Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:36 04.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема "От алфа до омега"нови  
Автор centsche (/***/)
Публикувано05.07.11 08:21



Преди време в тоя форум имаше полемика за качеството на моите разкази. Давам ви възможност да се убедите от личен прочит колко верни са били тогавашните коментари и да изградите свое мнение. Първата ми електронна книга "От алфа до омега" излезе в "е-Книги" и може да се намери на адрес http://e-knigi.net/ напълно свободно.
В сборника има 20 разказа. Повечето, предполагам, сте ги срещнали в различни конкурсни издания. Десет от тях са отличени в национални конкурси, като два от наградените се публикуват за първи път. Във форума на клуб "Ефремов" на http://sf-sofia.com/forum/index.php?f=7&t=26668&rb_v=viewtopic може да прочетете какво да очаквате.
Поемам всякакви критики и коментари.

Единствено мога да ви пожелая приятно четене!
С обич към целия свят: Ценка



Тема Re: "От алфа до омега"нови [re: centsche]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано06.07.11 23:05



Опитах се да го чета, не не ми хареса и след двайсетина страници го зарязах.



Тема Re: "От алфа до омега"нови [re: harish_chandra]  
Автор centsche (/***/)
Публикувано07.07.11 06:15



Радвам се, че има интерес.

Нищо, че не е довел до повече.
Просто от любопитство: на кой разказ спря на 20-та страница?



Тема Re: "От алфа до омега"нови [re: centsche]  
Автор HeaндepтaлeцaДжo (фанат от гУрЪтЪ)
Публикувано07.07.11 11:16



Страхотни са.
Мисля да си купя 2-3 бройки, чакам заплата.

ПП
Много добър ход, да я пуснеш със свободен достъп!

Редактирано от HeaндepтaлeцaДжo на 07.07.11 11:17.



Тема Re: "От алфа до омега"нови [re: centsche]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано07.07.11 11:39



погледнах демото - много трудно се чете, освен една печатна грешка на 9-та страница, нищо друго не можа да ми задържи вниманието



Тема Re: "От алфа до омега"нови [re: DarkSide]  
Автор HeaндepтaлeцaДжo (фанат от гУрЪтЪ)
Публикувано07.07.11 11:47



Защо демото, а не дръпнеш пдф-а ?
Наистина тая история с флаш-рийдъра е голяма глупост и е добре собствениците на e-knigi да я махнат, защото само пъди потенциални клиенти.



Тема Re: "От алфа до омега"нови [re: HeaндepтaлeцaДжo]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано07.07.11 11:56



Не знам какъв е този флаш рийдър, на мен демото ми отвори пдф файл в акробат рийдъра, избрах него щот за да получа свободния достъп трябваше да се регистрирам. Мисля че съм непредубеден, защото не съм участвал във форумните обсъждания, за които споменава авторката. Обаче първият разказ започна много скучно и докат се усетя и вече скролвах надолу ... a като открих печатна грешка просто затворих файла, защото това означава че всичко е претупано на две на три.



Тема Re: "От алфа до омега"нови [re: centsche]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано07.07.11 16:50



На първия разказ. И аз четях демото щото искат регистрация и като се пробвах да се регистрирам ми праща накаъв код, който след въвеждането бил не правилен!!

Но демото е достатъчно за да ме откаже.



Тема Re: "От алфа до омега"нови [re: DarkSide]  
Автор centsche (/***/)
Публикувано11.07.11 08:33



Точно тоя разказ излиза за първи път. Не е участвал в никакви форумни обсъждания. Сега разбирам защо от издателството първоначално ми препоръчаха като първи да сложа заглавния "От алфа до омега". Най-лошото сравнение, което съм чела изобщо за него е, че някой си се е смял повече на друг разказ от друг автор.
Вече си давам сметка, че "Инола, двола..." е за хора, които са чели нещо мое и знаят какво да очакват. Разчитам, че от изд."Аргус" правилно са го оценили с първото място в техен конкурс. Девета сраница е едва трета за разказа и в останалите 40 все нещо итересно се случва, но

не искам да ви изнасилвам, господа. Прави сте във вашата мимолетна преценка.



Тема Re: "От алфа до омега"нови [re: centsche]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано14.07.11 23:58



Аз про4етох (тъпа клавиатура, къде ми е тази буква!) 20-тина страници от него и не намерих нищо интересно, а стила е неприятен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.