Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:39 18.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Предложения към Модератора/Мародеранови  
Автор BoGa (непознат )
Публикувано15.02.01 05:47



А може ли след дългите лекции, които изслушахме модератора/мародера да каже две три думи за себе си, защото осевн не особенно звучния псевдоним (Е не върви някак си да кажед, Да го.. в ..т fccf) и особенно интересното му хоби (да ги.. в охлювските им охлюви) не знаем нищо за него.
B.T.W. В FIDO навремето се избираха и си имаше процедури по гласуване

П.С. И стига с офф-топици на тема модератори/мародери




Тема Модераторътнови [re: BoGa]  
Автор fccfМодератор (рекордьор)
Публикувано15.02.01 10:32



Като за начало, е можело да не отваряш нова тема. Кратко CV може да се намери на адрес http://free.techno-link.com/fccf/cv_velin.txt На допълнителни въпроси се отговаря при запитване.



* (2:35/13.137)


Тема Re: Модераторътнови [re: fccf]  
Автор altair4 (новак)
Публикувано15.02.01 11:16



Бих искал да запитам модератора кой го избра като такъв и откъде накъде ще ми отправя предупрежедения преди изобщо да са приети каквито и да е правила за поведение в клуба. Ако желае да си модерира клуб да си направи такъв. Изобщо нещата понамирисват на диктатура и цензура...





Тема tovaнови [re: altair4]  
Автор Pirx (минаващ)
Публикувано15.02.01 11:39



zashtoto oshte nikoi ne mu e izmoderiral cuturata ...
a moje i da go modelirame ili dvete zaedno. vaobshte shte izpalniavame SEKVI porachi

Sdrujenie za chista i sviata Vselena Nane Vutev & Co.



Тема Re: А какъв е този модератор и отде се взе?нови [re: BoGa]  
Автор jam (непознат )
Публикувано15.02.01 12:54



Явно не съм чела внимателно напоследък съобщенията в клуба. Изведнъж с изненада установявам, че сме се сдобили с модератор.

Имам следните въпроси:
1. Поради какви причини се модерира клуба?
2. Кой е посочил модератора?
3. Кой е този модератор и защо той? /и го моля да не ме праща към CV-то си, вече го прочетох, но то не отговори на въпроса ми/

Не си спомням да съм прочела някъде из системните обяви на дира, че дадени клубове ще се модерират от тази и тази дата.
Никът fccf или каквото там, също нищо не ми говори.

Ще съм много признателна, ако получа някакво смислено обяснение.

jam
/леко нервна/




Тема Обяснениянови [re: BoGa]  
АвторFonManiac (Нерегистриран)
Публикувано15.02.01 13:34



Първо да кажа, че аз не съм модератора. Но смятам, че мога да хвърля малко светлина върху въпроса. И така, модерирането се наложи поради публикуването на теми, които са обидни или не за клуба в който се публикуват. Аз съм против модериранено като идея, но явно в дир.бг смятат друго. Понеже познавам модератора лично, мога да ви кажа, че имаме късмет, че се е паднал принципен човек като него. Но, какво ще стане ако утре стане така, че той се откаже от тази работа и дойде друг? За да избегнем неприятните моменти, трябва да си изработим правилник. Недейте да реагирате много бурно спрямо конкретната личност модератор, защото съм сигурен, че в личен разговор нямаше да говорите толкова остро. Всякакви оплаквания към наличието или липсата на модератор трябва да се отправят към дир.бг а не към него самия.
Нека ограничим с правила правата на модератора така, че да запазим ползата от него и да отрежем възможните прояви на произвол (въпреки че fccf не би проявил произвол, в това съм убеден).



Тема Re: А какъв е този модератор и отде се взе?нови [re: jam]  
АвторFonManiac (Нерегистриран)
Публикувано15.02.01 13:57



1. Причините ги споменах;
2. Модератора е посочен от дир.бг;
3. Ами предполагам защото в дир.бг му имат доверие. Кой е той - един от нас (не съм аз).



Тема Re: Обяснениянови [re: FonManiac]  
Автор jam (непознат )
Публикувано15.02.01 14:41



мерси, FonManiac, за обяснението.
ще изчакам обаче, самият модератор да ни се представи и да ни разкаже поради что е селектиран за такъв и в кой точно постинг или друг вид съобщение е уведомил публиката за назначаването си.
аз мое да съм нередовна в клуба, но си дадох труд да разровя темите назад и съвсем честно ти казвам, никъде не видях подобно уведомление.

в очакване




Тема Re: Обяснениянови [re: jam]  
Автор basstoon (минаващ)
Публикувано15.02.01 14:58



Редовните посетители го познават.

fccf = Malcom Corley (или Malcolm)

За това какви са навиците му можете да посетите по-стари теми.

Общо взето аз съм за това да е позволено модерирането. Въпреки че нашия клуб е един от най-свестните, понякога отнема адски много време да се намерят мнения които си струват четенето. Аз се опитах да предложа намаляване до минимум на "чатенето", но повечето хора май не рабраха идеята че просто когато няма какво да кажеш е по добре да мълчиш.

За altair:
Твоето предупреждение беше в един доста офтопик разговор май. Освен това мисля че модератора разбира невъзможността да се прилагат някои от ограниченията и затова използва "жълтия картон" по-скоро за да обърне внимание на факта че клуба вече се модерира

Редактирано от basstoon на 15.02.01 15:12.



Тема oh my godнови [re: basstoon]  
Автор Pirx (минаващ)
Публикувано15.02.01 15:03



may ste da bada parvia izhvarlen ot cluba. Ei moderator daljish mi BIRA i ne se parvi na zaspa.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.