Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:55 13.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема идат извънземните!  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано25.07.08 20:22



едгар мичъл разкри

! сега е момента конспиралниците и откачалниците да извикат тържествуващо ВИДЯХТЕ ЛИ ВЕЕЕЕЕ!!!




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Чудех се... кога ли тази тема ще се появи и тук?нови [re: zaphod]  
Автор Zvezdichko (минаващ)
Публикувано26.07.08 12:37





Може ли такова нещо?

Никой не пусна тема за облитанията на Фобос от незаснетата страна. Никой не пусна тема за ледените проби на Феникс. Ама ако се появи тема за извънземни -веднага.



Тема Re: Чудех се... кога ли тази тема ще се появи и тунови [re: Zvezdichko]  
Автор HeaндepтaлeцaДжo (фанат от гУрЪтЪ)
Публикувано26.07.08 23:26



А ти защо не пуснеш?
Дай линкове.



Тема Re: Чудех се... кога ли тази тема ще се появи и тунови [re: Zvezdichko]  
Автор testpilot (wingman)
Публикувано27.07.08 01:03



Той завода така си приказва, не му обръщай много внимание. ;)



Тема Относно Митчъл ...нови [re: zaphod]  
Автор Zvezdichko (минаващ)
Публикувано27.07.08 09:09



Вчера драснах един мейл до Оберг, който навремето е работил в Johnson Space Center на НАСА, сега е журналист и експерт по руската космическа програма. Той казва, че Митчъл изрично казва, че не е чувал за НЛО докато е бил на работа в НАСА (значи става въпрос за медийна спекулация отново). Митчъл базира мнението си за Розуъл от слухове. Бил добричък и отворен човек, може би понякога наивен. Вярва също така, че Юрий Джелър има паранормални способности.



Тема Re: Относно Митчъл ...нови [re: Zvezdichko]  
Автор nightsun (пристрастен)
Публикувано27.07.08 18:30



абе аз много не ги разбирам тия работи, но мисля, че факта, че Митчъл не е чувал за извънземни докато е работил там, показва, че не е смеел да оповести това
иначе е щял да загуби не само работата си



Тема Re: Относно Митчъл ...нови [re: nightsun]  
Автор HeaндepтaлeцaДжo (фанат от гУрЪтЪ)
Публикувано27.07.08 18:37



Mного се спекулира, че имало контакти с извънземни, ама правителствата криели.

Спомням си някакъв пътепис на български журналист за Байконур. Когато задава въпрос на някой от космонавтите дали са виждали извънземни, Герман Титов го побутнал, намигнал и кимнал към две особи, които според нашенеца имали вид като да са от КГБ.

Но според мен Титов просто е искал да пресече очакваната серия от тъпи въпроси





Тема Re: Относно Митчъл ...нови [re: Zvezdichko]  
Автор cineman (киноГавър)
Публикувано28.07.08 00:28



Ури Гелер.

----------
Дограмата ми хлопа!


Тема Re: Относно Митчъл ...нови [re: cineman]  
Автор ivz (любопитен)
Публикувано28.07.08 13:46



А според самия него дори Оорий (вж. сайта му).

Happiness is merely the remission of pain


Тема Re:нови [re: Zvezdichko]  
Автор testpilot (wingman)
Публикувано29.07.08 09:23



В отговор на:

Той казва, че Митчъл изрично казва




Спри до тук! Неговото мнение срещу това на всеки друг човек на планетата. ;)
... и много подобни съм срещал: "Абе чувал съм аз от комшиите, че техен познат миналото лято май е видял еди-какво-си в небето над Русе ...", пък дори той да работи в ИКИ.



Тема Re:нови [re: testpilot]  
Автор nightsun (пристрастен)
Публикувано29.07.08 13:27



най-удобното нещо за неизвестното е да не вярваме в него=
опитах се да парафразирам една известна мисъл...мисля, че беше за дявола.





Тема разбира сенови [re: nightsun]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано30.07.08 09:37



както се казва, щом отрича значи е вярно


все пак да кажа и моето мнение:
тоя мичъл не споменава лично да е виждал извънземните. все пак всички знаем че като са ходили на луната са ги видяли уж. ако беше казал това, неговото мнение би тежало повече от това на сдуханаците конспиралници, но той не казва това. казва че правителството имало таен договор и ала бала. по този въпрос мнението му тежи точно толкова колкото и на останалите сдухани конспиралници.
жалко все пак, ако беше казал че лично е видял извънземните на луната, това би разкрило безбрежни хоризонти на психиатричната нАука - ще може да се проведе експеримент където конспиралник трябва да избира или извънземните или фалшификацията на лунните мисии само предполагам (без да съм убеден) че редовия конспиралник някак ще успее да примири тези два несъвместими факта, ползвайки може би метода "е, аз не приемам всичко за чиста монета". по-адвансните могат дори да стигнат до идеята че класическата логика е всъщност измама, и че ТЕ я преподават в училище точно за да държат масите далеч от Истината




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: разбира сенови [re: zaphod]  
Автор nightsun (пристрастен)
Публикувано30.07.08 12:28



ама нали и аз това казвам - човек само е намекнал, не е имал куража да каже ясно
ти би ли казал подобно нещо където трябва, ако работиш където трябва?





Тема Абе мен два пъти са ме отвличали, кво знаете вие!?нови [re: zaphod]  
Автор Бoko ()
Публикувано30.07.08 14:09



И преди бях писал в клуба, че бях отвлечен от извънземни. Пърият път се събудих със зверско главоболие, а до мен имаше някаква студентка, която говореше на неразбираем език. Очевидно извънземен. Имах и белези по тялото от поставените импланти.
Вторият път ме отвялкоха като се прибирах у нас от един купон. Паметта ми - изчистена за последните 12 часа. Аз се събудих в градинката между блоковете, а извънземните бяха тикнали в ръцете ми (явно за заблуда!) едно полупразно шише мастика. От експериментите с мен имах много здраво главоболие. Имам подозрение, че в пломбите на зъбите ми са сложили импланти-предаватели, за да могат да ме следят.
Един мой приятел като ходил на море си легнал вечерта в спалния чувал. И след няколко часа, посред нощ, се събудил чисто гол да се търкаля в тревата на 30-40 метра от чувала и мястото, където е легнал. Без да употреби никакъв алкохол, без дроги, или каквито да е други упойващи вещества. Не му открихме импланти, пък и той отказа да бъде подробно прегледан от Мая, по прякор Хлебарката. И това ако не е дело на извънземни да не ми викат вече Багера!
А такива случаи има много. Извънземни съществуват и е пълно със свидетелства на очевидци, че са ни посещавали. Кой не вярва е %*(%@ !





Тема Re: разбира сенови [re: nightsun]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано30.07.08 21:47



естествено, ще стана гъгрилиардер след това.
ах да, забравих, от цру ще ми пратят копои да ме очистят.






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Абе мен два пъти са ме отвличали, кво знаете внови [re: Бoko]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано30.07.08 21:49



верваме, верваме поклон пред героите паднали в борбата с извънземната инвазия






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Абе мен два пъти са ме отвличали, кво знаете внови [re: Бoko]  
Автор headhunter (huntz orcxez)
Публикувано31.07.08 13:00



М-дааа...


Добрите стари времена. Въпреки, че само такова тълкувание не ми е хрумвало за случаите, когато съм се събуждал по пейките .

General Protection Fault in module 0xDEEBAA. Рестартирайте държавата!

Тема Re: Абе мен два пъти са ме отвличали, кво знаете внови [re: headhunter]  
Автор nightsun (пристрастен)
Публикувано01.08.08 00:37



има няма
все тая
важното е че ние си унищожаваме планетата
и не ни дреме



Тема Re:нови [re: nightsun]  
Автор testpilot (wingman)
Публикувано01.08.08 09:51



Да си копаеш гроба е най-сладко, нали?





Тема Re: разбира сенови [re: zaphod]  
Автор testpilot (wingman)
Публикувано01.08.08 10:01



Не, просто ще излязат с публично изявление, че нещо си бил неразположен (може да ти е дошло по средата на цикъла например) и в момента си станал редовен клиент на известен психоаналитик, предписани са ти най-модерните и скъпи антидепресанти и наркотици и разбира се си оставаш герой на съвет... опа, на американския народ - имаш жълт картон демек. При следващо подобно изявление, психоаналитика ти ще ти предложи лека почивка в здравно заведение като "Белвю" и там хубаво ще си помислиш какво да дрънкаш и какво не следващия път като те покажат пред някоя медия. ;)
... елегантно и ефективно... ах да, астронавтската пенсия още няма да ти я бутат, че видиш ли можеш да ги осъдиш затова.



Тема Re: разбира сенови [re: testpilot]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано01.08.08 21:04



глупости. ако си астронавт който е видял извънземни (или са му се привидели) никой не може да те надцака. думата ти ще тежи повече от тази на разни психоаналитици, и дори силно правителство ще види зор да те спре (единствения начин е принуда с изтезания и последващо изявление че си се майтапил за кеф), какво да говорим за либерално и праволюбителско като американското.
хората вярват дори на разни откачалници, а ако излезе истински астронавт и го заяви със сериозен (а може би леко самоироничен) тон, без патос и пръскане на слюнки, това ще е съвсем друго нещо. разбира се пак повтарям трябва да заяви че лично е виждал извънземните, подробно, отблизо, а не че е чул слухове за зона 51.
после може да организира скромен търг за изключителните права върху разказа с подробностите, предистория, следистория, спомени от детството и така нататък.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re:нови [re: testpilot]  
Автор nightsun (пристрастен)
Публикувано02.08.08 00:04



щом така мислиш



Тема срамотанови [re: nightsun]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано02.08.08 07:33



клубът умира. спомням си добрите стари времена преди 2-3 години, когато като влезеше еколог тука и дружно го мачкахме с ботуши.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: срамотанови [re: zaphod]  
Автор nightsun (пристрастен)
Публикувано02.08.08 19:46



вече съм и еколог


обсипват ме с разни етикети, после казват, че съм се възгордял и т н
ти хубаво ще смачкаш един еколог, но въздуха и липсата на вода ще таковат живота на децата ти



Тема Re: срамотанови [re: nightsun]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано03.08.08 07:43



ох, уплаши ме.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: срамотанови [re: zaphod]  
Автор nightsun (пристрастен)
Публикувано03.08.08 11:07



не, приютеля, не съм тоя, дето плаши



Тема Re: разбира сенови [re: zaphod]  
Автор testpilot (wingman)
Публикувано07.08.08 19:06



Глупости виждам само в твоя пост. Ще ти тежи думата толкова колкото на Мики Маус. С какъвто и тон да го казваш, ако ще да си пребледнял като платно космонавт, пак никой няма да ти повярва. Виж ако си конгресмен или не дай си Боже президента и почнеш с "Мy fellow americans, ...", някои може и да те чуят. Всичко останало е вятър работа!



Тема Re: разбира сенови [re: testpilot]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано07.08.08 23:21



ти на коя планета живееш че при вас никой не вярва на откачалници, а всички вярват на президента? щото на нашата всеки знае че зона 51 съществува, защо иначе правителството ще отрича?






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: разбира сенови [re: zaphod]  
Автор testpilot (wingman)
Публикувано08.08.08 09:06



Друже, на президенти не вярвам също, но думата му ще тежи малко повече от тая на КосмоНафта. ;) Пък военната база си е там, ама стрелят на месо, мамка им ...



Тема Re: разбира сенови [re: testpilot]  
Автор nightsun (пристрастен)
Публикувано08.08.08 11:17



аз не разбирам от тия работи, ама щом стрелят на месо, значи има защо





Тема Re: разбира сенови [re: nightsun]  
Автор Diletanta (новак)
Публикувано08.08.08 15:12



Стрелят на месо и на много други места, от което не следва, че навсякъде е бъкано с извънземни. Ако опиташ небрежно да прескочиш оградата и да нахълташ като опулен любопитко в някоя от "несъществуващите" лаборатории за химическо или биологическо оръжие, да речем, в Невада, в Сибир или в Съчуан, ще скърбим за тебе.


Заприказваме ли се по лютивата тема колко привлекателна туристическа дестинация е Земята за всякакви чужди твари, единственото здравословно отношение е бронираният скептицизъм. Око да види, ръка да пипне, може и преджобване и претарашване... пък тогава ще повярвам. След задушевна беседа с психиатър, разбира се.



Тема Re: разбира сенови [re: Diletanta]  
Автор nightsun (пристрастен)
Публикувано08.08.08 16:23



така е
абе да се оправят, големи са





Тема Re: разбира сенови [re: Diletanta]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано08.08.08 22:51



какви ти химически лаборатории - застъпвайки на първия си караул, бях посрещнат с думите "и запомнете, ако някой ви доближи на по-малко от 50 метра, имате право да го разстреляте като куче".




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: разбира сенови [re: nightsun]  
Автор cineman (киноГавър)
Публикувано10.08.08 01:58



Значи има месо!



----------
Дограмата ми хлопа!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.