Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:45 10.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема "Земно ядро" от Скот Сиглърнови  
Автор deadface (екзорсист)
Публикувано12.01.09 15:59



Нов SF хорър със забележително голям брой положителни ревюта и оценки в Амазон






"Земно ядро" от Скот Сиглър
излиза на 19.01.2009 г.

Фантастика и хорър в експлозивен сблъсък!

“В тази книга има всичко: наука на бъдещето, напълно реалистична среда, правдоподобен и силно разтърсващ ужас. “Земно ядро” е по-вълнуваща от всеки трилър.”
Линкълн Чайлд

Дълбоко под запустяла планина в Юта се крият най-големите платинени залежи на света. Находката е за милиарди долари и чака някоя компания да прокопае шахта с рекордната дълбочина пет километра...
“Земно ядро” е корпорация, която има технологията, ресурсите и смелостта да разработи гигантската жила. Младият изпълнителен директор Конъл Къркланд е движещата сила на компанията. Заедно с подчинените си той се заема да разкрие това огромно съкровище.
Но на пет километра под повърхността, където скалата е толкова нажежена, че изгаря незащитената кожа, нещо чака от векове. Чака... и пази. Къркланд и “Земно ядро” са на път да разберат защо това съкровище е останало скрито.

Редактирано от deadface на 12.01.09 16:00.



Тема Re: "Земно ядро" от Скот Сиглърнови [re: deadface]  
Автор Diletanta (минаващ)
Публикувано12.01.09 20:48



А дано не се е изложил както с Infected и Contagious - мини-поредицата беше доста безпомощен бъркоч от хорър, фантастика, екшън-трилър и каквото още се сетиш. Вече познавам автора и трудно ще се прежаля за още една негова книга.





Тема Re: "Земно ядро" от Скот Сиглърнови [re: Diletanta]  
Автор deadface (екзорсист)
Публикувано13.01.09 00:22



"Contagious" излезе в Щатите на 30 декември 2008 и ти вече си я прочел?! Доста си бърз за човек, който е бил разочарован от "Infected"





Тема Re: "Земно ядро" от Скот Сиглърнови [re: deadface]  
Автор Diletanta (минаващ)
Публикувано13.01.09 05:52



Ха, че за какво е Интернет?

Имах я доста преди някой да я види там в книжарница.



Тема Re: "Земно ядро" от Скот Сиглърнови [re: deadface]  
Автор ivz (любопитен)
Публикувано13.01.09 08:48



Беше отдавна наистина, но за тази книга пуснах анотация

- внимание, защото съдържа преразказ (да не ви развали удоволствието).

Happiness is merely the remission of pain

Тема Re: "Земно ядро" от Скот Сиглърнови [re: Diletanta]  
Автор deadface (екзорсист)
Публикувано13.01.09 12:01



Ха, че това да не е филм или музика, че да се появи в интернет преди да излезе официално?
Разбираш ли, много се дразня, когато някой започне да плюе или възхвалява дадена книга, без да я е чел, само и само за да изтъкне големите си познания в дадена област





Тема Re: "Земно ядро" от Скот Сиглърнови [re: ivz]  
Автор deadface (екзорсист)
Публикувано13.01.09 12:04



Да, прочетох анотацията още тогава, благодаря. Именно тя насочи вниманието ми към този автор.



Тема Re: "Земно ядро" от Скот Сиглърнови [re: deadface]  
Автор Diletanta (минаващ)
Публикувано13.01.09 12:11



Е-е, не е мой проблем, ако в издателство или агенция за авторски права там работи подценено и озлобено от доходите си човече, готово да направи всякаква дребна мръсотийка на шефовете си. PDF-чето в торента си беше направо на подготвения за печат вариант. По същия начин дръпнах например Second World на Еди Шах и също не се зарадвах особено на придобивката, но това е друга тема.
И не е много хубаво да ме подозираш в празни приказки - ако не я бях чел, за чий ..., с извинение, щях да изразявам недоволството си?

Впрочем влез в Demonoid или Thepiratebay и ще си имаш за малко машина на времето - четеш компютърни списания месец, месец и половина преди броят да е пуснат на пазара. Стават и още какви ли не чудесийки.

Редактирано от Diletanta на 13.01.09 12:23.



Тема Re: "Земно ядро" от Скот Сиглърнови [re: Diletanta]  
Автор deadface (екзорсист)
Публикувано13.01.09 13:37



Аз също издирвам книги на англ. език в електронен формат, правя го от години и знам много добре къде и кога може да бъде намерено нещо. Демонойд и Пайрътбей са добър източник за новоизлезли комикси и списания, но новите книги обикновено се появяват там със закъснение, ако изобщо се появят. Има си далеч по-добри места от торент тракерите за намиране на книги

Ако искаш да ме убедиш, че си прочел "Contagious", при това едва ли не преди да излезе официално, просто ми дай линк за въпросния PDF и ще ти поднеса искрените си извинения



Тема Re: "Земно ядро" от Скот Сиглърнови [re: deadface]  
Автор Diletanta (минаващ)
Публикувано13.01.09 13:58



Не схващам какво те дразни, но няма да ме поставиш в положение да ти се доказвам, само защото не ти е допаднало мнението ми. Тези номерца ми минаваха преди трийсетина години. Давал съм линкове, когато на мен ми е кеф да споделя нещо, но не и когато се заяждат с мен. И понеже не знам с какви мотиви всъщност ровичкаш около появата на тази книга на торент, ще спрем с инфото дотук.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.