Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 17.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Amber, senki, amberiti...нови  
Автор venko ()
Публикувано09.06.00 19:21



Hubawa discusia stana za Amber po dolu :-) Wseki si ima swoeto mnenie za senkite i amberitite... dobri, loshi, bezotgoworni... Dnes popadnah na 2 interesni neshta obache - 1-wo stranichka za rolewite igri i posle na roleva igra bazirana na Amber po mail..... Ta da pitam - ima li niakoi s opit w podoben rod rolevi igri? Dali e igral - ili pone da ima po seriozno poniatie kak se igrae? Ideiata: ne bihme li mogli da naprawim edna Amber rolewa igra? I tam wseki da sazdade swoia obraz i swoiata sianka? Deto se wika - po swoi obraz i podobie!!

Тема Amber, senki, amberiti...нови [re: venko]  
Автор Sleeper ()
Публикувано09.06.00 23:54



Az sam mnooooooogo za tazi ideia .I oshte neshto kazi saita i otkudeq imash informaciata.......(ako ne e taina)

Тема Amber, senki, amberiti...нови [re: venko]  
Автор StormMasteR ()
Публикувано09.06.00 23:58



Broite me i mene aktiven uchastnik.....vupreki che chestno da si priznaia sam malko oburkan otnosno- kakvo she predstavliava tva.. Dai da vidim kakuv e toia sait i da razuchim kak sa organizirani neshtata.....

Тема Amber, senki, amberiti...нови [re: venko]  
Автор Twoflower ()
Публикувано10.06.00 02:30



Hei boys :-) Ideiata e super! Veche sme chetirima! A kolkoto do pravilata - e vse shte izmislim neshto :-) Koga zapochvame? (I koi shte e Koruin?? :-))) Mi da si pojelaem uspeh!

Тема Amber, senki, amberiti...нови [re: Twoflower]  
Автор venko ()
Публикувано10.06.00 10:58



http://www.dir.bg/url.php?URL=web.dir.bg/rpg Ako s link-a ne uspeete to minete prez direktoriite na DIR-a / hobi i razwlechenia/igri - na parwata stranitz dolnia krai - rolevi igri A za drugoro ne pomnia - no chuiknete w yahoo na Role playing games - izlizat 1000

Тема Amber, senki, amberiti...нови [re: Twoflower]  
Автор naee ()
Публикувано10.06.00 16:44



Петима сме! Бройте и мене! Обаче мисля, че ще е добра идея да не копираме героите от "Хрониките", а да си измислим наши...

Тема Amber, senki, amberiti...нови [re: naee]  
Автор FonManiac ()
Публикувано10.06.00 17:11



As sum igral na tekstovi RPG (MUD, MUSH). Sushto taka sum chel kak se igrae na RPG s mnogo hora zaedno, bez komputar - pen&paper. Neshto podobno e sigurno i tova s e-maila. Za vseki koito se interesuva po navutre trjabva da prochete Advanced Dungenos & Dragons Player's Handbook. Igrata Baldur's Gate e bazirana izcjalo na pravilata na AD&D Second Edition. Na takiva s e-mail ne sum igral no sigurno e neshto podobno na onezi s hartia. Razbira se shte uchastvam vuv vsjaka forma na podobni meropriatia :).

Тема Amber, senki, amberiti...нови [re: FonManiac]  
Автор Sleeper ()
Публикувано10.06.00 20:42



To vsichki sme naviti ama niama da e losho da se poiavi pone edin deto dae naiasno s materiala;o))))

Тема Amber, senki, amberiti...нови [re: Sleeper]  
Автор dreamer ()
Публикувано11.06.00 00:19



Tova mi zvuchi mnogo interesno. Navit sam. Az lichno sam poseshtaval nyakade neshto takova no sega ot vchera se opitvam da go namerya i ne uspiavam. Prosto ne se seshtam kude. Kakto i da e. Mislya che ideyata si struva i moje i sami da izmislim neshto.

Тема Amber, senki, amberiti...нови [re: venko]  
Автор GoaMaster ()
Публикувано12.06.00 10:51



ОК съм и аз. Обаче искам най-гадния герой, ха-ха-ха.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.