Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 11.06.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ами то за да гръмнеш база, не е нужно да си хакер.нови [re: ikew]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано10.06.05 01:42



земи запаши два колана с динамит и се гръмни на сред плаца.
или не ти стиска? искаш разни хакерчета да ти вършат работата. по възможност без да ги вкарват в панделата.



Тема Re: най-големият хакер хванат опитвал да намери НЛнови [re: ikew]  
Автор пopyчиk Pжeвckи (същият)
Публикувано10.06.05 01:49



никой Човек няма да седне да организира война само защото му се плаща за това, я

Божеееее к'ъф си идеалист - верно ли го мислиш сериозно това??? На света е пълно с хора които са готови ако им платят да направят абсолютно всичко!

А наличието и нуждата от армия се обосновава с две причини - страх и желание за надмощие (за да не те е страх). Вкоренени са ни тия чувства доста надълбочко, за да можем просто ей тъй да махнем на тях и да кажем баста. Сигурно ще е хубаво да ги няма (и причините, и армиите). Няма да е хубаво - прекрасно ще е, ама за съжаление обаче не сме дорасли до това ниво. Особенно що се касае до това да спрем да се страхуваме от различните и от другите.

Бъди малко повече реалист - залагай на твърдо свареното яйце и на нищо друго



Тема Re: ами то за да гръмнеш база, не е нужно да си хакер.нови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор ikew (bittersalt)
Публикувано10.06.05 02:07



точно :)

виж как вярно ми нацели проблема? Пич си. Жалко, че няма повече като теб. :)



Тема Re: ами то за да гръмнеш база, не е нужно да си хакер.нови [re: ikew]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано10.06.05 02:15



ще ставаме все повече :-)
на това му викат еволюция



Тема Re: най-големият хакер хванат опитвал да намери НЛнови [re: пopyчиk Pжeвckи]  
Автор ikew (bittersalt)
Публикувано10.06.05 02:23



абе аз там бях затънал в едни такива специфични дълбоки разсъждения за това какво е разумно оръжие и какво - човек, ама айде, кат не си ме разбрал проблема е наполовина в мен, наполовина в теб :)

Твърдо сварени яйца някой да си ги завре. :)



Тема Re: ами то за да гръмнеш база, не е нужно да си хакер.нови [re: ~!@$%amp;^*()_+]  
Автор ikew (bittersalt)
Публикувано10.06.05 02:26



И накрая ще измрете. :)
На тва също му се вика еволюция :)

Само вид, който успее напълно да се извади от законите на тая месомелачка, има шанс да му се размине.
Ма кво ви пука, "след мен ако ще и потоп"



Тема Re: ами то за да гръмнеш база, не е нужно да си хакер.нови [re: ikew]  
Автор ~!@$%amp;^*()_+ (целия горен ред)
Публикувано10.06.05 02:39



и като как си го представяш това?
ти некъф друг вид ли си? сигурно от избраните, станали богоподобни .



Тема Още off - съзнателнонови [re: ikew]  
Автор Diletanta (наблюдател)
Публикувано10.06.05 08:05



Затруднението с осмислянето на военния тумор е, че започнеш ли да го ровиш, бързичко стигаш до целия хаос от проблеми на социалната, че и на биологичната ни еволюция. Изписани са милиони страници, а наглед засега ползата е никаква. Няма да задълбавам, че ще се удавя в многословие, което е доста неуместно във форумите.
Срещал съм още по-свежи лафове: "Добре де, разпускаме армиите и заживяваме в мир и любов, ама нали хората сме най-различни, все ще се намерят мърши да си спретнат отново здрава насилническа организацийка и пак да тормозят останалите." Колкото и да ми е кисело, вярно е. Все същото чудничко човешко свойство - изоставяме онова, което вече не ни върши работа, чак когато започне да ни закотвя на място със страшна сила. Лошото е, че глобализацията (в същинския, не в корпоративния смисъл) тепърва започва, груповият, националният и религиозният егоизъм и нетърпимост се вихрят яко и... военните си остават необходимост. А производителите на всевъзможно въоръжение и оборудване за тях се грижат положението да не се променя, долкото им стигат силите, пък тези сили хич не са за подценяване.
Принудата да бъдем цинични реалисти не е приятна, но помага да не се дразним излишно, че светът не съвпада (ама никак) с по-възвишените идеали. Хората преминават към следващо състояние с огромна неохота, едва когато статуквото стане абсолютно непоносимо и толкова опасно, че брадвата им увисва над вратовете. Не е зле да се поучим от китайската невъзмутимост - "Как вървят реформите в Китай ли? Ами през последните три хилядолетия напредват задоволително."



Тема Re: Още off - съзнателнонови [re: Diletanta]  
Автор firefox (пчелъвче)
Публикувано10.06.05 11:57



подписвам се под това :)

да се обяснява, че понеже в миналото не е възможно и днес не е възможно, следователно никога няма да е възможно нещо е безмислено.

да се прибързва също.

просто във всеки следващ момент трябва да има такива, които да задават въпроса "Дойде ли време?"... докато му дойде времето :D

защо малките зелени човечета не се казват малки зелени нечовечета?


Тема Re: ами то за да гръмнеш база, не е нужно да си хакер.нови [re: ikew]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано10.06.05 12:02



Нали ти казах вчера за Азисовците?
Погледни пак тази тема




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.