Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 25.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: писателите фантасти отговярятнови [re: valio_98]  
Автор Zvezdichko (член)
Публикувано06.01.09 17:05



Ако си навит, съм съгласен да те интервюирам с въпроси предимно от нашата област (нф, прогностика, астро-космически изследвания)... а интервюто да бъде пуснато в КОСМОК БГ.



Тема Re: писателите фантасти отговярятнови [re: Zvezdichko]  
Автор valio_98 (читател)
Публикувано06.01.09 17:25



Благодаря, но аз не съм интересен, занимавам се общо взето със занаятчийство.
Но опитай с Н. Телалов, заслужава си да се чуе какво мисли той за бъдещето на космонавтиката. Блогът му е тук:

и там има много хубав съвсем космонавтски разказ. :)
Освен това подочух слухове, че един великотърновски автор пише (или е написал) много интересен роман с "космонавтически" елементи. На слуховете не бива да се вярва, ама може би си струва да го попиташ. :)



Тема Re: писателите фантасти отговярятнови [re: valio_98]  
Автор Zvezdichko (член)
Публикувано06.01.09 17:38



С Теллалов ще ми е доста по-лесно, защото живее в БГ и мога да му направя и интервю с диктофона на MP3 плеъра, който спечелих благодарение на твоята тема за конкурсите

Така че и ти имаш дял :)

Но на Теллалов вече имам материали на сайта, може би читателите биха искали да научат мнението и на други писатели-фантасти?

Защо да не направим интервю и с двамата?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.