Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 21.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: 9/11 - факт или реалнонови [re: testpilot]  
Автор masterix (excellent)
Публикувано09.04.09 12:05



Интересно обаче, кой е изстрелял ракетата.



Тема Re: 9/11 - факт или реалнонови [re: masterix]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано09.04.09 12:31



е как кой - цру.






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: 9/11 - факт или реалнонови [re: zaphod]  
Автор Бorдaнoв (буквар)
Публикувано09.04.09 13:05



? ЦРУ във вътрешна операция?
Е тва и за Лудлъм е много.
Има си достатъчно служби, няма нужда да се меси и ЦРУ.


Проблемът не изчезва в мига, в който си изтървеш нервите.


Тема Re: 9/11 - факт или реалнонови [re: ladyMarian]  
Автор cвoбoдeн ()
Публикувано09.04.09 13:55



то май имаше умна глава казала, че че за да излезеш от дуалистичната двойка на едно ниво трябва да отидеш на друго ниво

ти като жена имаш много по-'естествено пряк' достъп до решението; най-лесно може да се разбере ако го нарека 'вътрешна тишина' и представлява спиране на вътрешния диалог.

по друг начин обяснено - спираш да използваш мислите като източник на познание; ако беше мъж това е почти фатално, но тъй като си жена другия ти 'център на познание' веднага се задейства и е достатъчно силен.

и не, изобщо няма отношение към анатомията, а само към начина по който тече енергията при жените и при мъжете.



Тема Re: 9/11 - факт или реалнонови [re: Бorдaнoв]  
Автор Paganel (believer)
Публикувано09.04.09 16:55



Като каза ЦРУ , той имаше предвид някаква американска служба (предполагам). А какво е името й - има ли занчение ;)

Аз се чудя на въпроса на masterix . Риторичен ли беше или просто се чуди какво да пита :)

It is literally true that you can succeed best and quickest by helping others to succeed.


Тема Re: 9/11 - факт или реалнонови [re: cвoбoдeн]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано09.04.09 20:32



Уау, тва звучи яко, ще ми зареди ли чакрите?

"Така е в живота - довери се и ще те предадат, не се доверявай и ще предадеш сам себе си."


Тема Да де, ама не си ги сложил правилно емотиконите!нови [re: zaphod]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано10.04.09 09:43



Ето така се слагат ;-) ;-) ;-)
Защото някой, ако си е изключил картинките да се показват ...





Тема А сега де - термит в останките?нови [re: nightsun]  
Автор Diletanta (минаващ)
Публикувано25.04.09 18:56



Ако сте пропуснали до днес гадничката новина, ето ви линкче:


За който не отбира от ингилизки субтитри (пък за датска реч да не говорим), да обобщя накратко. Интервюто по този датски канал е с Нилс Харит, един от седмината съавтори на статия, в която се анализират резултатите от изследването на четири проби прах, взети около останките на Световния търговски център броени дни след падането на "двете кули" (всъщност трите). Твърди се, че има остатъци от "нано-термит". Ако искате подробности, разтърсете се.
Тъй ли, не е ли тъй - не мога да отсъдя, щото в химията не съм от най-посветените, меко казано, макар че в казармата боравих две годинки с експлозиви и не успях да си откъсна главата (може би за съжаление).
От друго ми стана забавно и реших да пробутам този постинг в старата тема. Веднага влязох в сайта AboveTopSecret и се зачетох в дискусията. Мамка му, такъв черен хумор, че и канибалски вицове не ви трябват.
Веднага се появяват двама-трима експерти по разобличаване на конспиративни теории с умело разпределени роли (и при нужда си подават реплики, подкрепят се трогателно и се хвалят сдържано за разсъдливостта и умереността). Единият се пише химик, другият - строителен инженер, третият - нам си какъв специалист по всичко. Сеят съмнения, пробутват наукообразни аргументи и ненатрапчиво отбягват отговорите на пет-шест доста съществени въпроса, които мнозина им задават. Каква мила и позната картинка. В химията може да съм гьон, ама в черната пропаганда съм по-изпедепцан. Надушвам платените знаячи по доста признаци. От това историйката ми стана още по-любопитна.
Я да повторя - не мога да кажа нищо за самата статия. Любител съм на косвените улики... но да не се впускам в отдавна предъвкани спорове. Който иска - да порови за собствено... хъм, удоволствие .

Е те такова животно нема. - Шопът
If I hadn't believed it, I wouldn't have seen it. - Yogi Berra


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.