Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 05.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Пак си схванал неправилно!нови [re: ladyMarian]  
Автор Prof.McGonagull (Homo Scribend)
Публикувано07.09.06 17:29



Otdahnah si... razbirash li, obi4am priyatnite manieri i 6te6e da mi bade mnogo nepriyatno, ako be6e nastoyala, 4e tryabva da go napravya.





Тема Re: Malko me tormozi maymunicata tiнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано07.09.06 18:06



Откъде искаш да излезеш злобно?



TANSTAAFL

Тема Re: Джимец, що не си седиш кротко в лайната?нови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано07.09.06 18:14



Така да, що не си се занимаваш адвокатлъка? Все още Фюрито ни не е взело властта, така че ти е раншко да се изяваваш като последната инстанция на тема "ценностните системи". Еле па на мойта, дет ти е неизвестна.

Ако искаш да знаеш какво искат клубните активисти - питай ги. Като за начало реши за кой клуб плещиш. Щото нещо май яко се омотаваш в опитите хем да си априори дъфърст,дъбест,дънемакойдатестигне, хем да си неразбран гений, хем да си над простаците в тълпата, 'дет не щат да те аподират.

А, за последно - бедна ти е фантазията какви неща казвам на себе си, а никога не бих споделил с теб.



TANSTAAFL

Тема Че аз откъде да знам какви ги дрънкаш на себе си?нови [re: Kopo]  
Автор EugenVonHakenkreuz (кръстоносец)
Публикувано08.09.06 15:18



Да не съм ти психиатър?



Si deus pro nobis, quis contra nos?

Тема Re: Че аз откъде да знам какви ги дрънкаш на себе си?нови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано08.09.06 18:10



Не си, разбира се, и за това не ставаш. Но пък в предният пост се опита да ми обясняваш, че аз дори на себе си нямам какво да кажа. Аре бе!



TANSTAAFL

Тема Re: Malko me tormozi maymunicata tiнови [re: Kopo]  
Автор Prof.McGonagull (Homo Scribend)
Публикувано09.09.06 23:07



Hehe, dobar opit da se izmaknesh ot temata, za6toto prosto ne mojesh da izlezesh sre6tu faktite, koito ti podnesoh.

Apropo, ne se opitvai, za6toto te naistina sa neprobivaemi. 6te stanesh smeshen, ako kato fen se opitash da osporish mnenieto i vkusa na ekspertite, koito dvijat nai-golemia festival za nau4na fantastika v sveta. Sajalyavam, ako te razo4arovam.



Тема Re: Malko me tormozi maymunicata tiнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано10.09.06 10:30



За разлика от Джимеца аз не се измъквам от нищо. Пробвай се да ми напишеш в някакъв четивен вариант"фактите" си, за да мога да ги кометирам, разбира се, ако има какво да се коментира.
И какъв, за Бога, е тоя най-гоялм фантастичен фестивал, та мнението на експертите му е толкова потресаващо фундаментално?

TANSTAAFL


Тема Не на тази въдица!нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор EugenVonHakenkreuz (кръстоносец)
Публикувано11.09.06 09:12



Професоре, вариантът който Копо нарича "четивен" в действителност означава "копочетивен". Т. е. - издържан 101% в стил на човек, който няма какво да каже. С една дума - потребител. Такъв, дето го бива само да ръси безсолни тъпоумия.
Но дори и да успееш да се насилиш и вариантът да се получи "четивен" според Копо, в случай че нещо в "четивото" може да се осере - той ще го направи. Ако пък нещо не му хареса, той просто ще заяви, че "не му дреме".



Si deus pro nobis, quis contra nos?

Тема Re: Malko me tormozi maymunicata tiнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано11.09.06 12:02



Абе да ти кажа и аз не ти прочетох безумната маймуница. Не стига, че е маймуница, ами използваш някакви алтернативни начини за изписване на по-специфичните звуци, което я прави още по-трудна за четене от стандартната маймуница.
Мама му стара, за такива като тебе са го сложили този кредор. Ако искаш да ти прочетат мнението, ползвай го. И за блондинки става.

Колкото до аргументите, чак интересно ми стана какви са толкова тези факти, дето и боговете мълчат пред тях. Ама ако обичаш напиши ги човешки.



Тема "клубните тинтири-минтири"нови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор Alvin (оранге)
Публикувано11.09.06 14:25



Джимец, постоянно се опитваш да овладееш леката ирония на гърба на хората, които влизат в този форум. Клубните активисти, самозабравилия се фендъм и прочие.

Ти си най-активния, пишеш нон-стоп и или ревеш, или се рекламираш. Айде стига поставя всички под един знаменател, защото това винаги е било и ще бъде признак за вятърничев интелект.



- няколко думи от читателя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.