Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 05.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Какво четем: СЕПТЕМВРИ, 2007нови [re: deadface]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано25.09.07 13:24



Защото предпочитам да говоря с хора, които четат повече от един автор, а съм виждала доста "форуми за един писател", в които има доста хора, четящи само това... А интересните неща си ги чета по американските сайтове

Нищо лично - просто хич не я харесвам идеята за сайт/форум посветен на един автор. Както съм всеядно за литература и си имам любим автор (името ми би трябвало да подсказва кой е) последван от топ-20 напоследък (без ред в този топ 20) и постоянно си харесвам някой нов автор и му събирам цялото творчество... ще има да обикалям от форум на форум.

Като каза Джон Конъли... чете ли "The Unquiet"? И ако да - дай някакво мнение. Още се чудя дали да чакам меките корици (според амазон излиза в началото на април догодина...) или да я взимам с твърди... (не знам на какъв език ги четеш, ама аз лично на български на моменти направо му се дразня, а на английски върви с една идея по-плавно...)

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Какво четем: СЕПТЕМВРИ, 2007нови [re: Beнaбили]  
Автор deadface (екзорсист)
Публикувано25.09.07 19:43



Във форума на Кинг се обсъждат и други автори, но повечето пишат трилъри и хорър. "The Unquiet" не съм я чел още, но ако не те притеснява да четеш от монитора, можеш да си я свалиш от тук -


Това е колекция от романи, която включва:

Richard Hawke - 2007 - Cold Day in Hell
John Connolly - The Black Angel.
Elkins Aaron - Unnatural Selection.
Palmer Raymond - The Hell Ship.
Poppy Z. Brite - Wandering the Borderlands.
Karen Chance - Claimed by Shadow.
John Connolly - The Unquiet.
Hambly Barbara - Winterlands - Dragons Bane.
Willows Caitlin - Body Double.
Mythology - The Lore Of The Gods, Book 3 - The Egyptian Gods.
Mythology - History - Egypt - Egyptian Myth and Legend.
Richard Hawke - Speak of the Devil.
Lessor Milton - Black Eyes and the Daily Grind.



Редактирано от deadface на 25.09.07 20:13.



Тема Re: Какво четем: СЕПТЕМВРИ, 2007нови [re: deadface]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано25.09.07 20:10



Ами може и да погедна във форума...

Предпочитам книжни книги... не че ми пречи да чета от монитор, ама не мога да си взема монитора в леглото. Или в автобуса. Обикновено чета след като съм си изключила компютъра, така че малко сложно чета нещо повече от разказ на компютър. А и честно казано ако харесвам автор, прдпочитам да си купя книгата...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема "Хрониките на Нарния: Сребърния стол"нови [re: deadface]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано27.09.07 18:09



Дет' са вика - малко остава, само тая и още 1 книга. Не че са натоварващи или дори продължителни, но вече имам желание да захвана нещо по-живо.

TANSTAAFL


Тема Re: "когато едим мъж е на колене", Андрея Илиевнови [re: Kopo]  
Автор sol_lam (хайде пак)
Публикувано30.09.07 19:15





Отдавна се канех да го направя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.