Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 07.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Важно за БУРГАЗЛИИТЕ  
Автор Goa (тъпа черна овца)
Публикувано23.02.01 14:45



На път е да бъде съживен и бургаският клуб фантастика. Организира го Янчо Чолаков, издателят на Офир, писател, фен и много готин човек. Почти е намерено и помещение за сбирките. Ослушвайте се и се оглеждайте из града и по радиата и тв за информация.

Друго: на 3-4 март ще има сбирка по покана на старозагорския клуб на тамошните минерални бани. Ще присъства и Янчо. Ако желаете да дойдете с него, свържете се по имейла, написан на всяка от книгите на "Офир" (за съжаление не са ми подръка координатите на Янчо и въпросният имейл). Нощувката е 10 лева. Сега идва СЪЩЕСТВЕН МОМЕНТ: мога да му предам книгите за sketch, flar и venko (намерих Космоса, а пък е направо срамно колко време бавя книжката за Скеч, понеже въобще не припарвам до студ. град) и вие да ги получите от него. Ще се свържете лесно с него, аз ще ви оставя по-късно координатите му.
Пишете дали сте съгласни на тоя вариант. И искрено се надявам, че ще проявите интерес към бъдещия клуб :) Той ще има нужда от фенове като вас :)

Можеш да откриеш истината по пътя на логиката само ако вече си я открил без нея.


Тема Goa,нови [re: Goa]  
АвторCruiser (Нерегистриран)
Публикувано23.02.01 15:41



Дай идея, моля ти се, къде в София мога да намеря "Космосът да ти е на помощ Александър", защото и аз я издирвам, а след няколко дена имам минаване през София.
В темата за книгата по-долу каза, че това заглавие можело да се намери на Славейков. Къде по-точно ?



Тема По кашонитенови [re: Cruiser]  
Автор Goa (тъпа черна овца)
Публикувано23.02.01 15:56



На доста сергии има кашони със стари книги - има голям шанс да я намериш. Друг вариант е да я потърся предварително и ако я намеря, да си определим среща някъде, където на теб ти е удобно.
Освен това ще питам човека, от когото намерих предишната, дали няма още един екземпляр.

Можеш да откриеш истината по пътя на логиката само ако вече си я открил без нея.


Тема Благодарско !нови [re: Goa]  
АвторCruiser (Нерегистриран)
Публикувано23.02.01 17:04



Но не се ангажирай сега. Идващата седмица ще преровя кашоните на Славейков и ако не я намеря ще те помоля да пуснеш на свой ред и ти една антена :-) ОК ?
А пък после ще уточним допълнително ритуала по сдаването и придружаващата го поливка. Щото редовно имам път към София.




Тема А иначе...нови [re: Cruiser]  
Автор Goa (тъпа черна овца)
Публикувано23.02.01 17:06



откъде си, или е тайна? Щото в доста градове има познати фенове :)

Можеш да откриеш истината по пътя на логиката само ако вече си я открил без нея.


Тема Един град със седем гърбицинови [re: Goa]  
АвторCruiser (Нерегистриран)
Публикувано23.02.01 17:39



... и на 3 000 години :-))
Оттука фенове познаваш ли ?



Тема Re: Един град със седем гърбицинови [re: Cruiser]  
Автор Goa (тъпа черна овца)
Публикувано23.02.01 17:59



Ама естествено - немалко! Там е бил преди няколко години един от най-силните фен-клубове! Сега също има някакъв клуб, наречен Космос, ама нещо нямаме връзка с тях. А редовният клуб прави опити да се събере отново.
Че той например бастуна е оттам! (ако правилно съм разбрал за Филибето) Само че пребивава в Сф.
Отгоре на всичко си ми близко - в един от наште квартали

Редактирано от Goa на 23.02.01 18:00.



Тема Re: Важно за БУРГАЗЛИИТЕнови [re: Goa]  
Автор venko (новак)
Публикувано23.02.01 18:11



OK - NAVIT SAM :-) BLAGODARIA ZA USLUGATA :-)) NAPRAWO ME SPASIAWASH :-)

KAZHI KOLKO PARI TI DALZHA PLS



Тема Re: Важно за БУРГАЗЛИИТЕнови [re: venko]  
Автор Goa (тъпа черна овца)
Публикувано23.02.01 18:15



1 левче - ще го дадеш на Янчо (ако искаш), като ти дава книгата :)

Можеш да откриеш истината по пътя на логиката само ако вече си я открил без нея.


Тема Пловдивският фендъм ...нови [re: Goa]  
АвторCruiser (Нерегистриран)
Публикувано23.02.01 18:35



... нещо хич не го виждам в момента. Всичко тук се е оттеглило в махалата си. Ама сигурно не гледам накъдето трябва :-)
А ти имаш ли координатите на клуб "Космос" или разписанието им ? Да ги наобиколя.
Това хубаво, че Бастуна е майничка. Току виж се намерили още двама-трима доброволеца и сме задминали Бургас по представеност във "Фантастиката".

А ти от кой квартал на Пловдив си ?
Да не би да си от Асеновград ? :-)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.