Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 24.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Тема Re: падналите боговенови [re: Kняз Лyцифep]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано02.12.05 21:58



И на мен ми беше толкова тежка, че дори техническите подробности не можаха да я спасят.
Но това си е мое лично мнение, Калин от Пловдив е върл фен на Зиндел.

TANSTAAFL


Тема Re: падналите боговенови [re: Kняз Лyцифep]  
Автор armydreamer ()
Публикувано03.12.05 00:47



Книгата е шедьовър .
Neverness, историята на бащата на Данло, е по-лека, доколкото това може да се каже за текст на Зиндел. Не знам защо Бард не са почнали с нея. Не издадоха и продълженията на Боговете - The Wild и War In Heaven.

Виж

и .



Тема Re: падналите боговенови [re: Kняз Лyцифep]  
Автор Nerksis ()
Публикувано03.12.05 09:20



Книгата е трудна за четене, без почти никаква идея, ужасно скучна на места, без действие и безкрайни безмислени философски трактати. Това е единствената, книга която съм започнал, а не съм довършил, а твърдя че имам здрави нерви, все пак суспях да прочета "Илияда" от поредицата световна класика.
Плюс това книга в която ми описват в 10 страници, подробно и анатомично обрязване нестава за четене. И да си го кажа направо, книгата е тъпа и хвала на "Бард" че не издадоха останалите



Уволнението - майка на контрола!


Тема Да разбирам ли...нови [re: Kняз Лyцифep]  
Автор kalein (човек)
Публикувано04.12.05 14:11



Какво може да изкара Калин от себезаточение? :)

...че

не ти се чете?

(Копо, без обиди, молим. "Фен" е дума, дето не вър'и в едно изречение с "Калин".

Нерксис, тебе май съм те виждал на една отдавнашна Таласъмия. Помня, че някой се изказа точно така за обрязването в "Падналите". Тогава не знаех какво да му отговоря. Сега... сега просто не отговарям.)

...Обичам, ми... Ама вас не ви вълнува.

Редактирано от kalein на 04.12.05 14:15.



Тема Въх, верно видох впоследствие...нови [re: armydreamer]  
Автор kalein (човек)
Публикувано04.12.05 14:18



Прости за повторението, армеецо... Калин редактор, Калин не читатель... ну ка!

...Позови меня-а-а...[peya si]

...Обичам ли още? Или започвам да забравям?...


Тема Re: Да разбирам ли... [re: kalein]  
Автор Nerksis ()
Публикувано05.12.05 10:13



Мда, срещали сме се и тогава изказването за ритуалното обрязване беше мое.
Виж, възхитен съм от плама с който защитаваш и популяризираш Зиндел. Цялото ти начинание и с превода, и с желнието да събереш пари за издаването на книгата, да организираш феновете, е похвално. Звучи рицарски и роматнично, но е обречено на неуспех. Аз не харесвам Зиндел, за мен е скучен, безидеен и безкрайно протяжен. Щом на теб ти харесва добре, това си е твое право. Само моляте не тръгвай на кръстоносен поход, подобно на ония луди сектанти, които не приемат отгвор от рода "аз съм атеист и не искам да ставам вярващ" и се юрват да спасяват безсмъртната ми душа. Така че моляте остави ни в неведение за уникалността на Зиндел. Можем да бъдем порицани, ако не сме го чели и се изказваме така, но ние сме и не ни е харесал, наше мнение, наше право. не ни кзвай : "...че това не ти се чете? "
Наше право е да не се чете, а и наистина не се чете!!!!



Уволнението - майка на контрола!


Тема Не, разбираш ли?нови [re: Nerksis]  
Автор kalein (човек)
Публикувано05.12.05 10:28



Въпросът ми беше към Княз Луцифер.

Не се опитвам да ти отнемам никакви права, най-малкото понеже не помня аз да съм ти ги давал.

(Имат ли животните права... тра -льа-льа -льа-льа... :) Това е съвсем друга приказка, впрочем.)

Нито съм тръгвал да те убеждавам в каквото и да е.

Нито да те порицавам.

Както казваше... ммм... Зиндел *FDL*:

"...и виждаш себе си,
загледан в себе си".

...Ти кого гледаше, докато си пишеше отговора?

Хай,
Кай

...Обичам ли още? Или започвам да забравям?...



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.