Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 05.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Не на тази въдица!нови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано11.09.06 19:55



Оо, Джимец!
Що не подложиш на лек смислов анализ първите 3 изречения на постинга си? Ако резултата е различен от 0 (нула), обади ми се.



TANSTAAFL

Тема Re: Malko me tormozi maymunicata tiнови [re: Kopo]  
Автор Prof.McGonagull (Homo Scribend)
Публикувано12.09.06 14:23



Chetiven? Sorry, no tuk, kadeto sam, ne moga da izpolzvam dori fonetichna. Blagodarya za tarpenieto.



Shto se otnasya do festivala, ne sam az tazi, koyato shtre opravya propuskite v poznaniata ti. Informiray se sam... I ako tonat mi ti se struva neliubezen, otcheti, molya te fakta, che ne se smyatam za zaduljena da otgovorya po drug nachin na sobstvenata ti nelkiubeznost. (Blagodarya za vnimanieto. Hau.)



Тема Re: Malko me tormozi maymunicata tiнови [re: else]  
Автор Prof.McGonagull (Homo Scribend)
Публикувано12.09.06 14:29



I kv'o?



P.S. Zabavlyavash li se v BG?



Тема Re: Malko me tormozi maymunicata tiнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано12.09.06 18:30



Sim, naturalmente. Mais do que vocеs podem imaginar




П.П. И стига се държа като селска мома, която за сефте вижда град. Всички сме били в чужбина. На никого няма да станеш по-интересна с това
Особено на фона на факта, че с един кредор не можеш да се оправиш, дето и една мозъчна клетка трябва да е достатъчна за целта



Тема Re: Сбогом, дано си щастлива!нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано12.09.06 18:45





TANSTAAFL

Тема Re:нови [re: else]  
Автор testpilot (wingman)
Публикувано13.09.06 09:18



Лоша си.





Тема Re:нови [re: testpilot]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано13.09.06 12:35



Е, ти си ме знаеш





Тема Re: Malko me tormozi maymunicata tiнови [re: else]  
Автор Prof.McGonagull (Homo Scribend)
Публикувано14.09.06 19:59



Moi??!





Тема Re:нови [re: testpilot]  
Автор Prof.McGonagull (Homo Scribend)
Публикувано14.09.06 20:00



Pokazva muskuli... neelegantno, uvi.





Тема Re:нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Jill (на война)
Публикувано18.09.06 12:15



Искам да споделя, че Копо не е едиснствения, на когото му се иска да прочете най-после какво точно имаш да кажеш, защото истината е, че нищо не ти се разбира и не говоря за маймуницата.

Стана ясно, че не си съгласна с Пиво, но лично аз до момента оставам с впечатлениетоно не знаеш с точно с какво не си съгласна и нямаш аргументи, които да посочиш в защита на мнение, което още не си си изградила.

Ако не можеш да вкараш мислите си в ред и имаш нужда да ги канализирам с точни въпроси, моля не се колебай да ме помолиш за помощ, тук или на бележки.

...if men are to be ruled, then the enemy is reason.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.