Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 20.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Сразените ангели на Р. Морганнови  
Автор Alvin (оранге)
Публикувано26.03.06 17:21



Г-н Коро усърдно ме убеждаваше, че Ричард Морган е як тип, който си заслужава. Не можах да намеря Суперкомандос (оригиналното заглавие не е толкова малоумно) и си взех Сразени Ангели.

Вчепетленията си споделям най-алтруистично те тук:



Ако и други са я чели, да кажат какво мислят.

Животът и любовта са си живот и любов, a букетът от теменужки си е букет от теменужки.

Редактирано от Alvin на 26.03.06 17:47.



Тема Алтруисте,нови [re: Alvin]  
Автор тиrъp (непознат )
Публикувано26.03.06 21:54



не се чете, излиза маймуница.



Тема Re: Алтруисте,нови [re: тиrъp]  
Автор akonitin (Homo sacer)
Публикувано26.03.06 22:15



'ми оправи си енкодинга.
Всяка прилика с действителни лица и събития е умишлена и целенасочена

Редактирано от akonitin на 26.03.06 22:16.



Тема Re: Сразените ангели на Р. Морганнови [re: Alvin]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано26.03.06 22:34



'земи го копни туканка, че там енкодинга нещо се съпротивлява.
А да си кажа правичката, "Сразени ангели" не ми хареса толкова, колкото Аltered carbon. В т.прев. "Супекомандос" комбинацията от добра криминална загадка, sf&pulp_fiction, политика, философия, насилие и секс поставиха книгата сред една от най-добрите които съм чел за последните 5 години.
Утре най-после излиза "Разбудени фирии", така че съвсем скоро ще имам по-ясна идея до колко го бива автора.

TANSTAAFL


Тема Дааанови [re: akonitin]  
Автор Didimus (аз)
Публикувано27.03.06 01:28



Какво виждам в страницата: <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1251"><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />

Нищо чудно че браузъра се ошашква.

Иначе си ползват UTF-8



Тема Born to encodeнови [re: Didimus]  
Автор Alvin (оранге)
Публикувано27.03.06 09:04



Аз съм с лисицата, нагласена е на Unicode (UTF-8) и го виждам чудесно. Диарийно оранжево с шрифт ариал по него.

Не знам що така се прецаква кодирането, някой ако може да помогне - да се обади. Но така е по-конспиративно

Животът и любовта са си живот и любов, a букетът от теменужки си е букет от теменужки.


Тема Re: Born to encodeнови [re: Alvin]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано27.03.06 10:51



Бате, пробвах всички видове енкодинги, които ги има тоя ФФ, но с нито една не видях нещо различно от йероглифи.

Биха се до последния човек, а останалите продължиха боя


Тема Re: Сразените ангели на Р. Морганнови [re: Kopo]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано27.03.06 10:52



И двете му книги са добри, просто в Суперкомандоса се залага бовече на криминалната жилка в стил Реймънд Чандлър, в което няма нищо лошо

Биха се до последния човек, а останалите продължиха боя


Тема енгри алвинаторнови [re: cянkи]  
Автор Alvin (оранге)
Публикувано27.03.06 11:24



Не знам какво става, на мен ми го чете перфектно и с ИЕ, и с ФФ. Само трябва да се смени на уникод.
Абе цялата тая работа с кирилицата взе да ме изнервя, тия там мастерите на блога не знаят ли, че сума милиони я ползват? В менюто за настройки има опция да зададеш кодиране и си е по дефолт уникод. Другите са супер екзотични, има и виетнамско. Cyrilic (Windowd) няма.

Да не ви пука - и без това съм писал, че книгата не ми хареса. Много е трудно да си подробен в псевдорецензия, когато не си харесал матряла.

Животът и любовта са си живот и любов, a букетът от теменужки си е букет от теменужки.


Тема Да бе!нови [re: cянkи]  
Автор Alvin (оранге)
Публикувано27.03.06 11:27



Р. Морган в стил Чандлър?

мъ асс!

Животът и любовта са си живот и любов, a букетът от теменужки си е букет от теменужки.

Редактирано от Alvin на 27.03.06 11:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.