Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 17.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Едва ли.нови [re: lady_tea]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано17.05.10 11:03



Мой познат, който се мотае в тия среди (политическите), ми разправя, че до края на миналия век наистина е имало остър недостиг на опитни "въздухоговорители". Но в последните години твърде много се изучиха и има вече излишък. Т.е. само с това качество вече е трудно да се издигнеш като политик.





Тема Re: Едва ли.нови [re: Phillip]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано17.05.10 12:03



Пич, не се инати, виждала съм те да пишеш в тоя клуб доста отдвана, теми за старите таласъмии с всички подробности за мястото има на поне 8-9 места, не можеш да ползваш търсачка ли, що ли?

I'll try to be nicer, if you try to be smarter.


Тема За мен - ясно, нонови [re: ladyMarian]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано17.05.10 14:18



Да, писал съм отдавна. И пробвах търсачка, но никъде не намерих нещо от сорта "И мястото няма да се сменя, сакън!".



Освен това, какво да кажем, ако някой не е толкова чест гост тук и дали ще е щастлив, ако му бъде спестено малко ровене с търсачка!?

Почват едни съмнения в мен, дали са добре дошли нови лица и/или "пера"




Тема Re: За мен - ясно, нонови [re: Phillip]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано17.05.10 14:24



Човече, "Таласъмия е на Баните" == "Слънцето изгрява от изток"

I'll try to be nicer, if you try to be smarter.


Тема Твърде дългонови [re: ladyMarian]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано17.05.10 14:57



живях на Венера и съм свикнал Слънцето да изгрява от запад.




Мерси за информацията. Ще се постарая да дойда и надявам се да се видим наживо.



Тема Re: Твърде дългонови [re: Phillip]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано17.05.10 15:11



Ааа, само снимки от Венера искам и да разправяш как се оправи с температурата, налягането и атмосферата, че и аз за там съм се замислила да емигрирам...
(колко точно си живял там, щото за три години три изгрева едва ли могат да доведат до силно фамилиаризиране...)



I'll try to be nicer, if you try to be smarter.

Тема Венеранови [re: ladyMarian]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано17.05.10 16:10



Понеже съм от по-дълголетните същества, имам предвид в сравнение с вас, изкарах там малко над 600 ваши, ъъъ, наши години.


Температурата и налягането, верно, не са много приятни, но се свиква бързо. Особено, ако нямаш друг избор.

За съжаление, снимките ми от този период се повредиха фатално, понеже материалите бяха подбрани за условията на Венера и като ги донесох тук и ги разопаковах и още на следващия ден помътняха и вече нищо не личи на тях. Кой можеше да предполага, че венерианската фото-хартия няма да издържи и на далече по-уютни условия.

Изгревите и залезите там, макар и редки, са доста по-красиви (и продължителни!) от земните. Тъй като атмосферата е плътна и облачна, то просто си представяш как ли биха изглеждали, ако небето беше ясно и така ги докарваш до съвсем красиви.

Да ти кажа, на Земята е по-хубаво, не си мисли за емиграция точно на Венера, изчакай.



Тема Re: Венеранови [re: Phillip]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано17.05.10 17:13



Убаво, ше изчакам хапчетата за дълголетие, че да позяпам повече изгреви



I'll try to be nicer, if you try to be smarter.

Тема Re: Таласъмия 2010нови [re: Гeнepaлa]  
Автор Ян (новак)
Публикувано17.05.10 17:58



Какви са цените за нощувка?Има ли къде да се хапне нещо на прилична цена?



Тема Все така се случва!нови [re: ladyMarian]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано17.05.10 18:12



Като вляза във форум на планетата А и се отпусна да кажа нещо вярно за планетата Б и някой ми отговаря с изречение, в което има термин "хапчета". По-точно, членувано: "хапчетата".







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.