Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:36 30.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Явно отново са ти паднали батериите на вибратонови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано27.06.06 15:36



Е досега се пъна как рекламната агенция издава повеч от издателство "Квазар", сега - що съм я набедил за таквоз?!


Ми аре кажи на кое ти дреме - съдейки по ожесточените компенсаторни изяви по форуми и сбирки, надали има на какво.

TANSTAAFL

Тема Хе-хе...нови [re: Kopo]  
Автор EugenVonHakenkreuz (кръстоносец)
Публикувано27.06.06 16:00



Намажи си ръцете с вазелин и сам ще разбереш!



Si deus pro nobis, quis contra nos?

Тема Re: Хе-хе...нови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано27.06.06 16:50



Ще разбера в компенсация на какво носиш гозовия пищов ли?

TANSTAAFL

Редактирано от Kopo на 27.06.06 16:53.



Тема Re: Ведри хоризонти или що е то авторското право?нови [re: Boby_]  
Автор valio_98 (chitatel)
Публикувано27.06.06 21:53



Изненадан съм, но щом е така, така е. Разбирам защо си засегнат, но пред себе си имаш не корумпиран митничар, ами единственото издателство, което _редовно_ публикува Българска фантастика и в което случаен човек може да се публикува - ти си ходещо доказателство. Сигурен съм, че никой не е възнамерявал да те унижава като те публикува (и при това без финансов интерес). Не казвам, че трябва да им благодариш, но ми се вижда най-малкото неуместно да започвате кръстоносен поход срещу "Аргус".

Книги, написанные любителями, требуют читателей-профессионалов. (С. Б. Переслегин)


Тема Re: Ведри хоризонти или що е то авторското право?нови [re: valio_98]  
Автор Boby_ (Чук)
Публикувано28.06.06 08:47



Повярвай ми, не изгарям от желание да повеждам кръстоносен поход срещу когото и да било. Още повече, че Емануел Икономов дори не го познавам лично, а със Сашо Карапанчев съм се запознавал някога си, разменили сме си две изречения от учтивост и толкова.
Но вече цяла седмица си "развявам знамената" по форума с тайната надежда, че някой от тях ще реагира и ще потърси контакт с мен - поне за едно извинение. Убеден съм, че информация за случая е достигнала до тях - твърде много защитници се появиха, за да е случайно това.
За никъде не бързам - подготвям си нещата бавно и спокойно, даже по-бавно, отколкото трябва. През това време продължавам да обсъждам темата тук, да видим докъде ще стигне.



Тема Re: Ведри хоризонти или що е то авторското право?нови [re: Boby_]  
Автор valio_98 (chitatel)
Публикувано29.06.06 15:21



Много е възможно и да е стигнала, но моята прогноза е, ºе проблемът няма да се реши тука.

Книги, написанные любителями, требуют читателей-профессионалов. (С. Б. Переслегин)


Тема Re: Хе-хе...нови [re: Kopo]  
Автор EugenVonHakenkreuz (кръстоносец)
Публикувано30.06.06 15:31



Ми газовия пищов доста отдавна съм го пенсионирал - имам си истински. Газовия съм го приготвил да ти го завра там, откъдето ти изпускаш газове!

Si deus pro nobis, quis contra nos?


Тема Re: Хе-хе...нови [re: EugenVonHakenkreuz]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано02.07.06 13:17



За твое удобство се надявам, че на истинския си му изпилил мушката - нали и каубой го раздаваше, знеш как е.

TANSTAAFL

Редактирано от Kopo на 02.07.06 13:23.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.