Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:46 31.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: жуст беат итнови [re: alvin]  
Автор EugenVonHakenkreuz (кръстоносец)
Публикувано17.08.09 18:51



За журито - най-вече заради огромното търпение. 390 творби са това, не е шега работа!
Или не си съгласен?

Редактирано от EugenVonHakenkreuz на 17.08.09 18:51.



Тема Re: Коронови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор PoбинoтЛokcли (ентусиаст)
Публикувано17.08.09 19:44



Ако ЙВ беше с твоя акъл, сигурно щеше да им покаже на всичките видове евреи де зимуват раците, как да се кръстят и как се плува "вампор". За щастие - подобно примитивно мислене имаш само ти. Ако бяхте двама такива, сигурно щях да си търся друг форум и да заобикалям Варна поне от 50 км разстояние

Да не се взема на сериозно...


Тема Re: жуст беат итнови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор alvin (orange)
Публикувано17.08.09 20:01



Съгласен съм.

- няколко думи от читателя

Тема Re: Коронови [re: PoбинoтЛokcли]  
Автор EugenVonHakenkreuz (кръстоносец)
Публикувано17.08.09 20:24



"За щастие"?
Че защо?
При условие, че е обявено приемане на творби на няколко езика, най-логичното е т. нар. "прима" първа да се засили натам!
Иначе кой ще представлява България?
Ти ли?
Ха!





Тема към фен-писателятнови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор alvin (orange)
Публикувано17.08.09 21:22



Ти защо си мислиш, че всеки трябва да се хване за пакета от възбуда като чуе 'интернационален'?
Някои хора са нормални по друг начин. Не че ти си.

- няколко думи от читателя

Тема Re: към фен-писателятнови [re: alvin]  
Автор EugenVonHakenkreuz (кръстоносец)
Публикувано17.08.09 21:39



A, за това няма да питаш мен!
За мен такава дума няма - аз винаги съм казвал, че авторът представлява само себе си - не и фантастиката на страната си.
Робин е тоя, дето понякога плямпа за това, че някой си бил по-по-най-достоен да представлява българската фантастика пред света! Че иначе какво щели да си помислят хората за нейното дередже...
И ето му на - сгоден случай за т. нар. "прима", дето по негови думи пишела "по-добре и от него" да представлява и отстоява българската фантастика пред чужбинската! Е, да... ама...



Тема Re: към фен-писателятнови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано17.08.09 23:21



Джимец, тикво куха, тая "прима" е рожба само на завистливата ти душица. Навремето така злобя и срещу ЕЛелна Павлова - още една жена, надминаваща те по талант. Защо пишат или не пишат, къде участват и къде - не , това си е само въпрос на лично решение. Приеми, че доста хора пишат не за да си избият комплекса за малоценност (знам, че за теб това е странно и неразбираемо, но все пак се пробвай, ако не стане - обърни се към жена си за професионална помощ).
Апропо, твой близък съидейник от средата на миналия век има хубав лаф за повтарянето на лъжите. Само че тази идея е доразвита от наследниците му, наричани днес PR-специалисти. Така че продължавай с лепенето на етикетчето "прима" във всеки постинг, резултата може и да те поизненада.





Тема Re: към фен-писателятнови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор Nicksson (непознат )
Публикувано17.08.09 23:23



Викам да говорим за произведенията от конкурса след 25.08.09, когато ще ги публикуват всичките на сайта. Феновете ще преценят кое е хубаво и кое - не.
Относно Ивайло Варненски, не разбирам защо е тая препирня. На мен не ми харесва стила, в който той пише, но това не означава, че човека няма талант. Той е един от малкото съвременни БГ автори, който пише със собствен стил и има идея за какво пише (с това не целя да засегна никого другиго).
Вместо да се "дъвчете" кой е по-заслужил и по-незаслужил да участва в сборника, радвайте се, че има хора, които организират такива конкурси, които са едни от малкото останали полета за изява.
Също да не се осланяме само на стара слава и да продължаваме да израстваме като писатели.
Честито на единия Ивайло и на другия Ивайло за успеха. Също и на всички останали наградени и ненаградени участници.



Тема Re: към фен-писателятнови [re: Kopo]  
Автор EugenVonHakenkreuz (кръстоносец)
Публикувано17.08.09 23:31



Ти си куха тиква! Нямам за какво да завиждам на когото и да било.
Истина е обаче, че след журито на професионалите, идва журито на селските простаци като теб - дето се кефят само на лаф и кьотек. Ами... това сте видели на село - това ви се и чете!
Дреме ми!





Тема Re: към фен-писателятнови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано18.08.09 07:28



Нещо пак бягаш по тъча. Не че е новост, по-скоро - баналност.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.