.


Тема Зелазни Беше Велик човек.нови [re: Amber]  
Автор Hell_Boy (непознат )
Публикувано04.09.01 03:27



Наи- Великия писател на Фантази досега роден.
Света пла4е над загубата на това перо,написало толкова класики и фундаментни разкази 4е не могат да б^дат изброени.
Които го плюе - да гори в Ада, Страхове да троВят Съня му и врана да изкълве топките му. И да му зараснат накриво краката / След като ги с4упя естествено/



Тема Re: Зелазни Беше Велик човек.нови [re: Hell_Boy]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано04.09.01 03:39



Пророкът Зелазниев тук ще се погрижи всичко да бъде както трябва и както си поръчал!

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: Amber za Zelazny и всичко останалонови [re: lady Marian]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано04.09.01 12:49



Az sichko moga, spoko :)



Тема Re: Смешникнови [re: De_Vor]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано04.09.01 12:56



Mozhe i da ne sym go chel na angliiski, no znachenie ima kakwo si razbral, a az shwanah dostatychno, za da znam koi ne e. Ne, niama da stane bezpredmeto, no pone se nadiwam, che shte se widi kak triabwa da se podhozhda kym edna tema: seriozno. I ne razbram ti kakwo toku pishesh. Poswe ti si wremeto na uchene, specheli malko parici i si naprawi plastichna operacia. Seriozno ti goworia.



Тема Re: Зелазни Беше Велик човек.нови [re: De_Vor]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано04.09.01 12:58



Kwo kikash i krakata ti sa grozni? Spokoino, ima weche koi dati gi chupi. Da mi se chudia na momcheto kak ne go e gnus da se zanimawa s teb.



Тема Re: Смешникнови [re: Amber]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано04.09.01 15:51



Хората , които си правят пластични операции , са хора с комплекси за малоценност. Ама ти си експерт в тая област. Даже вярвам, че ти вече си проучил офертите.

Какво съм бил писал ли? Нищо , което ти би разбрал! Пък и съм далеч от идеята да правя гръмки смаореклами тук.

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: Зелазни Беше Велик човек.нови [re: Amber]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано04.09.01 15:57



Мисля ,че вече всичко , което съм искал да го кажа за теб, съм го направил. Няма повече да си губя времето. не си струва! Явно няма скоро да с еотървеш от комплексите си, а не искам да ти давам повече възможност да ги избиваш тук.

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: Зелазни Беше Велик човек.нови [re: Hell_Boy]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано05.09.01 11:30



С първите две изречения съм напълно съгласна, но третото...

Зелазни е бил много печен като човек. Не вярвам, че би се накефил на подобни заплахи......По-скоро се върти в гроба, като те слуша....
Който го плюе, проблемът си е негов.
Това говори само за културата и IQ-то на съответния... Такъв човек рано или късно си го отнася... Такаче, моля, не си цапай ръцете

I sometime fancy myself an evil which exists to oppose other evils!


Тема Re: Amber za Zelazny и всичко останалонови [re: Amber]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано05.09.01 11:32



Начи на студентското ша си говорим!
Приятелски, де

I sometime fancy myself an evil which exists to oppose other evils!


Тема Re: Amber za Zelazny и всичко останалонови [re: lady Marian]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано05.09.01 15:29



Ще, но ще се молиш да не се беше сбъдвало :)



Тема Re: Зелазни Беше Велик човек.нови [re: De_Vor]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано05.09.01 15:32



Комплекси не избивам. Виж, няколко твои зъба с удоволствие!



Тема Re: Зелазни Беше Велик човек.нови [re: lady Marian]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано05.09.01 15:34



"не си цапай ръцете". И това го казва човек, който се изживява като необходимото зло, което ще се противопостави на другото, Голямото Зло. Нещо ти куца логиката... ама 'ш'са оправиш :)



Тема Re: Зелазни Беше Велик човек.нови [re: Amber]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано07.09.01 09:26




Ima razlika mejdu "Zlo" i "Prostotiq"/"Glupost"......Dalawerata e da razli4i6 koe si zaslujawa usilieto....

I sometime fancy myself an evil which exists to oppose other evils!

Редактирано от lady Marian на 07.09.01 09:27.



Тема Re: Amber za Zelazny и всичко останалонови [re: Amber]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано07.09.01 09:44



:-)
da ti kaja 4estno, az sym na principa, 4e ideqta e vajna.....
i 15:0 da sme, pak 6te e udowolstwie za men ;-)

I sometime fancy myself an evil which exists to oppose other evils!


Тема Няма ли кой да затвори тази проклета Тема?!нови [re: Amber]  
Автор тъп, нo yпopит (заплес)
Публикувано07.09.01 14:05



Нека ми казват, че клуба нямал нужда от модератор! това е едно голямо боклукцийско кошче!

извинявам се за правописните грешки, останалото е липса на вкус.


Тема Re: Зелазни Беше Велик човек.нови [re: Amber]  
Автор тъп, нo yпopит (заплес)
Публикувано07.09.01 14:07



Внимавай, кехлибарчо!
Не се знае кой колко зъба ще загуби. Да не почнеш да ми фъфлиш с цели протези.

извинявам се за правописните грешки, останалото е липса на вкус.


Тема Re: Зелазни Беше Велик човек.нови [re: тъп, нo yпopит]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано09.09.01 00:46



Напълно възможно е да изфъфля някоя дума на гроба ти. Ама тогава ще съм на около 100.



Тема Re: Зелазни Беше Велик човек.нови [re: lady Marian]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано09.09.01 00:50



Аз пък винаги съм мислил, че има разлика между това да говориш добре звучащи думи и да те е страх да си изцапаш ръцете, когато трябва.



Тема Re: Няма ли кой да затвори тази проклета Тема?!нови [re: тъп, нo yпopит]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано09.09.01 00:52



Аз също съм на мнение, че темата свърши това, за което беше предназначена, но те продължават да пишат. Само лични нападки, разбира се. А ти как очно си представяш, че ще оставя контрата да е в моя отбор?
А за това, че е кошче... Ти също доста боклук си налял тук.



Тема Re: Зелазни Беше Велик човек.нови [re: lady Marian]  
АвторJack (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 03:03



Нямам нищо против De_Vor-a Ако се е засегнал - негов си проблем.
Изказах почитта и уважението си към един от най-великите/според мен най-великият/ писатели в леко елфически, легендарен вариянт.Ако съм възмутил някой с грубостта си, желанието за насилие и изоилие от кръв, то моля не ми се сърдете. Това е вследствие на моментно умопомрачение от прочетените преди малко редове.
Но думата си на две не цепя
Каквото съм казал, го вярвам и който не е съгласен - каня го на публичен диспут!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.