Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:08 29.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Какво четеш в момента? 04.септ.2006нови  
Автор Alvin (оранге)
Публикувано04.09.06 14:10



Ей такива теми са много актуални из форумите, честно.
С вариации, разбира се - филми, коли, мадами. Няма как.

Предлагам ви всеки да каже какво чете в момента, както и да добави 1-2 изречения за впечатленията си. Това е полезно, така мисля.


Аз съм на Черният Обелиск - Ерих Мария Ремарк.
Виновен съм, задето толкова години не повярвах на всички, които ми казваха, че Ремарк пише страхотно.



- няколко думи от читателя

Тема Re: Какво четеш в момента? 04.септ.2006нови [re: Alvin]  
Автор Shmendrick (непознат)
Публикувано04.09.06 14:27



Интересен комикс, "за възрастни"

http://mordred.logris.org/translations/sandman31/



Тема Re: Какво четеш в момента? 04.септ.2006нови [re: Alvin]  
Автор Ивaнyшka (в цъфналата ръж)
Публикувано04.09.06 14:35



Отваря ми се тема за Ремарк.. ама тук е друг форум.
Само да добавя, че 97 си препрочитах обелиска и ми беше толкова познато всичко.
Препоръчвам ти Трима другари и Живот назаем.




Тема Re: Какво четеш в момента? 04.септ.2006нови [re: Alvin]  
Автор БилиДъKид (Supersonic Kid)
Публикувано04.09.06 16:05



Тия дни чета "Ще погреба мъртвеца си сам" на Чейс. Да, конфекция, но аз си го харесвам.

C'mon, meat!

Тема Re: Какво четеш в момента? 04.септ.2006нови [re: Alvin]  
Автор Jill (на война)
Публикувано04.09.06 16:32



Стивън Бакстър - "Време", малко необичайна ми е за вкуса и още не съм я завършила. Като я прочета ще мога да направя по-сериозен коментар.

...if men are to be ruled, then the enemy is reason.


Тема Re: Какво четеш в момента? 04.септ.2006нови [re: Alvin]  
Автор Halleck (инжeнер)
Публикувано04.09.06 17:18



В България рядко чета нещо сега ми е дошла музата покрай едни пътувания :
Тимъти Зан (Последната от червените на бард) - Книга която спокойно може да се пропусне. Имам чувството , че самоцелно се измислят някакви места някакви извънземни та да се запълни броя страници. Дано до края нещо стане ,но от опита ми с автора се съмнявам.
Почнал съм и Морган - Третата за Такеши Ковач и май тя ще е с приоритет, но съм много в началото.

Извън България чета Клавел останали са ми Търговска Къща и Вихрушка , както върви с командировките до края на зимата ще ги свърша.

За Ремарк си взимам бележка да го прочета това , така и така тази книга си я имам като награда от кмета като завършвах гимназия.

Nothing is as bad as it seems


Тема Re: Какво четеш в момента? 04.септ.2006нови [re: Alvin]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано04.09.06 17:25



Тур Хейердал - "Древният човек и океанът", докато се начудя дали да чета пиратския превод на третия патрул или да скачам в дълбокото директно на руски.



Тема Re: Какво четеш в момента? 04.септ.2006нови [re: Alvin]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано04.09.06 18:56



току що свърших първата част на otherland, и се чудя дали да купя и останалите. тая взе да ме увлича от средата нататък, иначе преди това яко заспивах още в девет със нея. ако някой има впечатления, може да ме посъветва.
имам купени още 5 книги за четене - летен прилив, сборника на daw, титан, фаетон, и едно трилърче. сега като се наплюскам, ще фана някоя, май летен прилив или сборника. ще видим.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Какво четеш в момента? 04.септ.2006нови [re: Alvin]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано04.09.06 19:14



Дийн Кунц "Вратата към декември" - до средата е от слабите книги на автора, а пък има и някои пресечни точки със "Сивите" на Стрийбър (предната, която прочетох).



TANSTAAFL

Тема друго мнение за Ремарк,нови [re: Halleck]  
Автор тиrъp (непознат )
Публикувано04.09.06 21:19



основаващо се на Живот на заем. И по-безмислени книги са ми попадали, но и тази си я биваше. През цялото време докато четох се надявах досадната фитка в ролята на главната героиня да вземе да се гръмне най-сетне, та да свърши и книжката, но тя все отлагаше и се принудих да зарежа четенето по средата, за да си спестя досадните описания на вечерни рокли, високи токчета и тъпи, тъпи свалки. Оттогава не посягам към Ремарк. Чувствам, че сме различни поколения.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.