Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:39 29.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема т.5 от програмата на Талъсъмията - обща снимка  
Автор Edna (маринистка)
Публикувано29.06.09 13:00



снимката е малко мътна, ама участниците през цялото време ходеха насам- натам и ако някой не се вижда, то е защото сигурно е застанал най- отзад или е бил на плаж по това време :)

Редактирано от Edna на 29.06.09 13:01.



Тема Re: т.5 от Крограмата на Талъсъмията - обща снимканови [re: Edna]  
Автор Гeнepaлa (пустинник)
Публикувано29.06.09 20:02



Както е казал един умник: "Когато очевидците мълчат, се раждат легендите и митовете!" И право е казал, умникът!

Ако не бях очевидец и не знаех как се озова тая самодива с бяла премяна на рамото ми, направо щях да си помисля, че такава снимка има. Еееех, какво ли не правят софтуерните технологии, в това число - изкривяват действителността до неузнаваемост! А иначе много добре е станал колажът/монтажът. Браво, Една!



Тема Re: т.5 от Крограмата на Талъсъмията - обща снимканови [re: Гeнepaлa]  
Автор PoбинoтЛokcли (ентусиаст)
Публикувано30.06.09 15:56



Некои хора откриваме фотошопеца?

От друга страна, може би трябва да направим конкурс за колаж? Това е чудесна идея, жалко че конкурса Таласъмия няма да я приеме. Ентусиастите - поствайте тук, ще е забавно!
Преди време предлагах да има конкурс за илюстрация (понеже всички корици са просто ужасни...), даже награда бях измислил. Така си и остана като една добра идея, една от многото

Редактирано от PoбинoтЛokcли на 30.06.09 16:00.



Тема Re: т.5 от програмата на Талъсъмията - обща снимканови [re: Edna]  
Автор vizantiika (гадна)
Публикувано01.07.09 21:01



Благодаря, Една!
Както всичко направено от теб, и това е много мило и оригинално.





Тема Re: т.5 от Крограмата на Талъсъмията - обща снимканови [re: PoбинoтЛokcли]  
Автор vizantiika (гадна)
Публикувано01.07.09 21:09



Чудомир има един разказ ''Критик'', чудя се защо ли ми напомняш за Тотьо Чушката?!...





Тема Re: т.5 от програмата на Талъсъмията - обща снимканови [re: vizantiika]  
Автор Noc (минаващ)
Публикувано01.07.09 22:45



Каква весела, жизнерадостна компания!

Да сте всички живи и здрави, и да се събирате още 101 години! Оправи ми настреонието за седфмици напред, Една! Браво!



Тема Re: т.5 от Крограмата на Талъсъмията - обща снимканови [re: vizantiika]  
Автор PoбинoтЛokcли (ентусиаст)
Публикувано02.07.09 10:00



Не мога да кажа. Може би ти се ядат чушки. Или пък обичаш да правиш повърхностни асоциации. Не знам, но съм сигурен, че си има някакво рационално обяснение

Да не се взема на сериозно...


Тема Re: т.5 от Крограмата на Талъсъмията - обща снимканови [re: PoбинoтЛokcли]  
Автор Edna (маринистка)
Публикувано02.07.09 13:14



Идеята за конкурс за илюстрация я подкрепям с две ръце, само че не тук му е мястото на конкурса или поне трябва да се разгласи по другите форуми , където се събират рисуващи. Каква е наградата а :)
Относно фотошопа малко набързо скалъпих монтажа :), а и не всички снимки бяха с добро качество - друг път повече.



Тема Re: т.5 от програмата на Талъсъмията - обща снимканови [re: vizantiika]  
Автор Edna (маринистка)
Публикувано02.07.09 13:16



Радвам се , че ти харесва! Ползвала съм и от твоите снимки. Нали разрешаваш?:)



Тема Re: т.5 от Крограмата на Талъсъмията - обща снимканови [re: Гeнepaлa]  
Автор Edna (маринистка)
Публикувано02.07.09 13:17



ами с фотошопа направо една алтернативна фантастика може да си направи човек :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.