Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 09.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Литературен конкурс "Таласъмия 2009"нови [re: Nicksson]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано26.08.09 20:58



Виж съжалявам, не съм ти запазила мейла. Просто прочетох скоро разказа и реших да си изкажа мнението тук, защото това не засяга само автора, но и тези, които са го избрали. Не знам защо така се засягате повечето... Ако беше прочел внимателно щеше да видиш, че смятам че основната вина ( ако въобще може така да се определи) е на тези, които оценяват и не правят, не искат от авторите редакция... Не съм казала, че разказа не струва, просто в този вид не е за пред публика.
Можеш да кажеш за моите неща, каквото мислиш.
Аз и тях не ги харесвам вече съвсем, точно по причина, че постоянно смятам, че нещо може да се каже и опише по-добре. Както се отнасям към твоите същото е и към моите писания - няма разлика.



Тема Re: Литературен конкурс "Таласъмия 2009"нови [re: Nicksson]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано26.08.09 21:24



Адекватно, в смисъл че си е съвсем в рамките на добрия тон, изказва мнение, а не цели да обижда някого. Подразни ме твоята докачливост, която не е съвсем на място.

"Така е в живота - довери се и ще те предадат, не се доверявай и ще предадеш сам себе си."


Тема Re: Литературен конкурс "Таласъмия 2009"нови [re: ladyMarian]  
Автор Nicksson (непознат )
Публикувано26.08.09 21:28



Значи според теб не е на място човек да защитава възгледите си и това, което е написал???
ЕВАЛА ТОГАВА!!!
Ей такива хора мечтая да ме критикуват.



Тема Re: Литературен конкурс "Таласъмия 2009"нови [re: Nicksson]  
Автор EugenVonHakenkreuz (кръстоносец)
Публикувано26.08.09 21:36



Ха добре дошъл!


Имаш късмет, че попадна на Лейди Мариам - тя все пак е от маааалко по-възпитаните.

Редактирано от EugenVonHakenkreuz на 26.08.09 21:36.



Тема Re: Литературен конкурс "Таласъмия 2009"нови [re: Nicksson]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано26.08.09 23:12



"Я си ходете да си пишете драсканиците и да си преследвате болните амбиции."

Много добра защита на възгледите, евала! И учтива и аргументирана, съвсем в стил "Джимец". И извини ме, на място са, все пак да не забравяме къде се намираме....

"Така е в живота - довери се и ще те предадат, не се доверявай и ще предадеш сам себе си."


Тема Re: Литературен конкурс "Таласъмия 2009"нови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано26.08.09 23:22



Т.е. - не те е псувала много, това ли трябва да значи постинга ти?



Тема Re: Литературен конкурс "Таласъмия 2009"нови [re: Nicksson]  
Автор glig_an (единак)
Публикувано26.08.09 23:28



о, да... Коста, май не пишеш само да удоволствие. много се впрягаш. следва, че пишеш за признание, а те признанието направо ти го измъкват с тая редакторска намеса.


ако пишеше за удоволствие, от върхът на изпитания оргазъм само щеше да се подсмихнеш и да пропуснеш неприемливите коментари. то всички твърдят, че пишат за удоволствие и направо ще повярмам, ако не чета как се хващат гуша за гуша. да знайш, някои пишат и за пари. паднеш ли толкова ниско и очаквай да се видиш оплют, омазан с катран и перушина и пуснат да се търкаляш по склона на всеобщото презрение от онез, дет твърдят, че пишат за удоволствие и от онез, дет им се ще да пропишат, но пък хич не могат, та и не смеят да се пробват.
останалите гледаме сеир. радост за душата.

Вярвам без да вярвам.

Тема Re: Литературен конкурс "Таласъмия 2009"нови [re: ladyMarian]  
Автор glig_an (единак)
Публикувано26.08.09 23:36



мила Лейди, много са ти остри зъбките. С тоя Коро да не сте си някакви?
Дж. ти е вкусен за дъвкане. нали така? в тоя късен час няма ли какво друго да ...?


лека нощ, сладка.

Вярвам без да вярвам.

Тема Re: Литературен конкурс "Таласъмия 2009"нови [re: ladyMarian]  
Автор Nicksson (непознат )
Публикувано27.08.09 07:13



"Много добра защита на възгледите, евала! И учтива и аргументирана, съвсем в стил "Джимец". И извини ме, на място са, все пак да не забравяме къде се намираме...."
Мислех, че тук се заяждахме с мен, но и Джимеца го отнесе.
Явно някои хора като LADYMARIAN са в тоя форум само за заяждане и не се замислят върху думите на хората, а само гледат да са отгоре на спора.
Аз не вярвам, че ще изляза победител от тази "благородна дискусия", затова се извинявам за думите си, с които съм подразнил някого. Казвам го искрено и не внасям никаква доза ирония.
На LADYMARIAN бих й предложил да й изпратя дискутирания разказ, та да прецени най-накрая дали мнението на Пресли е "адекватно" или пък да е третия човек, който да го оплюе подобаващо.



Тема Re: Литературен конкурс "Таласъмия 2009"нови [re: Nicksson]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано27.08.09 08:29



Ако ти се занимава, прати го и тук: divna3@abv.bg


Мнение ще ти дам само на личната пощата, от критики и спорове полза едва ли ще имаш. Аз също мога да ти пратя нещо мое, да кажеш мнение и забележки


I believe


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.