Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 26.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Библията...нови [re: Бorдaнoв]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано31.03.09 11:49



Който има фейсбук, ще разбере защо се заливам от смях в момента.

"Така е в живота - довери се и ще те предадат, не се доверявай и ще предадеш сам себе си."


Тема Re: НЛПнови [re: ladyMarian]  
Автор Paganel (believer)
Публикувано31.03.09 11:59



Много е възможно. Тъй като досега не съм се сблъсквал с тези познания и малкото което ми дава НЛП ми се струва супер. Още повече, че виждам резултатите в хората които са го изучили и сега го преподават.
Ако ми дадеш някаква информация за тези теории и модели ще съм ти много благодарен.

It is literally true that you can succeed best and quickest by helping others to succeed.


Тема Re: НЛПнови [re: Paganel]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано31.03.09 12:19



За разлика от екскрементите, които можеш да почувстваш с обонянието си - информацията можеш единствено да я осмисляш. двете неща са абсолютно едно и също, разликата е само мястото в мозъка където се прави.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема нлп - да не се брои за рекламанови [re: ladyMarian]  
Автор Edna (маринистка)
Публикувано01.04.09 17:30



Преподаватели на Института по НЛП

Михаил Пелехатий - ректор на Института по НЛП, тренер с уникално образование и опит. Базова психологическа подготовка получава във Висшата школа на КГБ, Академията за Външно разузнаване и в Института по Ериксонова хипноза - Париж. Сертифициран за Мастър и Тренер от Международната асоциация на НЛП, лицензиран за преподаване на НЛП от Ричард Бендлер.






Тема хаханови [re: Edna]  
Автор Paganel (believer)
Публикувано01.04.09 18:00



Няма какво да се брои - това си е точно реклама... ахаха :)

It is literally true that you can succeed best and quickest by helping others to succeed.


Тема Споко, и ти си в списъка "Остап Бендер"нови [re: Edna]  
Автор Diletanta (минаващ)
Публикувано01.04.09 18:49



А-а, дойдохме си на думата, както се и очакваше.


Пък още римляните се питали при разследване "quid prodest". Кому е изгодно, демек. Дали ще е поредният гуру на "най-ефективната диета", дали ще е "спа-център" с процедури-залъгалки, дали ще е майстор на рейки нам коя си степен, дето ще ти... такова де, отпуши енергията, дали ще е сциентолог, дето ще ти отваря очичките, дали ще е поредната школа "а ла Норбеков" да те светне за известни от памтивека неща, дали ще е пълната шарлатания НЛП - тюрлю-гювеч, стъкмен оттук-оттам с въздухарски тези, които никой не може да обоснове... поради простата причина, че в тези области все още нищичко не е ясно... Общото, разбира се, е неутолимото желание да ти приберат паричките. Ако може - всичките, ако не може - достатъчно. Затова от мен едно сърдечно "хай сиктир бе".

Е те такова животно нема. - Шопът
If I hadn't believed it, I wouldn't have seen it. - Yogi Berra

Тема Re: Библията...нови [re: ladyMarian]  
Автор nightsun (пристрастен)
Публикувано01.04.09 19:54



айде и с Библията захванаха да се бъзикат...
на някой хора явно им е доста скучен живота...



Тема Re: Библията...нови [re: nightsun]  
Автор glig_an (единак)
Публикувано01.04.09 20:39



аз пък имам вкъщи настолно библията на Лео Тексил - май нещо такова като. "Светия вертеп" го нямам, но пък два пъти е минат задълбочено за затвърждаване.



Вярвам без да вярвам.

Тема Re: Библията...нови [re: ladyMarian]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано02.04.09 08:52



как могат да се кефят хората на фейсбук, ще си остане за мен непроницаема загадка наравно с квантовата механика.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Ти панови [re: zaphod]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано02.04.09 09:22



Квантовата механика е в рамките на познаваемото.

"Така е в живота - довери се и ще те предадат, не се доверявай и ще предадеш сам себе си."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.