Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:50 09.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Литературен конкурс "Таласъмия 2009"нови [re: Гeнepaлa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано25.06.09 09:31



Красимира Стоева или Станкова? А как се казват наградените разкази?

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Литературен конкурс "Таласъмия 2009"нови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор Nicksson (непознат )
Публикувано25.06.09 09:45



EUGEN, изпратих ти разказа. Личните бележки дават някакъв проблем, но знам, че по принцип се получават. Все пак потвърди ми, че си го получил. Ако не дай мейл или скайп и ще ти го пратя там.
Благодаря ти предварително за мнението.



Тема Re: Литературен конкурс "Таласъмия 2009"нови [re: Nicksson]  
Автор PoбинoтЛokcли (ентусиаст)
Публикувано25.06.09 10:17



"Поисках съвсем учтиво информация от организаторите, но никой не си мръдна пръста да каже 2 думи. "

Ако понастояваш още малко за информация, боя се, че скоро ще станеш втория човек на който му е забранено да поства в темите за Таласъмия. Но нека това не те притеснява, клуба на разочарованите и огорчените от този конкурс е доста голям, ще намериш съмишленици и симпатизанти

(Между другото, можеш да пратиш творбата си и на мен, обичам да чета любителски неща, stormspell@mail.bg)

А за конкуренцията догодина не се притеснявай, Фат Джим има предвид, че ТОЙ смята да участва и "затова" конкуренцията ще е "голяма".

Да не се взема на сериозно...


Тема Re: Литературен конкурс "Таласъмия 2009"нови [re: PoбинoтЛokcли]  
Автор Nicksson (непознат )
Публикувано25.06.09 10:35



И аз усещам, че натам отиват нещата


Изпратих ти разказа на мейла. Така като гледам как стоят нещата с тая Таласъмия, няма да се учудя, ако вие с EUGEN, сте първите прочели го.



Тема Re: Литературен конкурс "Таласъмия 2009"нови [re: Nicksson]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано25.06.09 10:44



Съветът ми е: не се впрягай


Интересно обаче дали резултатите ще бъдат публикувани до провеждането на Таласъмия 2010.

Your future dream is a shopping scheme.

Тема Re: Литературен конкурс "Таласъмия 2009"нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Nicksson (непознат )
Публикувано25.06.09 10:47



Аз не се впрягам, даже вече почнах да се забавлявам.
За резултатите - ще поживеем, ще видим. Иначе и на мен ми е много интересно.



Тема Re: Литературен конкурс "Таласъмия 2009"нови [re: Nicksson]  
Автор Гeнepaлa (пустинник)
Публикувано25.06.09 11:29



Абе старозагорци си го правят конкурса, обичат си го и се грижат за него. Все още си мисля, че този конкурс има бъдеще. Нещо обаче има "отсвирено" по отношение на организацията, в смисъл, че не им дреме какво и как... имам предвид въобще явлението Таласъмия. Поне според моите разбирания не е нормално да не се обявят резултатите тук, още повече, че предишни години е правено.



Тема Re: Литературен конкурс "Таласъмия 2009"нови [re: Гeнepaлa]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано25.06.09 11:32



Според моите разбирания - също, защото ако ще се прави нещо, да се прави като хората

Your future dream is a shopping scheme.


Тема Re: Литературен конкурс "Таласъмия 2009"нови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Nicksson (непознат )
Публикувано25.06.09 12:07



Подкрепям ви изцяло.



Тема Re: Литературен конкурс "Таласъмия 2009"нови [re: Nicksson]  
Автор EugenVonHakenkreuz (кръстоносец)
Публикувано25.06.09 20:33



Хм, не му се връзвай на тоя тип в чорапогащи с бримка на задника. Докато папкаше - дума нехвалебствена не даваше да се издума за Таласъмията. Първите си награди той получи именно на този конкурс. Но вместо да е благодарен на уибробци за тая работа - когато през 2004 г. не получи първото или второ място, за които се считаше за абониран, почна да реве: ама там бира пиели, ама карти игрели, убивали невинни агнета да ядат... От тоя момент нищо хубаво не е казал за Таласъмията.
И доста заралии не го обичат. И с право: никой не обича предателите!
За себе си не се притеснявай - заралии нямат лошо отношение към теб!
Колкото до Таласъмия 2010 имам две възможности:
1. Да участвам.
2. Да не участвам.
Не съм казал, че конкуренцията ти вероятно ще е голяма - казах, че вероятно ще е сериозна. И ако реша да участвам - знай, че съм от сериозните конкуренти



Si deus pro nobis, quis contra nos?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.