Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 30.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Защо тук нищо не се случва?  
Автор rлиraн (единак)
Публикувано24.09.10 10:02



от време на време влизам тук да видя има ли интересно за четене. последно влизах на 24,08. как няма нищо ново , нищо интересно? въобще случва ли се нещо? къде изчезнаха интересните хора с интересните теми?
умряла работа.



Вярвам без да вярвам.

Тема Re: Защо тук нищо не се случва?нови [re: rлиraн]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано24.09.10 15:34



къде изчезнаха интересните хора с интересните теми?
порастнали са вероятно, сигурно вече са им интересни по-скучни работи - ипотечни кредити, кола на лизинг, техники за анален секс, такива неща






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Защо тук нищо не се случва?нови [re: rлиraн]  
Автор svetlyo_II ()
Публикувано24.09.10 21:26



Явно на никой не му трябва допълнително напрежение. По-уютно е да си киснеш във фейсбук примерно.

Аз смятам че за мен лично е най-добре социалните контакти просто да изчезнат (ето малко фантастика да не съм тотално оф топик), но сигурно няма да трае дълго и няма как да е с хепи енд.

Като цяло обаче съм отворен към дискусии в този форум не само заради тематиката но и заради участниците (последното е комплимент, а и май вече ги няма:).



Тема Re: Защо тук нищо не се случва?нови [re: rлиraн]  
Автор ivz (любопитен)
Публикувано25.09.10 12:33



Ами, ние (бившите участници) сме си виновни. Ето и аз влизам само да видя дали някой не се е "прозял" с нещо, вместо да се потрудя да измисля тема, на която да има отклик.
Не знам дали клеченето във фейсбук обяснява отлива (там едва ли се дискутират темите, чието място е по-скоро тук), но е истина, че едно цяло Интернет поколение порасна и намери други сфери, в които да инвестира време и стръв, вместо да се джанка анонимно по форумите. А следващото (поколение)... не ми се мисли.
Блоговете също отнеха от енергията за писане. Такива работи...
Все пак ми се струва странно, че така и не се дискутират поне излизащите книги (те не са чак толкова много и биха могли да бъдат постоянна тема).

"Keep a stiff upper chin."
Samuel Goldwyn


Тема Re: Защо тук нищо не се случва?нови [re: rлиraн]  
Автор Zvezdichko (член)
Публикувано25.09.10 15:01



Има форум на клуб "Иван Ефремов", там се случват доста интересни неща... В това число и спорове за Читанка-та... електронните книги

Прочее.. Да, форумът на Ефремов си е много по-читаво написан, отколкото програмистките напъни на Дир-а



Тема Re: Защо тук нищо не се случва?нови [re: Zvezdichko]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано25.09.10 22:50



аз известно време минавах там, но нещо не ми се понрави.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Защо тук нищо не се случва?нови [re: zaphod]  
Автор HeaндepтaлeцaДжo (фанат от гУрЪтЪ)
Публикувано26.09.10 02:01



...ахам...



Тема Re: Защо тук нищо не се случва?нови [re: ivz]  
Автор Alvin (orange)
Публикувано02.10.10 18:56



Така си е. Мързел и затихване.
От друга страна във форума на Ефремов има и много читави теми, понякога ми се иска да ги дублирам и тук, защото не всички от дир-а четат там.

- няколко думи от читателя

Тема Re: Защо тук нищо не се случва?нови [re: Alvin]  
Автор Гeнepaлa (пустинник)
Публикувано11.10.10 17:13



Дублирай бе, батка, стига да е интересно и тук.





Тема Re: Защо тук нищо не се случва?нови [re: rлиraн]  
Автор Eндъp (Говорител)
Публикувано18.10.10 23:28



Пишещите за интересни неща се попреместиха във форума на "Ефремов". Е, и аз съм член на този клуб, но продължавам да не разбирам идеята да се пише в тясно специализиран и "наш" форум, вместо на далеч по-популярно място да се популяризират идеите за популяризиране на фантастиката.
Ама готино изречение се получи, а?
Исках да кажа, че dir.bg е несравнимо по-популярно и посещавано място от sf-sofia.com, но незнайно защо народа се прехвърли да пише там. Имам предвид, че там започнаха да пишат и хора, живеещи далеч от София.
Но няма значение, де. Ще пусна една темичка, дано пък малко се посъживи, знам ли...

Едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто е да го направиш.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.