Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 18.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: А-а-а-а-а.... не и сега!нови [re: Poбин oт Лokcли]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано10.09.05 14:48



ЕЕЕЕЕЕЕЕ, ти па се изказа
Мисли си, че ни съвче, друго не може


А за членството - трявба да се закълнеш с ръка върху клубната Библия (), че ще псуваш Джимеца, целия Джимец и само Джимеца .

С нокти и зъби до край своята чест отстоявай!
Не остарявай, Любов, моля те, не остарявай!


Тема Re: А-а-а-а-а.... не и сега!нови [re: lady Marian]  
Автор Ивaнyшka (Депресионист)
Публикувано10.09.05 14:49



И да идваш с бира в ръката по време на клубните сбирки!




Тема Re: А-а-а-а-а.... не и сега!нови [re: Ивaнyшka]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано10.09.05 14:50



Неее, да се изнасяш на бира, когато започват клубните сбирки

С нокти и зъби до край своята чест отстоявай!
Не остарявай, Любов, моля те, не остарявай!


Тема Re: Reнови [re: *]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано10.09.05 20:18



Извинявай, но не съм много съгласна с теб.
Излиза, че ако някой е вложил цялата си душа в нещо, то непремено трябва да е хубаво? Ами представи си, че не е. И двете си души да вложи, може да не става за писател (поне не колкото му се иска) и някой друг да спечели конкурса, просто защото пише по-добре.
Наградите на конкурси не се дават на този, който ги иска най-много, а на този, който най-добре се е представил.
И за друго не съм съгласна. Не е без значение дали е издал сам книгата си или не. Аз ако напиша стихотворение и го разпечатам на хартия на личния си принтер, това прави ли го издавано?
Защото за да си издадеш сам нещо се искат само пари и желание, а за да ти го издаде някой друг, се иска то да е добро, човекът да е преценил, че има хляб в него и да реши да инвестира. И смисълът на конкурсното условие за неиздаваност се върти повече около второто.
За мен това, което ти правиш е неетично.
Изобщо не смятам, че НЕ Е ЧЕСТНО една добра книга да бъде популяризирана сред повече читатели, като се използва един конкурс.

Доколкото знам авторът на въпросната книга влиза тук доста рядко и едва ли ще види тази тема преди тя да е потънала (освен ако някой не му каже за нея), така че ми се струват недопустими всякакви спекулации с етичността и другите му лични качества, които бяха споменати. А и не мисля, че той има за какво да се оправдава на някого.

Науката, да, науката ще уреди всичко. А ние можем спокойно да си гледаме телевизия.


Тема Re: else *DELETED*нови [re: else]  
Автор izmislitca (just enjoy)
Публикувано11.09.05 10:29



Мнението е изтрито от izmislitca

Тема Ей-ей! *DELETED* [re: izmislitca]  
Автор Oйreн фoн Maйepщaйн (кръстоносец)
Публикувано11.09.05 12:26



Мнението е изтрито от ivec

Тема . [re: Oйreн фoн Maйepщaйн]  
Автор * ()
Публикувано11.09.05 13:14



Вие постъпихте изключително некоректно, като се вързахте за мнение, в което ИЗРИЧНО е упоменато, че ще бъде изтрито. Лишихте ме от човешкото ми и виртуално ПРАВО на участник във форумите да изтрия мнение, което първоначално не е било достатъчно издържано. Но в дадения случай аз мога само да ви благодаря.
Вие за кой ли път изиграхте ролята на Темида, която отсъди какво трябва да стане.
Надявам се, че най-сетне сте удовлетворен.
Удовлетворена съм и аз - защото за мен беше достатъчно само ВИЕ да прочетете какво мисля аз по същество.

Редактирано от * на 11.09.05 13:39.



Тема Re: . [re: *]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано11.09.05 16:54



Трябва ли да уточнявам, че мнения като това са ГРУБО нарушение на всички неписани форумни правила и лишават всички останали от виртуалното им ПРАВО?

С нокти и зъби до край своята чест отстоявай!
Не остарявай, Любов, моля те, не остарявай!


Тема Re: . [re: *]  
Автор aspid (кит в аквариум)
Публикувано11.09.05 18:10



Правилно ли разбрах - изтрили сте мнението си не защото е написано като изблик на емоции, за които по-късно сте се разкаяли, а изрично сте го писали с намерението за го изтриете по-късно? При което сте искали това мнение да бъде видяно само от един от пишещите тук?
По мое виждане подобни постъпки са израз на крайна непочтеност към всички пишещи в клуба. Ако искате да споделите нещо с Джимеца - напишете му лична бележка. Ако пък искате да провокирате спор - поне имайте честта да не използвате подобно лицемерие и дребни шмекерски номерца.
п.с. Извинете, но думата "съвест" значи ли нещо за вас или звнаете само правата си?

Гоблин - това е не само и не толкова раса. Това е начин на мислене.


Тема Нито едното, нито другото, aspid - [re: aspid]  
Автор Oйreн фoн Maйepщaйн (кръстоносец)
Публикувано11.09.05 18:30



постът беше ферман обвинения към else, тъпи намеци за това какво били адвокатите и пр.
И в него нямаше изрично твърдение, че ще бъде изтрит, а само предположение, че това може да бъде направено.
А моят пост беше от четири-пет реда - изтрих го, защото след изтриването на първоначалния, той няма какво да прави там.
Колкото до бележките - * не приема такива нито с единия си ник, нито с другия


Si deus pro nobis, quis contra nos?

Редактирано от Oйreн фoн Maйepщaйн на 11.09.05 18:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.