Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:23 03.07.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво четеш в момента? 04.септ.2006нови [re: Alvin]  
Автор тиrъp (новак)
Публикувано04.09.06 21:25



Стивън Ериксън - Среднощни приливи.

Най-добрата му от всички досегашни. До средата някъде бях почти в транс от нея, но започнаха вече да се появяват доста излишни абзаци, което може да се очаква предвид обема на книгата.



Тема Re: Какво четеш в момента? 04.септ.2006нови [re: Alvin]  
Автор Пивo (nutter)
Публикувано04.09.06 22:30



Ех... сега ще ги изгълташ 6-7 поне на серия :Р
Ремарк е много добър.

Ad astra per aspera


Тема Re: Какво четеш в момента? 04.септ.2006нови [re: Alvin]  
Автор testpilot (wingman)
Публикувано05.09.06 06:03



В момента като гледам се съмва и чета някои теми в дир-а ;) Иначе се опитвам да си дочета сборника на Азимов - "Пътят на марсианците".



Тема Re: Какво четеш в момента? 04.септ.2006нови [re: Alvin]  
Автор sol_lam (айде пак)
Публикувано05.09.06 14:34



"Слен" на Алфред Ван Вогт. Започнах я снощи и стигнах едва до към 30-та страница, но ми е интересна и ми харесва как пише авторът, пък и това ми е първата книга от него, която чета.



Тема Re: Какво четеш в момента? 04.септ.2006нови [re: Jill]  
Автор Naia (Mara Jade)
Публикувано05.09.06 16:06



Аз чета Пространство на същия автор

Малко трудничко ми вървиПосле мисля да си взема Клопката на Кинг, за нея поне съм сигурна, че ще ми хареса


Няма пряк път до там, където си стува да отидеш!

Редактирано от Naia на 05.09.06 16:07.



Тема Re: Какво четеш в момента? 04.септ.2006нови [re: zaphod]  
Автор Brainwashed (Пациент)
Публикувано05.09.06 21:59



От месец вече цикля на новата "Песен за огън и лед" - "Пир за врани" на Дж. Мартин - кофти работа - МНОГО КОФТИ!!! Осиране на макс ала "Търкалото на бремето", направо се изложи тоя човек, дълбоко съм разочарован даже депресиран. А за "Летен прилив" мога само да кжа, че колкото е смотана толкова е и добра, за съжаление от "Наследената вселена" съм чел само 1ва и 2ра - от бая време се точа на една сергийка за по 2лв за 3та и 4та ама на...

WHEN YOU LISTEN TO COIL, DO YOU THINK OF MUSIC?


Тема Re: Какво четеш в момента? 04.септ.2006нови [re: Naia]  
Автор Jill (на война)
Публикувано06.09.06 08:40



Колебах се дали да си взема Пространство, ще реша след като довърша тази. Някои моменти искренно ме безпокоят в книгата, но напоследък все ми се чете някой от новата вълна нф автори. Даже фентъзи чета трудно - от февруари разполагам с Пир за врани и още не ми се захваща с нея, представи си.

...if men are to be ruled, then the enemy is reason.


Тема Re: Ван Вогтнови [re: sol_lam]  
Автор hanko (непознат)
Публикувано06.09.06 13:10



Когато бях в крехка пубертетна възраст от в. Орбита ми попадна негов разказ - Чудовището... И се зарибих с фантастиката.



Тема Re: Ван Вогтнови [re: hanko]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано06.09.06 17:51



Разказите за нексиалиста са от добрите неща на ван Вогт, "Оръжейните майстори" "Империя на атома" и "Слен" стават за четене, макар че са покъртително наивни, обаче не-А ме отказа тотално.



TANSTAAFL

Тема Re: Какво четеш в момента? 04.септ.2006нови [re: Kopo]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано06.09.06 18:01



Остана си слаба до края.


Сега започнах "Лошо място" на същия автор, надали ще се окаже от класата на "Лицето на страха" или "Драконови сълзи", но пък има шанс да е добра колкото "Пазители" и "Шепоти". (Всъщност ми се говори за Дийн Кунц и проверявам дали някой ще "клъвне". )

TANSTAAFL

Редактирано от Kopo на 06.09.06 22:56.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.