Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 09.06.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: дрън дрън яринанови [re: Пивo]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано02.08.01 16:09



ама изчете ли ги всичките 10 за да говориш така?

и защо мислиш така? много е лесно да плюеш ей така! взе да ми писва в тия форуми разни да праскат Гръмки Изказвания и после да не обяснават мненията си!!! може да не се съглася с твоите доводи, но поне ми дай възможност да се запозная с тях. иначе кел фиада .

Speak if you want to be heard, shut the f**k up if you want to be appriciated!!!

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: дрън дрън яринанови [re: De_Vor]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано02.08.01 17:54



Както казва баща ми "не се аби, оти че ти мине". Споко. Хора всякакви. Има някои, които са готови на всичко "само спор да става" както казва един мой познат. И ако не съм те убедил с тези мои цитати,отиди и го убеди в противното! ще спори до дупка, дори да държи Хрониките под възглавницата си и да ги прочита всяка вечер. Абе изобщо на този постинг му върви - мине не мине време и се изтърси нещо, дето разбужда духовете за по цяла седмица. То какво ли нямаме вече тук - пророци, релегиозни спорове,фанатични привърженици на Амбър и весели самоубийци като Пиво,които псувяа в църквата на бога, когато горепосочените се намират в най-горещата точка на спора. Я по-добре да се махам, преди някой да ме е погнал и мене.

Misty morning, clauds in the sky.
Without a worning a wizzard cross by.


Тема Re: дрън дрън яринанови [re: De_Vor]  
Автор Svetoslav (много уморен)
Публикувано02.08.01 23:54



Не бяха ли дванадесет или тринадесет. Поне някакви такива бройки ми се въртят в София. Макар, че последните бяха с обем за малоумници, така че като нищо може да са нацепили някоя от последните за по-евтинко...

Един миг невнимание
Цял живот умрял


Тема Re: За феновете на Зелазни и Амбърнови [re: Гocпoдapят нa бypитe]  
Автор Svetoslav (много уморен)
Публикувано02.08.01 23:56



Един е Зелазни, а пророци колкото щеш...

Един миг невнимание
Цял живот умрял


Тема Re: дрън дрън яринанови [re: Svetoslav]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано03.08.01 00:07



Бард са ги преиздали и бриоката Томове с Хрониките е различна от тази първоначално издадена преди около 7 години. иначе наскоро в САЩ ги издадоха събрани в един единствен том!!!-1300 страници на цена $20!

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: дрън дрън яринанови [re: Пивo]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано03.08.01 00:53



Po-tiho wyrwi, po-daleche shte stignesh. A syshto i shte pozhiweesh!



Тема Re: За феновете на Зелазни и Амбърнови [re: Svetoslav]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано03.08.01 00:57



Ne si praw detko. No ako si mnogo umoren, pone si zhiw. Malko li ti e?



Тема Re: дрън дрън яринанови [re: Amber]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано03.08.01 01:11



Amber същия лаф важи и за теб!

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: дрън дрън яринанови [re: cянkи]  
Автор Пивo (тъмно)
Публикувано03.08.01 11:22



много си прав да знаеш
още не съм прочел всичко но гледам, че провокацията е разкрила правоверните амберисти

The state is the great fiction by which everybody tries to live at the
expense of everybody else


Тема Re: дрън дрън яринанови [re: De_Vor]  
АвторAmber (Нерегистриран)
Публикувано04.08.01 01:21



Ще я видим тая работа... на живо :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.