Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:19 10.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: За някои "непубликувани" произведениянови [re: t-cop]  
Автор valio_98 (chitatel)
Публикувано09.09.05 15:20



Юруш! "Напред, другари смело, да браним нащо велико дело!"

П.С: Т-коп, не го възприемай ли4но, това е до вси4ки. ;)))

Книги, написанные любителями, требуют читателей-профессионалов. (С. Б. Переслегин)


Тема Re: А-а-а-а-а.... не и сега!нови [re: lady Marian]  
Автор Oйreн фoн Maйepщaйн (кръстоносец)
Публикувано09.09.05 15:32



Ш-ш-ш-ш-ш-т... наведи си ухото към мен, за да не чуе никой друг: аз знам защо ти иде да ме псуваш.
Първо - защото съм враг на фендъма и използвам всеки удобен случай да ви скоча на фасона. (Дори и да кажа че 2+2=4, мъжлето ти пак може да се обади, че поста е впечатляващ: Верни факти, но като цяло няма почти нищо вярно)
Второ - и главно: защото до там ти стига културата.
Боже, прости ми греха на изкушението - няма да се обаждам повече, имам си по-важни работи.

Si deus pro nobis, quis contra nos?


Тема ПОСЛЕСЛОВнови [re: *]  
Автор * ()
Публикувано09.09.05 16:10



Дейна, влизайте в темата, към която съм дала линк с Farefox (за ваше удобство го давам отново)
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=sabbath&Number=1944347787&page=0&view=collapsed&sb=5
, защото иначе става ужас.
Приятен ден:)


Дай най-доброто от себе си.




Редактирано от * на 09.09.05 18:52.



Тема Re: А-а-а-а-а.... не и сега!нови [re: Oйreн фoн Maйepщaйн]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано09.09.05 16:16



Ех, пак си галиш егото.
На кой фендъм си враг, не знам, но в средата, в която се движа, определено си клоун номер едно. Ако не беше толкова досаден, можеше да си забавен
Никой, никога не те е приемал за нещо различно от това, за което сам се представяш. Ако искаш да си враг, добре, само дето изобщо не е ясно на кого. "Скачаш на фасона"(както го наричаш, може би наистина си мислиш, че е така?), щото си мислиш, че някой може да се излъже от глупостите си. Но обикновенно с всеки нов постинг сам се излагаш все повече и повече.

Та пак повтарям, само от теб зависи дали ще бъдеш желан приятел или досадник, с когото никой не желае да контактува (ако искаш използвай "враг", въпреки че звучи тъпо). Мисля, че достатъчно често съм показвала достатъчно добра воля и съм ти дала достатъчно шансове да ми се издигнеш в очите. Ти категорично продължаваш да се правиш на смешник, да вадиш от най-хубавите неща най-лошото и да го развяваш на показ, увеличавайки го стократно, като любезно отказваш да спризнаеш и добрата страна на всичко.

А моята култура ми стига за да не говоря мръсотии зад гърбовете на хората и да хваля и плюя избирателно, според изгодата. Ако да си културен означава да не псуваш, но да правиш всичко гореизброено, мерси, предпочитам да си седя простъ, неговата мамъ.

П.П. Редактирам си постинга, за да добавя, че изобщо нямаше да се занимавам с теб, ако нямах цял следобед за убиване пред компа. Освен това ми е забавно да гледам как сам се бесиш на въжето, което любезно ти предоставям.

С нокти и зъби до край своята чест отстоявай!
Не остарявай, Любов, моля те, не остарявай!

Редактирано от lady Marian на 09.09.05 16:19.



Тема Re: А-а-а-а-а.... не и сега!нови [re: lady Marian]  
Автор Aни Илиeвa ()
Публикувано09.09.05 16:51



Милейди, той няма да отговори :)
Отиде да пише новия епос за Торбалан. Искрено се надявам да си няма после съдебни разправии със звездичките от Шоуто на Слави.

:)



Тема Re: ПОСЛЕСЛОВнови [re: *]  
Автор Дeйнa ()
Публикувано09.09.05 18:42



Тъкмо навреме. Бях започнала да се обърквам...
Но така е наистина удобно и право в целта.
Много благодаря!



Тема Re: ПОСЛЕСЛОВнови [re: Дeйнa]  
Автор * ()
Публикувано09.09.05 18:46



Право в целта е ето тук:



Довиждане, Дейна.





РЕДАКТИРАН ДЕВИЗ:
Дай най-доброто от себе си - АКО ТИ СТИСКА


Редактирано от * на 09.09.05 18:56.



Тема Re: Корекциянови [re: Oйreн фoн Maйepщaйн]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано09.09.05 20:50



Джимец, то твоето не е скачане на фасон, а бой с гол гъз по ташаците на фендъма. Или поне на коповците сред тях.

TANSTAAFL

Редактирано от Kopo на 09.09.05 20:57.



Тема Re: А-а-а-а-а.... не и сега!нови [re: Aни Илиeвa]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано09.09.05 21:33



Ами на мен ми стига и да го прочете, а той със сигурност няма да пропусне

С нокти и зъби до край своята чест отстоявай!
Не остарявай, Любов, моля те, не остарявай!


Тема Re: А-а-а-а-а.... не и сега!нови [re: lady Marian]  
Автор Poбин oт Лokcли (hell arise)
Публикувано10.09.05 10:37



Преди време предлагах и призовавах да се обединим срещу общото зло, сега вече е късно. Разкъса ни на фракции и ни дъвче един по един...

Колко струва молба-заявлението за Копо-гетото? Искам да участвам в такава група по интереси...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.