Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:10 21.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема някой гледал ли е този филм?  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано17.08.08 00:47



скитайки насам-натам из нета се натъкнах на топ-новина в Яху с класация от потребители на топ-фантастичните филми (по-добре не питайте какво къде беше класирано, класики като 2001 примерно липсваха, за сметка на това обаче присъстваха всички междузвездни войни, Х-мен, дори ловците на духове).

интересното обаче беше този филм , класиран сред челните места. четох че редят римейк с Киану Рийвс. та
1. някой гледал ли е оригинала?
2. ако да- мнение?
3. а отде да го смъкна?

изглежда интересен...

The Day the Earth Stood Still (1951):



PS: разгледайте сайта! има супер-готски неща, вече си харесах няколко, само незнам как ще ги намеря...

Редактирано от Ognen_Demon на 17.08.08 01:13.



Тема Re: някой гледал ли е този филм?нови [re: Ognen_Demon]  
Автор cineman (киноГавър)
Публикувано17.08.08 02:21



Да, гледал съм го преди 20-ина години във Варна, а също и по телевизията. Някога е бил наистина страхотен филм с елементи на социална антиутопия, а режисьор му е бил авторът на класики в жанра като "Стар трек" и "Щамът "Андромеда" - тук няма смисъл да обсъждаме римейките.
Откъде да се смъкне - нямам идея...
Интересно решение е Киану Рийвс да замени Антъни Пъркинс - да не би и двамата да са от... Мидълсекс?!



----------
Дограмата ми хлопа!

Тема Re: някой гледал ли е този филм?нови [re: Ognen_Demon]  
Автор ivz (любопитен)
Публикувано17.08.08 11:28



Преди секунди проверих и го има за сваляне чрез DC++ (ползвам само нея) на хъб Key-Generator (10-12 онлайн потербители в момента).

Happiness is merely the remission of pain


Тема Re: някой гледал ли е този филм?нови [re: Ognen_Demon]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано17.08.08 19:51



мяза на пацифиска простотия, интересно ремейка как ще е.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: някой гледал ли е този филм?нови [re: zaphod]  
Автор valio_98 (читател)
Публикувано18.08.08 02:45



Това е малко прибързано отсъждане, Заводе. :)
Филмът идва от времето, когато са тренирали евакуация на Сиатъл и децата са гледали в училище образователни филмчета ан тема "duck and cover". Както можеш да си представиш, по него време филмът се е възприемал по различен начин.
И аз съм любопитен да вида що за римейк ще направят, но е сигуртно, че ще е различен.



Тема Re: някой гледал ли е този филм?нови [re: valio_98]  
Автор deadface (екзорсист)
Публикувано18.08.08 08:25



Ето го на торент -


Сваля се без регистрация



Тема Re: някой гледал ли е този филм?нови [re: deadface]  
Автор sinsky ()
Публикувано18.08.08 12:14



Я, каква дружинка се е заформила тук - (мракобес), (читател), (екзорсист) .. :D
Жалко че не съм гледал филма.



Тема Re: някой гледал ли е този филм?нови [re: Ognen_Demon]  
Автор Demandred ()
Публикувано28.08.08 11:46



Аз съм гледал оригинала, но не го препоръчвам. Твърде е наивен и елементарен като сюжет и послание а и визуално няма нищо особено впечатляващо, особено от днешна гледна точка. И това го казвам въпреки че по принцип съм голям по-читател на класическото кино.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.