Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:49 22.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Какво би рапортувал извънземен разузнавач за земят  
Автор scan (член)
Публикувано14.10.06 17:57



Предполагам, би рапортувал, че земята е населена с около 99% идиоти и изобщо няма смисъл да се влиза в контакт с тази сган.

Или пък какво би станало ако изведнъж се появят междузвездни летищни терминали на най различни места. Просто ето така, гледай ти - извънземните цивилизации обединени във федерация пренебрегнали компетентното мнение на разузнаването и решили, че вече сме достатъчно развита цивилизация за да бъдем приети в междузвездния съюз, цлед като вече използваме и атомна енергия за мирни цели. Ето че се появяват терминали където телепортацията е средството за пътуване и седи митническия контрол за други планети. Лудница. В Русия, Щатите и Китай разбира се заобикалят терминалите с войски и никой не може да припари. В африка терминала за секунди се препълва с прегладнели сомалийци кото искат да ядат. Интересно би било. Тук трябва да се намеси някой с по-развита фантазия.

Първо - какъв ще е рапорта на разузнавача?

Второ - какво ще стане ако ей така изведнъж инсталират междузвездни летища във всяка столица?
Можете да пишете мненията си на





Тема какво да гадаем, като вече е ставалонови [re: scan]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано14.10.06 23:01



много пъти при това. съдейки по досегашния опит, мисля че разузнавача ще рапортува нещо от рода на: "планетата е от скалист тип, има много уран, мисля че експедицията ми ще се изплати. също така има аборигени, които евентуално можем да впрегнем да го копаят, даже без груба сила - ония са безкрайно доволни срещу някакви боклуци (изрезки от антигравитационни екрани, елемент 79 под всякаква форма, а също и хапчета за удължаване на хуя) да бачкат 24/7"
за летищата, е ами същото. като са открили летища при черните, хората просто са почнали да ги ползват и това е.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема добавка за летищатанови [re: zaphod]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано14.10.06 23:40



ше е същото като сега, визи не се издават, билетите скъпи и уж сички са равни ама само белите, пардон зелените, хора пътуват



Тема Re: Какво би рапортувал извънземен разузнавач за знови [re: scan]  
Автор Пpинцът koйтo бe вишиcт (изтрещял)
Публикувано16.10.06 18:34



Зависи колко време ще остане да събира първоначален материал. Ако е повече от седмица, залагам на - "Гол, гол майка му стара, гооол!"

една луна наеба звездата


Тема Re: Какво би рапортувал извънземен разузнавач за знови [re: scan]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано16.10.06 19:24



По първата точка мнението ми съвпада с твоето. С една разлика - аз съм оптимист и вярвам, че само 85% са такива. За 10% има шанс, а от останалите 5% бих направила свои приятели, където и да ги срещна.





Тема Re: Какво би рапортувал извънземен разузнавач за знови [re: Prof.McGonagull]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано16.10.06 21:26



и най-големия тъпан е по-умен от най-умното шимпанзе, делфин, косатка, или там който "шампион" по интелект си избеш. ако искаш да пробваш, намери си идиот и провери, ще го познаеш по това че смята всички останали хора за тъпи и примитивни и си мисли че стои много над тях.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Какво би рапортувал извънземен разузнавач за знови [re: zaphod]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано16.10.06 21:29



Ахъм, идиотите в научнофантастичните романи дали разбират от сарказъм? На мене ми минава покрай зелето---



Тема Re: Какво би рапортувал извънземен разузнавач за знови [re: scan]  
Автор valio_98 (chitatel)
Публикувано31.10.06 00:36



Zavisi k&de shte kacne. Ako e blizo do kafeneto na Ml. Dom Sredec: "topla bira i losha fantastika". :)

Книги, написанные любителями, требуют читателей-профессионалов. (С. Б. Переслегин)


Тема Re: Какво би рапортувал извънземен разузнавач за знови [re: valio_98]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано31.10.06 11:11



За първото никак не си прав.

TANSTAAFL


Тема Re: Какво би рапортувал извънземен разузнавач за знови [re: Kopo]  
Автор valio_98 (chitatel)
Публикувано01.11.06 03:42



Така ти се струва, защото като се сгорещиш от спорене и лавата на Везувий сигурно ти се вижда студена.

Книги, написанные любителями, требуют читателей-профессионалов. (С. Б. Переслегин)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.