Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 02.07.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Ти си извор на вицове по Толкин :)нови [re: Goa]  
Автор Mopдpeд (king ... almost)
Публикувано27.03.01 16:56



Да си призная навремето съм ги чел нейде на руски, но хич не се сещам откъде :(

There's a crack, a crack in everything, that's how the light gets in...


Тема Re: Да, да...нови [re: Goa]  
Автор Pulsar ()
Публикувано27.03.01 17:08



А бе и аз се опитвам да си спомня, даже ходих да ровичкам из архивите за да го копна от там и да го сложа тук, ама нищо не стана. Най-тъпото е, че не мога да се сетя за коя тема беше, ако не ме измързи мога пак да го напиша.

Pulsar


Тема Re: Фантастични вицовенови [re: Goa]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано27.03.01 17:43



Днес чух един по темата:
Каца извънземен кораб, за да установи контакт, но поради повреда вратата му не се отваря.
Събира се международен екип - не могат да помогнат. Привличат експерти от корпорации, университети и т.н. - отново нищо.
Накрая по повикали известният с нестандартните си хрумвания инж. Ганев.
Човека отишъл, огледал оттук-оттам, почоплил малко и накрая бръкнал в куфара си - след 15 секунди проблема бил решен.
Извънземните изпълнили успешно мисията си, прибрали се у дома и се явили на доклад пред началството.
Попитали ги какво ги е впечатлило най-много от човешката техника. Те разказали за аварията и за това как 1 човек с 1 инструмент е решил проблема.
Веднага ги попитали дали са копирали този безценен инструмент - в отговор екипажа извадил чертеж на чук.
"А как се казва?" заинтересували се шефовете на извънземните.
"МАМКА ТИ!"

TANSTAAFL

Редактирано от Kopo на 27.03.01 17:46.



Тема Re: Да, да...нови [re: Goa]  
Автор fccfМодератор (Охлюв)
Публикувано27.03.01 17:59



>"Ако там горе няма нищо, то това ще е ужасна загуба на пространство..."
Aко там горе няма нищо, напразно ги катерим тия стълби...

:-)

Извинявам се, ама не се сдържах... пък и темата е за вицове...

fccf,
Elite Worm


Тема Стълбата...нови [re: fccf]  
Автор Hellen (непознат )
Публикувано27.03.01 18:17



Това за стълбата ме подсети:

Лазят двама пияни по влаковите релси. Единият отбелязва:
- Баси, колко е висока тая стълба!
Другият отговаря:
- Нищо де, ей го - асансьорът иде.



Тема Здраво :) Подсетих се за един друг:нови [re: Kopo]  
Автор Goa (diving stone)
Публикувано27.03.01 18:28



Кацнали американците и руснаците едновременно на Марс. Почнали да се карат кой е кацнал пръв. Карали се, карали се, ама никой не отстъпва. Накрая решили да питат марсианците (ама какъв завой във вица, а

). "Кой от двата кораба, значи, кацна първи на Марс?" - питат американците и руснаците. А марсианците вдигат рамене и отговарят: "Абе не можем да преценим кой от вашите 2 кораба кацна първи. Обаче миналата седмица падна тук наблизо един варел, боядисан с три линии - бяла, зелена и червена. Отвътре блъскаха, тропаха, псуваха и като не можаха да си отворят, излетяха обратно..."

Ако там горе няма нищо, то това ще е ужасна загуба на пространство... (Сейгън)

Тема Re: Фантастични вицовенови [re: Hellen]  
Автор e-de (член)
Публикувано27.03.01 18:36



ето един вариант на вица:

оперативка на Гестапо
шефа казва
-Утре всички на ленински съботник, много сме я закъсали с плана...
Щирлиц решава че е разконспириран
-Аз съм съветски шпионин!
Мюлер (възмутено)
-Абе, Щирлиц, като дойде време за ленински съботник и всички ставаме шпиони!




Тема А, за пияни има много :)нови [re: Hellen]  
Автор Goa (diving stone)
Публикувано27.03.01 18:39



Пълзи един по Витошка и стига до релсите. "Ааа, тука е минавал трамвай - ето ги следите..."
Прибира се един вкъщи, обаче не може да улучи дупката на ключалката. Отгоре се обажда жена му: "Да ти пусна ли ключ?" "Аз ключ си имам, пусни ми дупка..."
Прибира се пак един вкъщи гузен и иска да умилостиви жена си. "Жено, с какво да ти помогна?" "Подай ми точилката, ако обичаш..."

Влиза един в бара и гледа - барманът размахва биячка за мухи. "Кво праиш?" "Абе мъча се да трепя мухите, ама много са бе, пущините!" "Сипи едно малко, а`ж`ги изтрепа!" Сипал му едно малко, оня го гаврътнал и вика: "Я сипи още едно да се настроя и ж`ги изтрепа!" Сипал му, изпил го. "Аре последно и тогава ж`ги изтрепа!" Льокнал и третото, станал и се заклатушкал към вратата. "Ехей, чакай бе, нали щеше да трепеш мухите!" - извикал след него бармана. Онзи се обърнал, плеснал се по челото и вика: "Ей, верно бе!" И почнал да навива ръкави. "Ти само ги давай една по една..."

Ако там горе няма нищо, то това ще е ужасна загуба на пространство... (Сейгън)


Тема допълнениенови [re: Goa]  
Автор e-de (член)
Публикувано27.03.01 18:41



....
и отвътре се чуваше
Мамата... бравата... мамата... бравата...



Тема 10x, e-de!нови [re: e-de]  
Автор Hellen (непознат )
Публикувано27.03.01 19:30



...Тоя беше прекрасен! "Като опре до ленински съботник, всички ставаме шпиони.." :-D :-D :-D

Сетих се и един за блондинки:

Излизат две блондинки на обяд от ресторанта и едната пита:
- Имаш ли "Тик-так"?
- Да, - отговаря втората. - Три без петнайсет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.