Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:58 23.04.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Тема Dragon Age (за геймъри)  
Автор sinsky ()
Публикувано13.08.09 14:51



Задава се голямо заглавие май:



Играта ще излезе през ноември и e нещо като наследник на Baldur's Gate, не като сюжет, ами по-скоро като мащаби, качество и тн. Направи ми лошо впечатление mature рейтинга, не знам защо не са се опитали да свалят възрастта.. гледах и някаква карта с малко странни имена, като че ли измислени набързо :) Но все пак ми се струва че съм надушил нещо добро и реших да споделя.



Тема Re: Dragon Age (за геймъри)нови [re: sinsky]  
Автор FonManiac (Caldari Navy)
Публикувано15.08.09 20:50



Mature рейтинга е търсен ефект - явно са установили, че в момента възрастта на средния RPG геймър е такава, че това ще му е интересно.



Тема Re: Dragon Age (за геймъри)нови [re: FonManiac]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано15.08.09 22:47



Последното щеше да е смешно, ако не беше тъжно *ROFL*

"Така е в живота - довери се и ще те предадат, не се доверявай и ще предадеш сам себе си."


Тема Re: Dragon Age (за геймъри)нови [re: sinsky]  
Автор tuzemec (островен)
Публикувано07.09.09 17:15



Ако се съди по визията - закъсняли са с поне 5 години. Не че е толкова решаващо де. Но дано останалото да е по-добре.

-----------



Тема Re: Dragon Age (за геймъри)нови [re: sinsky]  
Автор sinsky ()
Публикувано06.10.09 22:57







Тема Re: Dragon Age (за геймъри)нови [re: sinsky]  
Автор sinsky ()
Публикувано07.11.09 00:19



Излезе. Много е изпипана, има от всичко, замислена е като убиец на ММО-та, сапунени опери и тн - не ви трябва друга игра. Мисля да не обърна внимание на призива на Бербатов ("и нека следващия път като натиснем плей играта да е наживо..") и да се отдам доколкото е възможно на това удоволствие, жал ми е само че нямам много свободно време.. направо сърцето ми се къса :)



Тема Re: Dragon Age (за геймъри)нови [re: sinsky]  
Автор tuzemec (островен)
Публикувано17.11.09 19:21



За мен лично играта превръща свободното време в ГОЛЯМ проблем. Снощи си легнах в 4:30...

А ужким щях да мина само 1-2 бързи куеста...

Има адски интересни неща и относително малко дразнещи такива.
Т.е. според мен си заслужава доста.

-----------


Тема Re: Dragon Age (за геймъри)нови [re: tuzemec]  
Автор sinsky ()
Публикувано17.11.09 21:23



Аз в събота си легнах в 6 сутринта, иначе не джиткам изобщо през седмицата, щото почне ли се няма спиране. Много ме кефи как са направили анимацииките, още малко и ще се доближи като качество все едно е рендвано фрейм по фрейм. А може и вече да се е доближило - на мойта видеокарта качеството е на медиум, има още две степени нагоре :О



Тема Re: Dragon Age (за геймъри)нови [re: sinsky]  
Автор firefox (пчелъвче)
Публикувано17.11.09 21:32



много е добра :) спор няма

Never attribute to malice what stupidity can explain.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.