Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 18.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Относно чатенето във форума 2нови  
Автор Lazy (стар клубар)
Публикувано09.01.01 15:56



Категорично възразявам против повечето мнения в едноименния постинг. basstoon, ти ако си против чатенето, тогава защо си чати с мен оная нощ, като си говорехме за Бръмбъра? И ако трябва да дам на някой лично съобщение, и форумът е най-удобното място за това?

Аз имам и icq, и mirc, както и дузина други комуникационни програми. Но възнамерявам да продължа да си чата. На който не му се чати с мен, да не отговаря на постингите ми. Ако пък повечето от вас имат нещо против тази моя позиция, то - няма проблем, аз ще напусна форума.

Това е категоричното ми мнение, което няма да дискутирам с никого.



Тема Добе...нови [re: Lazy]  
Автор basstoon (новак)
Публикувано09.01.01 17:20



След като на Lazy не му пречи. Давай чат до дупка (правоъгълна, със съптветния размер за форума)



Тема Разсъждавам на глас.нови [re: Lazy]  
Автор Hellen (член)
Публикувано09.01.01 17:58



Виж, Лейзи, въпросът има две страни - от една страна аз обичам да си говоря във форума и за неща, не пряко свързани с фантастиката. От друга - тъкмо вчера се сблъсках с този проблем - отварях писмо след писмо, и вътре намирах само лични разговори от по едно изречение, които хем ми губеха времето да ги зареждам, хем не ме интересуваха, щото не бяха по темата.

Може би решението е "постингите", които са в рамките на нечий личен разговор, да бъдат означавани като такива в заглавието, за да може новодошлите участници да не седят да се чудят какво става, а просто да ги пропускат. Аз например слагам в заглавието на темите, които публикувам и които не са свързани с фантастиката по едно "ОТ" (off-topic), някои пишат "Отговор - към еди-кого-си". За да може хората, които не се интересуват, да не влизат там. Може би това трябва да стане по-масова практика.

Hellen



Тема Отг: Относно чатенето във форума 2нови [re: Lazy]  
Автор Corwin (новак)
Публикувано09.01.01 18:27



Ей, дечко, да не вземеш да ревнеш, мехехе.



Тема :))нови [re: Hellen]  
Автор Corwin (новак)
Публикувано09.01.01 18:30



Вижте стила дами и господа. Това е Hellen - моята любимка :)))



Тема Оф-топик за Коруин (така добре ли е?) [re: Corwin]  
Автор Kyaтo (пристрастен)
Публикувано09.01.01 18:54



Ама и ти ли днеска си издивял? Стига с тия груби персонални обиди - мама му стара, има си някакви граници за думите, които да се използват. Съвсем сериозно говоря (за разлика от повечето си подвизи вчера и днес) - опитваш се да обидиш мен така (но няма да успееш, разбира се). Защото не е достойно това, а знам колко държиш на достойнството.
Сори, днеска май не остана човек, който да не навикам...

"Можеш да откриеш истината по пътя на логиката само ако вече си я открил без нея." (Честъртън)


Тема Отг: Оф-топик за Коруин (така добре ли е?)нови [re: Kyaтo]  
Автор Corwin (новак)
Публикувано09.01.01 18:56



Ама не викай си, ВИКАЙТЕ ВСИЧКИ, де'а!!!



Тема Отг: ?нови [re: Lazy]  
Авторdreamer_anon (Нерегистриран)
Публикувано10.01.01 01:42



Lazy, ти не си Lazy?



Тема Коруиннови [re: Corwin]  
Автор Lazy (стар клубар)
Публикувано10.01.01 05:32



Това ти беше малко в повече, момченце. Просто спирам да общувам с тебе по какъвто и да е повод.



Тема Hellenнови [re: Hellen]  
Автор Lazy (стар клубар)
Публикувано10.01.01 05:37



Аз обикновено се обръщам към човека, към който говоря. Освен това могат да се отворят наведнъж всички постинги от темата - в нов прозорец на браузъра - така човек хем може да хвърли бърз поглед на цялата дискусия по темата, хем в другия процорец на браузъра да следи кое съобщение на кое е отговор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.