Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:28 25.04.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Тема Нахалството на Звездичко - е, вече нямам думи и азнови  
Автор Гeнepaл ()
Публикувано24.07.08 13:45



Звездичко да се спре да се прави на всезнайко в клуба "Ефремов". Не случайно бе попитан на колко е години. За 21 години е абсолютно незрял.
Да се продължи да се изявява по радиото и телевизията, ако ще - там и без това са точно като него.



---------------------------------------------------------------------
This is for demo purposes only. Be happy!





Тема Имаме си фалшив Генерал.. и диагнозанови [re: Гeнepaл]  
Автор Zvezdichko (минаващ)
Публикувано24.07.08 15:10



Не съществува такъв потребител в нашата база от данни.

Мисля, че се досещам кой пише тук...

И още нещо - това за въпроса на колко години съм и последващия пост в този форум, комбинирано с фалшивия ник, показва една много интересна диагноза... Моля, насочи се към съответната институция. Лечимо е, ако терапията се започне навреме!

За подлизурковците като вас имам само един коментар - понеже сте нищожни и подли личности, няма да успеете да постигнете целта си (в частност да ме скарате с Генерала). Но все пак продължавайте в същия дух - с неумението да постигнете нещо ценно в този живот, на вас ви остава само едно нещо - да плюете по можещите.

Редактирано от Zvezdichko на 24.07.08 15:42.



Тема Re: Нахалството на Звездичко - е, вече нямам думи и азнови [re: Гeнepaл]  
Автор PoбинoтЛokcли (член)
Публикувано24.07.08 16:31



Изложението беше интересно, какво не ти хареса? Единственият кусур е, че беше кратко...
Когато човек се интересува и знае, той не е всезнайко, а просто знае. Затова са срещите в клуба - който иска да разкаже това което знае, който иска да слуша тези които знаят, който не иска нищо - бирарията е на 2 нива по-долу...
Въпросът за възрастта му беше зададен именно защото възрастта не пасваше на знанията му, а не знанията на възрастта му. Това че се държи като незрял тинейджър не е непременно проблем, зависи от наблюдателя. Аз го намирам за приемливо и забавно

Да не се взема на сериозно...


Тема Re: Нахалството на Звездичко - е, вече нямам думи и азнови [re: Гeнepaл]  
Автор PoбинoтЛokcли (член)
Публикувано24.07.08 16:35



А да, забравих...
Да се правиш на някой, който не си и да подвежаш останалите със сигурност не е признак за "абсолютна зрялост", социална изтънченост и толерантност. Вземи си дай сметка, че именно Генерала и други хора от клуба го поканиха да направи това изложение и ако се е получила кофти сбирка, отговорността за това не е на водищия, а на хората които са го поканили.
Аз също се досещам кой си, но ще ти оставя шансът да го обявиш сам и така да си върнеш поне част от уважението на останалите.

Да не се взема на сериозно...


Тема тийнейжърско поведениенови [re: PoбинoтЛokcли]  
Автор Zvezdichko (минаващ)
Публикувано24.07.08 17:34



Когато нарисувах чинията с човечето под нея, след като един от слушателите ме питаше за достоверността на снимките (ако това намирате за незрялото в лекцията), то си имаше съответната цел и мисля че си беше на място. Надявам се да сте разбрали какво имам впредвид.

Това, че не се връзвам на конспиративни твърдения - това си е моето мнение. За сведение, виждал съм въпросния човек да цитира информация от XNETBG в същия този форум. За мен тази информация е крайно недостоверна и към нея трябва да се отнасяме скептично.

И ако предположението ми е вярно, това ще докаже за пореден път колко цинично се държат понякога "поддръжниците на конспирациите".

Редактирано от Zvezdichko на 24.07.08 17:34.



Тема Re: Нахалството на Звездичко - е, вече нямам думинови [re: Гeнepaл]  
Автор Шapkaн (накраШ)
Публикувано24.07.08 20:56



липсва му на Звездичко онзи цинизъм, който моето поколение на 21 беше си взело като дамга от казармата - само туй му липсва, според мен

а самозваните генерали нали знаеш кво ги праят?
няма да описвам, може да го прочетат хора със слаби нерви




Тема Re: Нахалството на Звездичко - е, вече нямам думинови [re: Шapkaн]  
Автор Zvezdichko (минаващ)
Публикувано24.07.08 22:36



Ем че в по-предния пост мисля, че достатъчно добре демонстрирах цинизъм. Някаква собствена версия, но по-добре от никаква...

а самозваните генерали нали знаеш кво ги праят?
няма да описвам, може да го прочетат хора със слаби нерви


Ще ми се да кажеш отговора на горепосочения въпрос, че моето поколение пък си ни отне казармата .





Тема Re: Имаме си фалшив Генерал.. и диагнозанови [re: Zvezdichko]  
Автор Гeнepaлa (пустинник)
Публикувано25.07.08 02:33



Цял ден нямам нет и чак сега видях дискусията. Батка, виждам, че всички са разбрали, че тоя Генерал не е оня...

И освен това не съм агент на Трето главно.



Тема Re: Нахалството на Звездичко - е, вече нямам думинови [re: Zvezdichko]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано25.07.08 09:25



Хах! Ти на 21 ли си, браво! Имаш познания и потенциал за много повече


Да не ти пука от завистчии... Забелязвам, че тука често, често се навърта по някой разгневен критикар и единственото с което се опитва да обиди някого е липса на опит, знания или възраст... Аз мисля, че по-важното е, какъв е един човек. Ако си наблъскан до козирката със знания, а единственото което можеш да дадеш на света е злобна критика, каква полза. В тази връзка, съвсем наскоро в моя клуб дойде момче на 16 години, което е чело 2-3 книги в живота си. Представа нямате какъв стил на писане има това хлапе..., а какви неща е извлякло от младия си живот, като философия. Смятай!


I believe

Тема Re: [re: Гeнepaл]  
Автор Йopooл-ГyйМодератор (обитательбездны)
Публикувано25.07.08 10:22



що за безобразна тема?

Everything in moderation. Especially moderation.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.