Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:10 23.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: До ефр.Праз и НеандерталецаДжонови [re: eфp.Пpaз]  
Автор Beceл Цaнkoв (присъединил се)
Публикувано08.03.08 11:27



ИК "Георгиев и дъщеря", която любезно издаде в ограничен тираж моя роман е създадена по подобие на "Домби и син", "Киров и синове", "Незнамсикой и син" и т.н. Тъй като гордият собственик на издатерската къща е и горд баща на дъщеря, той постъпи по най-естествен начин. Издателската къща не е регистрирана, защото е създадена единствено и само за издаването на този роман, пък и, живот и здраве, на следващите романи на един автор.

Между другото, ефрейторе, защо не използвахте възможността да поръчате книгата от моята интернет страница? За разлика от интернет доставчиците на книги, аз не искам допълнително заплащане за доставка, тъй като този разход се покрива от търговската отстъпка, която иначе давам на разпространителите? А и така ще имате нещо безценно, автограф от автора? Просто любопитствам, не, че има значение, след като романът вече е в ръцете Ви?

И накрая, споменах ли вече, че романът се продава също в "Хеликон", "Верен" и "Нисим"?

Страницата на хумориста Весел Цанков -

Редактирано от Beceл Цaнkoв на 08.03.08 11:31.



Тема Проблем с коментаритенови [re: Beceл Цaнkoв]  
Автор HeaндepтaлeцaДжo (фанат от гУрЪтЪ)
Публикувано18.03.08 13:17



Опитах да пусна коментар под втората част на "Пиксел", обаче ми връща:

"You didn't answer the antispam question, your comment was not saved. Press "Back" and answer the question."

Но такъв ъвпрос не се появява нито в началото, нито като натисна back.

Нещо антиспам системата май не работи, както трябва.



Тема Re: Проблем с коментаритенови [re: HeaндepтaлeцaДжo]  
Автор Beceл Цaнkoв (присъединил се)
Публикувано19.03.08 06:10



Благодаря, че ми каза за проблема, Неандерталецо. Влязох при романа, опитах да пусна коментар и ми даде същото съобщение. Влязох в контролния панел и се зачудих къде е проблемът, защото проблем не виждах, всичко си беше както трябва. Пак пробвах да пусна коментар и системата си работеше. Самопоправила се е, стресната от моята намеса - друго обяснение нямам.

А сега чакам коментара...

Страницата на хумориста Весел Цанков -



Тема Re: Проблем с коментаритенови [re: Beceл Цaнkoв]  
Автор Eндъp (Говорител)
Публикувано27.03.08 23:28



Аз си поръчах книгата току-що през вашия сайт и писах за друг проблем - не всичко работи през Лисицата, наложи се да превклрючвам реднващия енджин...
Което не е фатално, но си е бъг, струва ми се...

Едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто е да го направиш.


Тема Re: Почти нов български фантастичен романнови [re: Beceлyшko]  
Автор Keanu (777)
Публикувано15.04.08 15:28



Гледам няма анализи за тази книга или по-точно няма коментари с елементи на разсъждение та мисля аз да напиша нещичко, но ... след като я прочета



Доста съм заинтригуван за момента - стигнал съм до 3/4 от 3та глава. Само една забележка към някои части от 1ва, 2ра и най-вече 3та глава - абе пропих се бре човек Сериозно това четово ми действа доста стимулиращо в тази насока, за което всъщност съм му благодарен.

Преди да започна да я чета бях леко скептично настроен, най-вече защото по-принцип съм си скептик по отношение на българската фантастика, но може би е време да си променя мнението. Сега съм зарибен от книгата и макар, че нямам много време за четене лека полека напредвам.

Като я прочета ще напиша нещо по-смислено. Сега след малко свършвам работа (работя като силициев атом във виртуалния процесор) и тръгвам към бар CMYK да врътна две синтетични водки а после ще се прибера в своята кутийка и ще продължа с четенето на "Пиксел" на своя виртуален екран ;)



Тема Re: Почти нов български фантастичен романнови [re: Keanu]  
Автор Beceл Цaнkoв (присъединил се)
Публикувано19.04.08 18:44



Наистина, пиенето има особено място в романа, както и във всяко ограничено общество. Както и в напълно неограничените...

Приятно четене!

Страницата на хумориста Весел Цанков -



Тема Отзив в "Сивостен"нови [re: Beceлyшko]  
Автор Spermwhale (новак)
Публикувано24.04.08 15:16



По определение пикселът (освен, че е фантастичен роман от известния хуморист Весел Цанков) е най-малката частица, която изгражда дадено цифрово изображение. Всъщност пикселът в съвременното информационно общество е аналог на малкото винтче от машината по времето на промишлената революция. Безмълвна и безправна единица, която се самоопределя само като част от масата и намира смисъл единствено в съществуването си в огромна, сложна и тромава организация, която обаче работи, а по този начин осмисля...

--
Прочети тук:



---



Тема Re: Отзив в "Сивостен"нови [re: Spermwhale]  
Автор PoбинoтЛokcли (член)
Публикувано24.04.08 16:15



всъщност, има и по-малка, наречена суб-пиксел. Три (понякога и четири) субпиксела с различни цветове (червено, зелено синьо, понякога бялото е отделно) изграждат един пиксел. Ако трябва да се преведе на езика на метафорите, пиксела е нещо съставно, всеобхватно и завършено

Да не се взема на сериозно...


Тема Re: Отзив в "Сивостен"нови [re: Spermwhale]  
Автор Beceл Цaнkoв (присъединил се)
Публикувано25.04.08 09:02



Много мил отзив, благодаря на автора му Т.Христов и на Spermwhale за връзката.

Страницата на хумориста Весел Цанков -




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.