Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 14.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Чели ли сте "Пирамидите"?  
Автор HellenМодератор (ентусиаст)
Публикувано21.02.01 21:04



...На Тери Пратчет?

В нея Тепик е Фараонът. Той е божествен. Прави слънцето да изгрява и залязва. Когато ходи, под петите му никне зелена трева... Една девойка в някакъв момент от книгата се потресе от неговата власт, което го накара да извика възмутено: "Аз съм просто обикновен човек! Къде ще му излезе краят, ако почнеш да се кланяш на всеки идиот със зелени крака??"

Това е неточен цитат, но с него изкам да обърна внимание на факта, че името ми позеленя. Когато се логнах тази вечер, се оказа че съм назначена за "модератор". Все още не съм сигурна кому дължа честта, така да се каже.

Имам една молба - когато ме ругаете, не употребявайте епитета "недорасъл", щото няма да е вярно. Всичко останало - може. В разумни граници.

Hellen
==
"If we had more time for discussion, we should probably have made a great many more mistakes."



Тема Re: Чели ли сте "Пирамидите"?нови [re: Hellen]  
Автор Kopo (непознат )
Публикувано21.02.01 22:22



Модератора е сменен, да живее Модераторката!
Не познавам лично Malcolm Corley, но ми се струва че ти си по-добър избор. И със сигурност по-добре приет от останалите.
Чел съм "Пирамиди", повече ме впечатли преливането на река Анкх. Очаквам Пратчет да пусне продължение на тази история. Обещава да е забавно.



Тема Re: Чели ли сте "Пирамидите"?нови [re: Kopo]  
Автор flar (минаващ)
Публикувано21.02.01 23:52



хаха... е на мен пирамиди не ми хареса особено, но на Hellen името вярно е позеленяло яко





Тема Re: Чели ли сте "Пирамидите"?нови [re: Hellen]  
Автор Gandalf (минаващ)
Публикувано22.02.01 00:07



Ами, честито ;). Само дето ме учуди "нелегалният" начин по който явно са взели решението. Добре поне, че са уцелили на човек който няма нищо против. Между другото какво стана с предният модератор



Избери отново

Тема Re: Чели ли сте "Пирамидите"?нови [re: Kopo]  
Автор KlD (член)
Публикувано22.02.01 07:28



Да бе... това е точно в стил : Царя умря, да живее царя... А бе знаете ли колко ме боли цензурчето кой е модератор и кой не?! Ако има свястни хора с който да се отваря свястна приказка - той/то/то/ние/вие...опа...

ще стане излишен/на

Не съм чел туй нещо на Тери Пратчет...

"Хора, не се страхувайте. Страхът убива любовта."

Редактирано от KlD на 22.02.01 07:29.



Тема Re: Чели ли сте "Пирамидите"?нови [re: Hellen]  
Автор Rykspin (непознат )
Публикувано22.02.01 09:06



Охо!!Имаме си нов властелин :))) Идва ЕРАТА НА МАЙЛС ВОРКОСИГАН :))





Тема Re: Чели ли сте "Пирамидите"?нови [re: Hellen]  
Автор Pulsar (непознат )
Публикувано22.02.01 10:31



В "Пирамидите" междувпрочем има една препратка към "Малки богове" ако сте обърнали внимание.
Кефи ме много най-великият математик във вселената, който май е и най-точният стрелец на гларуси.



Pulsar

Тема Препратка?нови [re: Pulsar]  
Автор HellenМодератор (ентусиаст)
Публикувано22.02.01 12:10



Стига бе, Pulsar! Не си спомням препратката към "Малки богове" - дай нишан къде беше?

Сега си спомних, че ме подразни превода на името на най-великия математик. В оригинала то беше просто "You, Bastard!"

Hellen



Тема Re: Чели ли сте "Пирамидите"?нови [re: Hellen]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано22.02.01 12:24



хехе, аналогията на клубния ни лайф с "1984" вече е пълна...


значи Биг Брадър все пак is watching us.... и reading us... хихихи
и глей ти, една хубава заран, някой позеленява без предупреждение
Hellena, барем писаха ли ти нещо мейл, така, да те уведомят, да ти обяснят кое как?
искам да изкажа дълбокото си задоволство от това позеленяване и да заявя, че ще се отдам на модериране от страна на Hellen с най-голямо удоволствие.
Ecce Homo, както се казва...
Поздравления, и дано не ти натежи



Тема Re: Чели ли сте "Пирамидите"?нови [re: Gandalf]  
Автор e-de (член)
Публикувано22.02.01 12:45



незнам дали да честитя на Hellen зеленото....
колкото до fccf - просто Клубът си има двама модератори....
което е просто чудесно - така ако вървят нещата скоро всички ще сме модератори, в което лошо няма, дано обаче да остане и нещо за модериране....

А Картаген... вие си знаете за Картаген
s/Картаген/Модератор/g



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.