Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 29.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Jill]  
Автор ivz (любопитен)
Публикувано18.09.06 16:33



По повод лицето, на което пишеш, мога само да кажа, че когато някой не мисли за нищо или прави нещо друго, резултатът е сходен с наблюдавания. Особено когато същият този "някой" се опитва да се изкаже обилно по всяка тема и на всяка цена последната дума да остане (основателно или не) в този "някой".
Лично аз неколкократно се опитах да изтръгна от този "някой" смислено обосноваване на бомбастично звучащи или мистериозно подметнати твърдения, но въпреки досадната ми (за другите форумци) настойчивост, така и не съумях да прочета нищо конкретно, напротив ентропията в постингите стремително се увеличаваше.
Така че - за да се предпазя от заразителното оглупяване - просто съм го/я включил в късия си списък от 3 ника, на които не отговарям, а още по-малко влизам в каквато и да е полемика.
Мисля, че подобна форма на остракизъм е единственото лекарство, но ще се въздържа да го препоръчам на всички.

Artificial Intelligence is no match for natural stupidity.


Тема Re:нови [re: Jill]  
Автор Prof.McGonagull (Homo Scribend)
Публикувано18.09.06 19:21



A ti ne razbra li, 4e ako iskah da povtaryam ne6ta, koito ve4e sam obyasnila po edna ili druga pri4ina, na hora, koito o4evidno ne sa gi razbrali, 6tyah otdavna da sam go napravila? Moje6e i pak da go napravya, ako byah pomolena liubezno, no pri lipsa na takava molba, ne se 4uvstvam zaduljena da obyasnyavam pazara v 4ujbina na hora, koito stradat ot fikciata, 4e znayat vsi4ko za nego, no ne sa vijdali profesionalen SF izdatel dori na kartinka. Dostata4no yasna li byah sega?





Тема P.S. EugenVonHakenkreuzнови [re: Jill]  
Автор Prof.McGonagull (Homo Scribend)
Публикувано18.09.06 19:25



Sigurna sam, 4e toi sa6to moje da ti obyasni nyakoi ne6ta, ako bade pomolen liubezno.





Тема Re: P.S. EugenVonHakenkreuzнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Jill (на война)
Публикувано19.09.06 10:32



Ти нямаш ли собствено мнение?!

...if men are to be ruled, then the enemy is reason.


Тема Re: Тц..нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Jill (на война)
Публикувано19.09.06 10:37



.. никой не иска да се повтаряш, чудим се как да те спрем всъщност.

Ако беше изказала някакво мнение по-горе и след това беше привела поне едно доказателство след него, изобщо нямаше да се налага да те питам каквото и да било. Ама не.. няма такова. Единственото което има са недомлъвки, подмятания колко сме недостойни за вниманието ти и как нищо не разбираме. За съжаление и трите не се броят за аргумент.

...if men are to be ruled, then the enemy is reason.


Тема Добър съвет.. (но тхт)нови [re: ivz]  
Автор Jill (на война)
Публикувано19.09.06 10:40





...if men are to be ruled, then the enemy is reason.

Тема Re: Тц..нови [re: Jill]  
Автор Prof.McGonagull (Homo Scribend)
Публикувано20.09.06 15:48



Da me sprete? Da ne se izjivyavate kato Batman, 4e da me spirate?? I v koi vek jivee6, vsa6tnost? I govori li se v tvoeto vreme za svoboda na slovoto i uvajenie kam pravoto na mnenie?





Тема Re: Тц..нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано20.09.06 16:10



Абе ние правото на мнение го уважаваме ама ти така и не се възползва от него, защото мнението ти никъде се не види.
Явно проблемът не е, че не ти се дава право на мнение, по-скоро ти не можеш да си го формулираш.



Тема Re: Тц..нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Jill (на война)
Публикувано21.09.06 17:08



То де да имаше мнение, ама като няма какво да уважаваме?!



Айде стига сме спамили, че темата беше съвсем друга.

...if men are to be ruled, then the enemy is reason.

Тема Re: Тц..нови [re: else]  
Автор Prof.McGonagull (Homo Scribend)
Публикувано21.09.06 18:12



Mhm?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.