Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 09.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Тадададам!!!нови [re: alvin]  
Автор Zvezdichko (член)
Публикувано22.04.09 14:23



Тук съм бе, братко Алвине!!!

Липсвах ли ви?

Новата книга на Христо Пощаков още не съм я прочел, но предполагам, че ще ми е интересно да я прелистя



Тема Re: Не ти е съвсем добро сравнението.нови [re: Phillip]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано22.04.09 14:41



карлсон не съм го чел, само навремето го гледах по сънчо.


мисълта ми беше че сега хората виждат педофилия там дето преди 50 години никой не би помислил. в америка и канада до там са изтрещели че ако снимаш парк в който играят деца почват истерични обвинения и крясъци.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM

Редактирано от zaphod на 22.04.09 14:43.



Тема Re: Тадададам!!!нови [re: Zvezdichko]  
Автор EugenVonHakenkreuz (кръстоносец)
Публикувано22.04.09 14:42



А, не се притеснявай!
Книжката си я бива, само дето Пощака вече му излезе на пъпа на Алвин


Много би ми било интересно каква ли може да е истинската причина Алвин с такова настървение да троши време и нерви, та да громи Пощаков?
Ти сещаш ли се за някоя?

Si deus pro nobis, quis contra nos?

Тема Re: Тадададам!!!нови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор masterix (Mr. Smith)
Публикувано22.04.09 15:03



Критиката към постиженията на останалите си е вродена национална черта.





Тема Re: Тадададам!!!нови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано22.04.09 15:23



Аз пък се чудя каква е истинската причина няколко човека да трошат време и нерви да обясняват колко е велик един бездарник. Освен магарешки инат и тотална липса на адекватни критерии, други не ми хрумват



"Така е в живота - довери се и ще те предадат, не се доверявай и ще предадеш сам себе си."

Тема тамтамтааам!нови [re: Zvezdichko]  
Автор alvin (orange)
Публикувано22.04.09 18:59



Липсваше ми, умерено

Ти ми се издигна в очите с онова откровено 'е*ете сев гъза' или нещо такова, това сериозно го казвам

Чете ли "Завладяването на Америка"? Ако си, дай да пообсъдим.

- няколко думи от читателя

Тема сдържанонови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор alvin (orange)
Публикувано22.04.09 19:05



В отговор на:

Книжката си я бива



Моля, обоснови се. Както съм направил аз.

В отговор на:

Много би ми било интересно каква ли може да е истинската причина Алвин с такова настървение да троши време и нерви, та да громи Пощаков?



Причината е същата, заради която съм писал за 100+ книги в блога. Чета и коментирам.
Може би говориш за завист пак?
По същата логика аз мога да приема, че така стръвно го хвалиш заради любов гъм гъзолизането. Но няма да го направя, затова те приканвам да се аргументираш. И въобще темата не е замислена като плюене, аз искрено се надявам да чуя смислени доводи от страна на феновете на ХП.

- няколко думи от читателя

Тема Re: Тадададам!!!нови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано22.04.09 20:58



Джимец, "громенето" е патент на твоите съидейници болшевики, фашисти, национал-социалисти. Нормалните хора коментират и обсъждат.



Тема Re: сдържанонови [re: alvin]  
Автор EugenVonHakenkreuz (кръстоносец)
Публикувано23.04.09 09:08



Виж сега - нямам никакво намерение да изпадам в безсмислени пререкания!
Никакво!

Не само аз харесвам Пощаков и не само защото сме приятели с него.
Но не мога да разбера: след като - веднъж, дваж, триж - си разбрал и си се убедил, че изобщо не харесваш творчеството му, защо си купуваш негови книги, защо си губиш времето да ги четеш и защо никога не се уморяваш да си играеш на критикар?
Ако толкова нямаш с какво да се занимаваш - просто дай една оферта и ще ти запълня влемето: юни-юли мисля да сменям плочките в банята и тоалетната. Ще ми трябва някой, дето да ги налепи качествено - доколкото знам, това го умееш.

Si deus pro nobis, quis contra nos?

Редактирано от EugenVonHakenkreuz на 23.04.09 09:09.



Тема Re: сдържанонови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор Paganel (believer)
Публикувано23.04.09 11:54



Аз мисля, че мога да отговоря на посления въпрос, а именно:

"след като - веднъж, дваж, триж - си разбрал и си се убедил, че изобщо не харесваш творчеството му, защо си купуваш негови книги, защо си губиш времето да ги четеш и защо никога не се уморяваш да си играеш на критикар?"

Несъмнено нормален, човек не би си купил автор, който три пъти не е харесал... освен ако няма основателни причини да го направи. А какво би било основателна причина? Ами постоянна реклама и хвалби, например. Не е ли така? Гледам аз 2 серии от един сериал - и казавам - абе много зле бееее. 10 човека скачат: "ти луд ли си, най-добрия фантастичен сериал!!!" Гледам още 2 сезона - "абе боза бе братя"! Отговор: Абе как бе - ВЕЛИК ВЕЛИК ВЕЛИК, че и в 15 страни се гледа!" Та гледам аз - имам ли избор - нали за да мога да си кажа мнението и да съм сигурен в него - трябва да имам същата информация, която и те. Иначе лесно могат да ме оборят, като кажат "Абе ти си пропуснал най-якото!" Та така. Постоянно гледам неща, които не харесвам. И причината да мога да го правя - е че имам достатъчно свободно време. За хора, които нямат такова е съвсем разбираемо да се чудят. Макар че, в крайна сметка всичко опира до разпределяне на времето и ефективност в работата.

It is literally true that you can succeed best and quickest by helping others to succeed.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.