Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:48 01.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За тези които не са разбрали Мери и Пърси Шели...  
Автор basstoon (минаващ)
Публикувано18.01.01 03:33



...публикува(ха) последната глава на Паутина



Началото е




Тема Отг: За тези които не са разбрали Мери и Пърси Шели...нови [re: basstoon]  
Автор Goa (старо куче)
Публикувано18.01.01 11:07



Искаш да кажеш, че са 27 отделни глави на отделни адреси? И кога са публикували последната? Да не излезе, че това, което имам, не е целият роман...

Изказаните мисли са като малко по-бистра струйка в мътната река на общата Мисъл...


Тема Не бе...нови [re: Goa]  
Автор basstoon (минаващ)
Публикувано18.01.01 15:05



Първото е линк направо към края. Второто е началото на романа.
Пова е ПОСЛЕДНА 27 глава. Вече (пуснали са я на 01.01.2001) я има като последен линк. Преди пишеше че последната глава я няма докато не намерят свестен издател. (Нямаше я проверявал съм :)

Ето ти и анонса:

01.01.01: В качестве подарка сетянам к началу Третьего Тысячелетия, а также к 2000-летию со дня рождения всемирно известного фантаста И.И. Христа компания "Приколотый Прометей Продакшн" решила опубликовать последнюю главу главного приза конкурса - романа Мэри Шелли и Перси Шелли "Паутина"! Таким образом, теперь в Сети опубликована полная версия романа!





Тема Нещо не разбирамнови [re: basstoon]  
Автор Cruiser (новак)
Публикувано18.01.01 20:26



Отидох на уводната страница. Там има линкове единствено към третата и четвъртата част. А откъде да си разпечатам първите две части?



Тема Отг: Нещо не разбирамнови [re: Cruiser]  
Автор basstoon (минаващ)
Публикувано19.01.01 03:22



На всяка страница отдолу има една картинка. Това е нещо като моментно състояние на играта живот. Просто кликаш квадратчето и отиваш на следващата страница. Доста е едро. Не вярвам да не си го забелязал... :)

Аз самия още не съм я свършил тая Паутина, но това което съм прочел досега ми направи много добро впечатление...



Тема Паутинанови [re: basstoon]  
Автор Malcolm (минаващ)
Публикувано19.01.01 10:34



Това което съм ти дал до 26 ли свършва ?

* Origin: Мой адрес не дом, не улица, мой адрес 2:35/13.137



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.