Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:55 30.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нов конкурс на издателство "Аргус"нови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано06.06.07 19:15



Бих се израдвал да попадна като персонаж в произведение на Елена Павлова, Искрен Зайрянов или някой друг, можещ да пише.
А да се дна да се кефя, че с внимание ме удостоил един скучен автор с мания за величие - мнье, за разлика от теб нямам комплекс за малоценност.

TANSTAAFL


Тема Re: Нов конкурс на издателство "Аргус"нови [re: Kopo]  
Автор EugenVonHakenkreuz (кръстоносец)
Публикувано06.06.07 20:53



Ъ!
Копеуе, ама сериозно недоумявам откъде тая убеденост, че ми пука за мнението ти


Никога не съм правил на въпрос дали мога да пиша или не.
И няма да го коментирам - нито с теб, нито с когото и да било.
Няма и да те пращам да спориш с разни руски, американски, аржентински, френски или италиански редактори - макар, че имат какво да кажат в тази насока.
Няма и да те карам да разговаряш със самите Елена Павлова или Искрен Зайрянов.
Дори и с Иванушка.
Но след като ти самият нямаш какво да кажеш, защо си чешеш езика... в оная ми работа?

Si deus pro nobis, quis contra nos?

Редактирано от EugenVonHakenkreuz на 06.06.07 20:56.



Тема all over the worldнови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор alvin (orange)
Публикувано06.06.07 21:05



Евген, айде стига с тия редактори, че е смешно, честно.
Вземи издай книга в България, тогава ела да се хвалиш, защото иначе е нереално. Печатница Славена не се брои.

Хвалиш се без никакви основания. И си единствения, който го прави с някакви знайни и незнайни хора/издания в чужбина. Освен Пощаков.

Не усещаш ли, че си единствения тук, който САМ изтъква достойнствата на творбите си? Просто не се прави така, изглежда СМЕШНО някак.

Това ми е най-дружелюбния коментар към теб напоследък. Оцени го по достойнство, изчакай да ти излезе книгата на "Аргус" (ако има такъв случай) и тогава просто потърси мнение. Ако ти пука.

Та така.

- няколко думи от читателя

Тема Re: Нов конкурс на издателство "Аргус"нови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано06.06.07 21:20



Че изпедерастяваш - видно е, но не ме намесвай в еротичните си видения, нямам аспирации към задника ти.
А да, редактирането на мнение далеч не гарантира заличаването на първоначалното му съдържание.

TANSTAAFL


Тема Re: Нов конкурс на издателство "Аргус"нови [re: Kopo]  
Автор valio_98 (читател)
Публикувано06.06.07 22:57



Поко, възхищавам се на способността ти да ставаш герой на разни разкази, при това без да си в никое жури. Това май ти е за вторипът, ако не са и повече.



Тема Re: Нов конкурс на издателство "Аргус"нови [re: valio_98]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано07.06.07 07:42



Ако си прав, пропуснал съм първия.

TANSTAAFL


Тема Re: Нов конкурс на издателство "Аргус"нови [re: Kopo]  
Автор EugenVonHakenkreuz (кръстоносец)
Публикувано07.06.07 09:01



Това пък какво пък трябваше да значи?


Беше ми нужен чистият продукт на булевардната култура: тип, дето много да чете, малко да разбира. От нищо да не се интересува - ама всичко да знае. Такъв, за когото свежата идея да е разновидност на свежата салата. Потребителят с голямото "П". Ограничен, но нахакан. Тъп, но упорит. Копо.

Si deus pro nobis, quis contra nos?

Тема Re: Нов конкурс на издателство "Аргус"нови [re: Kopo]  
Автор valio_98 (читател)
Публикувано07.06.07 09:25



Не си.



Тема Re: Нов конкурс на издателство "Аргус"нови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор valio_98 (читател)
Публикувано07.06.07 09:30



Това беше много точно.





Тема Re: Нов конкурс на издателство "Аргус"нови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано07.06.07 21:27



И да се изчервяваш, и да не се изчервяваш - спомняш си първия пасивно-хомосексуален вариант на поста си. Не виждам смисъл още да го коментирам.
Булеварден продукт, много четящ, малко разбиращ - Джимец, отчаяно си търсил себе си и май както обикновенно става при теб - омотал си се. С малкото уточнение, че ти си малко четящ с претенции за много разбиращ. И дори не си упорит. Джимец



TANSTAAFL


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.