Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:07 19.05.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема най-големият хакер хванат опитвал да намери НЛО ..нови  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано08.06.05 18:52



най-големият хакер хванат опитвал да намери скрити данни от правителството на САЩ за НЛО.



Know your latin:
i.e.: "id est" or "that is"
e.g.: "exempli gratia" or "for example"

Тема Re: най-големият хакер хванат опитвал да намери НЛнови [re: Dilithium]  
Автор Diletanta (наблюдател)
Публикувано08.06.05 20:28



Много издълбочко ще да е подхваната тази конспирация за укриване на извънземните, щом и такъв запален маниак, пощурял от безделие, не е успял да намери нищо. Но това няма да обезсърчи разните сектанти, разбира се.



Тема Re: най-големият хакер хванат опитвал да намери НЛО ..нови [re: Dilithium]  
Автор ikew (bittersalt)
Публикувано08.06.05 23:08



.... ебаси отвратителното.... търсиш истината, казваш своята дума за войната - пича е триел информация от военните мрежи.... и накрая какво си променил? Живота си, щото ти лепват присъда, до края на която няма да доживееш...
....
ебаси шибания свят. :/


Дилетант, няма значение дали ЮС правителството крие информация за малките зелени човечета или не, не разбираш ли?! А това, че светът е готов ей така да затрие човек за ТАКОВА нещо.



Палпатин :
Анакин, ще ти направя предложение, което не можеш да откажеш.

Редактирано от ikew на 08.06.05 23:21.



Тема Re: най-големият хакер хванат опитвал да намери НЛО ..нови [re: ikew]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано09.06.05 00:11



ами ТАКОВА нещо е доста сериозно...

като се почне от кражба на информация, мине се през унищожаване на информация, та да се стигне до ... пускане на ракетите.

и той си го р знаел, не е като да са му го казали, като са го хванали.

май филма се казваше "военни игри" .




Тема Re: най-големият хакер хванат опитвал да намери НЛнови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор Diletanta (наблюдател)
Публикувано09.06.05 06:19



Прав си, че той си го е просил, но малко се съмнявам дали по време на заниманията му с хакерство за него е можело да се каже, че съзнава какво прави. Фанатиците в остра фаза на заболяването са напълно невменяеми (впрочем чудесен аргумент за адвокатите му).
@ Ikew - Малко други неща мразя повече от военщината, но не вярвам да се отървем от този тумор с хаотично боцкане тук-там като опитите на този симпатяга.



Тема Re: най-големият хакер хванат опитвал да намери НЛнови [re: Diletanta]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано09.06.05 07:44



ами ако успее да докаже, че е невменяем, супер...

не мога да разбера защо престъпленията извършени с помощтта на компютър, според някои трабва да се подминават.



Тема Re: най-големият хакер хванат опитвал да намери НЛнови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор Diletanta (наблюдател)
Публикувано09.06.05 08:07



И на мен никак не ми пасва да ги представят за невинни забавления, обаче правораздаването е тромаво - дори да е приет съответният закон, трябва да се натрупа съдебна практика, да се създадат и разнищят прецеденти, да се произнесат разни светила за предполагаемите вреди, щети и пропуснати ползи... Да не говорим пък, че прокурорите и съдиите също са хора, затова ако ще и подсъзнателно се озъртат какво е отношението на "обществеността" към едни или други нарушения... а компютърните престъпления още са новост, тепърва ще се овълчва нагласата срещу тях. Те например по съществото си са трансгранични, но пичът поне в този момент има голям шанс да се отърве леко с процесуална уловка - все пак е британски гражданин и ще настоява за правото си да бъде съден в кралството, а не при реално пострадалите от изцепките му.



Тема Re: най-големият хакер хванат опитвал да намери НЛнови [re: Diletanta]  
Автор ikew (bittersalt)
Публикувано09.06.05 09:41



Абе че няма да се отървен така, няма, но да се сещаш за НЯКАКЪВ начин? Т.е. някакъв начин лично да допринесеш за това? Аз нямам и грам идея, човекът явно също е нямал, но не е могъл да стои със скръстени ръце, докато има силата да боцка хаотично тук-там... :/

Змей така се не бие, но де да знаеш, винаги има шанс случайно да направиш нещо...

Разбира се, и аз не се кефя много на почитателите на МЗЧ-та, но хей, аз съм крайно скептичен дори към скептицизма. Докато някой не ми докаже, че няма (или че има), пазя неутралитет. ;)

Палпатин :
Анакин, ще ти направя предложение, което не можеш да откажеш.


Тема Re: най-големият хакер хванат опитвал да намери НЛО ..нови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор ikew (bittersalt)
Публикувано09.06.05 09:44



Разажи за филма, не съм го гледал. :)

Палпатин :
Анакин, ще ти направя предложение, което не можеш да откажеш.


Тема Re: най-големият хакер хванат опитвал да намери НЛнови [re: ikew]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано09.06.05 12:25



Ми едно хлапе решава, че е много куул да ръчка к'вот му падне из нета... и постепенно стига до там, че кара компютрите на отбраната на САЩ да си мислят, че руснаците са изстреляли ракети по тях...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.