Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 30.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хе-хе... офтопик за Хелъннови [re: Hellen]  
Автор Goa (diving stone)
Публикувано27.03.01 17:22



Впрочем аз само гадая, но смятам, че не греша. А кой е Зен?... (Шегувам се.)
Как сме днес? Псуваш ли ме много заради изцепките в Оня форум?

Ако там горе няма нищо, то това ще е ужасна загуба на пространство... (Сейгън)


Тема Re: Хе-хе...нови [re: Goa]  
АвторPoбин (Нерегистриран)
Публикувано29.03.01 22:54



знаеш ли? много си прав
Питаш де се загубих. Аз просто не идвам вече тук, изключение правя само като съм на работа в една зала и цяла нощ няма какво да правя. Това тука не е фен клуб, макар фенове да има все пак. Това е клуб по заяждане. Маниера и тона напомнят IRC
(горното е само за ушите на Гоа, другите - на място, остави!)



Тема Re: Хе-хе...нови [re: Poбин]  
Автор KlD (Лапе(нце)то)
Публикувано30.03.01 08:38



Мисля да те от-еба... Та значи не мисля, че това което каза е вярно. Тук всички може да се заяждат, но това съвсем не значи, че го правят със някаква зла умисъл. По скоро това заяждане се дължи на различни спорове или дискусии които се водят от всички присъстващи тук. И мисля че въобще не може да се сравни с IRC или ICQ, защото там е с пъти по трудно да намериш някой свестен (в повечето случаи и интелигентен) човек за разговор (не за бъзици). Така че ако имаш някакво друго твърдение чакам да го оборя...

"Свобоооодно!!!!"

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът."


Тема Re: Хе-хе...нови [re: KlD]  
АвторPoбин oт Лokcли (Нерегистриран)
Публикувано30.03.01 23:13



Хм. (Хм...) Първо, не помня да съм се обръщал към тебе. Второ, от-ебаване... Абе как да ти кажа, мисля че ще го преживея. И без друго си падам антифеминист, що се отнася до интелектуални разговори (за забавления, не).
По същество - за мен няма особено значиние защо точно някой се заяжда. Аз лично си имам в ICQ френд листа с доста приятни хора. Готини хора има навсякъде, стига да търсиш добре. Ако обичаш дисциплината оборване на мнение - виж нейде по темите изказване на bastoon-а, той е шампион в категория свободна, аз не си падам
Командата Свободно се удължава на последното "о"

"Учи се да мислиш добре, тава е основния принцип на морала" - И.Нютон




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.