Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:37 15.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: elseнови [re: Kopo]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано12.09.05 19:30



Пфу, не
Това ли бил тарикатлъка

Науката, да, науката ще уреди всичко. А ние можем спокойно да си гледаме телевизия.


Тема виж сега, мацканови [re: *]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано12.09.05 19:33



Като решиш да напсуваш някой, така че само той да го види, изпращаш му лична бележка. Хората затова са ги измислили.
Не да пишеш и после да ходиш да го триеш и да изкарваш виновен някой друг.

Пфу, аман от несериозници, дето ги е страх да си застанат зад думите

Редактирано от else на 12.09.05 19:41.



Тема Re: elseнови [re: else]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано12.09.05 21:21



Аха, крайно полезно е.

TANSTAAFL


Тема Re: виж сега, мацканови [re: else]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано12.09.05 21:30



Абе знаеш ли какво ми направи впечатление - тая година съм засичал такива изпълнения само на 2-ма пишещи тук.
Сега ако кажа, че и двамата са юристи, ще ме обвинят в тенденциозност.

TANSTAAFL


Тема Re: elseнови [re: Kopo]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано12.09.05 23:08



Мда, предвид зачестилите самоцензури... Брех, че пъзлив народ...

Науката, да, науката ще уреди всичко. А ние можем спокойно да си гледаме телевизия.


Тема Re: За някои "непубликувани" произведениянови [re: t-cop]  
Автор hanko (непознат )
Публикувано18.09.05 17:41



Един от глупата "Саламандър" - да, имаше опит да се издаде книга с такова заглавие. Дадена бе поръчка, за съжаление резултатът бе плачевен. И който добронамерен човек го види, не може да не се съгласи. Ще се опитам за опиша:шрифтът е тип циклостил от времето на партизанските борби;хартията - от деблокирания тогава държавен резерв - лоша;корицата - от обикновен бял картон;оформлението на корицата вместо от известен художник, както бе договорено, бе от една секретарка със средно/не че имам нещо срещу средното въобще, де/;предговорът/няма да говоря за съдържанието му/ виси половин страница празна и преминава на гърба на следващата - дори само това би довело зо брак... /Има и още дреболии...Това просто не бе книга на 20 век.

Направих всичко възможно нещата да спрат до печатницата и книгата да не излезе оттам. И не считам, че тя е публикувана.

Обяснението ми за видялата бял свят- печатницата бе държавна и се крадеше;а това бе първата художествена литература издадена в нея;посредническата фирма също да си е оставила нещо за спомен;много близък човек да е взел бройка;


Голям комплимент за мен е, че с нещо писано през 1990 г мога да се класирам някъде през 2002. Истината е, че "Епизод от войната" е различна от ръкописа "Един...." Ако щете главната идея е друга - в първата е залегнала т.н. хипотеза Компютър-Земя....



Тема Re: За някои "непубликувани" произведениянови [re: hanko]  
Автор t-cop (непознат )
Публикувано19.09.05 11:21



Благодаря на автора за личното обяснение на случая. От него става ясно, че съм притежател на уникален екземпляр /или май се оказаха два/ с библиографска стойност, който след 20-30 години мога да предложа на търг. За отвратителното оформление съм съгласен, и аз го споменах. Нека всички следващи книги на автора,които видят бял свят да са най-малко с качеството на "Епизод от войната" като издание. Още по-добър вариант е книгите с българска фантастика да изместят тотално лъскавите американски бълвочи от хъм-найсет и кусур серии.



Тема Re: За някои "непубликувани" произведениянови [re: t-cop]  
Автор Oйreн фoн Maйepщaйн (кръстоносец)
Публикувано19.09.05 15:41



Ръкопляс!

Si deus pro nobis, quis contra nos?


Тема Re: За някои "непубликувани" произведениянови [re: t-cop]  
Автор valio_98 (chitatel)
Публикувано19.09.05 17:47



Язък... тая клубна война излезе кьорфишек... :)

Книги, написанные любителями, требуют читателей-профессионалов. (С. Б. Переслегин)


Тема Re: За някои "непубликувани" произведениянови [re: hanko]  
Автор Poбин oт Лokcли (hell arise)
Публикувано19.09.05 17:50



Мен лично отговора ме удовлетворява напълно. Извинявам се за неправилните предварителни изводи, бах подведен
Използвам случея да израдя възторга си от книгата Епизод от войната, тя заслужава четири и дори пет цифрен тираж. Препоръчвам я на всеки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.